Televizyon Servisi

Vestel Televizyonum Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Merhaba değerli müşterilerimiz. Sizlerde Eğer Vestel Televizyon açılmıyor, televizyonum çalışmıyor nedeni nedir diye arayış içerisinde iseniz sizlere Teknik Usta olarak bu yazımızda ön bilgi amaçlı çözümler oluşturduk.

Vestel Televizyonum Açılmıyor Çözümü Nedir?

Aşağıda belirtlilen yolları izleyerek televizyonunuzu çalıştırabilirsiniz.

  • Televizyonunuzu açarak kumandadan Menü tuşuna basınız.
  • Ekranınızda menüyü görebiliyorsanız aşağıdaki kontrolleri sağlayabilirsiniz.

Ekranda menü çıkmıyorsa Bursa Vestel TV Servisi sayfamızı ziyaret edebilir firmamız hakkında bilgi alabilir veya 0224 413 0483 – 0224 248 6969 servis tattımızdan, WhatsApp Destek hattımızdan veya Canlı Destek kısmından kolayca servis talebi oluşturabilirsiniz.

  1.  Dahili uydu alıcısı kullanılıyorsa:

•                    Yayın almak için kullandığınız kablonun televizyonun arkasında yer alan “LNB”  girişinde (konnektör) tam ve sıkı şekilde takılı olduğundan emin olmalısınız.

•                    Vestel Televizyon kumandasından “kaynak seçim” tuşuna (source) basıp, açılan ekranda “TV” seçeneğini seçmelisiniz.

  • Eğer harici uydu alıcısı kullanılıyorsa:

•                    Yayın aldığınız kablonun uydu alıcısındaki ilgili girişe (konnektör) tam ve sıkı bir şekilde takılı olduğundan emin olun.

•                    Vestel Televizyonunuz için kullandığınız harici uydu alıcısının “açık ” konumda olduğundan emin olmalısınız.

•                    Eğer harici uydunuz açık konumdaysa; kumandadan “kaynak seçin” tuşuna (source) basarak, açılan ekranda televizyona bağladığınız girişi seçin. Örneğin; HDMI1, HDMI2, Vga gibi.

Bursa Vestel Televizyon Servisi

Eğer Vestel Televizyonum Açışmıyor Ne Yapmalıyım sorunu halen devam ediyor ise bizler Teknik Usta olarak müşterilerimizin cihazlarını fazla kurcalamamalarını, arıza varsa bu arızayı daha fazla genişletmemeleri için servis çağırmalarını tavsiye ediyoruz. Elbetteki bizler Bursa ilimizde yaşayan vatandaşlarımız için bu sorunu yerinde inceleyerek ortadan kaldıracak teknik ve profesyonel bilgiye sahibiz. Daha fazla makale okumak istiyorsanız Bursa Televizyon Servisi sayfamızı ziyaret edebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer acil televizyon servisi ihtiyacınız var ise eğer bu durumda veya  0224 413 0483 – 0224 248 6969 servis hattımızdan, WhatsApp Destek veya Canlı Destek kısmından ulaşarak servis kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Yorum kısmından da bizlere sorununuzu dile getirerek ulaşabilirsiniz. Gezici servis ekiplerimiz en kısa süre içerisinde alanında profesyonel olan Teknik Usta ekibindeki TV ustalarımız cihazınıza müdahale etmek için adresinize intikal edecektir. Servis şubelerimiz birden fazladır fakat ana hizmet adresimize aşağıda bulunan haritadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir