Vestel Servisi

Vestel Servisi
Vestel Servisi

Türkiye’nin en iyi elektronik ve beyaz eşya markası olan Vestel için servis hizmetleri sunuyoruz. Teknik Usta Vestel servisi hizmetlerimiz profesyonel kadromuzla her zaman güvenilir olarak sunuluyor. Teknikusta.com internet sitemiz sayesinde müşterilerimizin hizmetlerimizi görmesini, bilgi almasını ve ihtiyaç duyduklarında servis talebi oluşturmalarını sağlıyoruz. Vestel marka tüm ürünleriniz için firmamızdan servis hizmetleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Vestel Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Vestel Beyaz Eşya Servisi Vestel Klima Servisi Vestel Televizyon Servisi

Vestel Hakkında Kısa Bilgi

Vestel, Türkiye’nin en büyük endüstri komplekslerinden birisidir. 1984 yılında iş insanı Asil Nadir tarafından kurulmuş ve 1994 yılından bu yana Zorlu Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Manisa’da bulunan üretim tesislerinde, beyaz eşya, televizyon, küçük ev aletleri, mobil cihaz çeşitlerini, yerli üretim olarak üretiyor.

Vestel firması, yaklaşık 19.000 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Vestel şirketler grubuna bağlı toplam 24 şirket vardır ve bunların 15 tanesi yurtdışındadır. Beyaz eşya ve küçük ev aletleri ile evlerde ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünleri üretmeye çalışıyor. İleri teknoloji ile üretilen ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor.

Web Sitesi: https://www.vestel.com.tr

Vestel Servisi Nerede?

Vestel yerli bir marka olduğu için tüm müşteriler, servis konusunda hiçbir sorun yaşamayacaklarını biliyor. Vestel marka ürünlerden birisini yeni alanlar istedikleri zaman servis hizmetlerinden faydalanabiliyor. Teknik Usta olarak müşterilerimizin yanında olmaya ve ihtiyaç duydukları anda hizmet sunmaya çalışıyoruz. +90 546 451 15 97 her zaman yanınızda ve teknikusta.com adresindedir.

Vestel Servis Randevu

Ekonomik ve güvenilir servis hizmeti almak istediğinizde, teknikusta.com sitemiz üzerinde yer alan servis talep formunu doldurabilirsiniz. Vestel servis randevu alma işlemleri için form doldururken, ürün marka ve modeli, ürün türü, garanti durumu, hizmet talebi hakkındaki alanları doldurmalısınız. Vestel servis randevuları için firmamıza ait +90 546 451 15 97 numarasını arayabilirsiniz.

Vestel Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

Teknik usta Vestel servisi hizmetlerimizde, müşterilerimize daha geniş kapsamlı hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bunun için Vestel markası ile birlikte toplam 12 farklı marka için servis hizmeti veriyoruz.

 • Vestel,
 • Arçelik,
 • Bosch,
 • Profilo,
 • Beko,
 • Siemens,
 • Ariston,

Teknikusta.com internet sitemizde her marka için farklı kategori başlığı oluşturulmuştur.

Vestel Servis Çalışma Saatleri

Vestel servis hizmetleri için teknikusta.com sitemize erişim yaparak talep oluşturmaya ve servis hizmetleri hakkında bilgi almaya başlayabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz 07:00 – 23:00 arası olarak belirlenmiştir. Acil durumlarda ise 7/24 Uzman ekiplerimiz, randevu saatinde adresinize gelecek ve sorunlarınıza çözüm bulacaktır. Müşterilerimizden gelen tüm taleplere cevap vermeye çalışıyoruz.

Vestel Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

Vestel servis hizmetleri ile ilgili tüm müşterilerimizin görüşlerine önem veriyor ve hizmet memnuniyetinin oluşturulmasına çalışıyoruz. Servis hizmetlerimizden memnun kalmadığınız zaman, Vestel, resmi web sitesinin iletişim bölümünden şikayet edebilir ya da servis iletişim bilgileri üzerinden anında bizlere ulaşabilirsiniz.

Tarafımıza ileteceğiniz tüm şikayetlerle ilgili en detaylı araştırmayı yapıyor ve sunulan hizmetlerin tüm beklentilerinizi karşılamasını sağlıyoruz. Teknikusta.com sitemizin iletişim bölümünde yer alan, öneri & şikayet bölümündeki şikayet@teknikusta.com mail adresimize tüm şikayetlerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz. Şikayetleriniz anında değerlendirmeye alınır ve sorunlar en iyi şekilde çözülür.

Vestel Servisi Kaça Kadar Açık?

Vestel servis hizmetleri için Teknik Usta her zaman her yerde yanınızdadır. Daha iyi hizmet verebilmek ve tüm müşterilerimizin istedikleri zaman hizmetlerimizden faydalanabilmesi için haftanın her günü çalışıyoruz. Çalışma saatlerimizi, web sitemizden ya da telefon iletişimi ile öğrenebilirsiniz. Vestel ürünlerinizde meydana gelen sorunların kısa sürede çözülebilmesi için servisimiz, akşam 23:00’a kadar açıktır. Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermekteyiz.

Vestel Servisi Kaç Günde Gelir?

Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen her arıza birçok işin yapılmamasına ve yaşam konforunun bozulmasına neden olur. Vestel ürünlerinizde meydana gelen arızaları fark ettiğiniz anda servis talebinde bulunmalısınız. Küçük arızalar büyük sorunlara neden olabilir. Teknik Usta Vestel servis hizmeti talebinde bulunduğunuzda, ekiplerimiz aynı gün içerisinde gelir. Aksi bir durum meydana geldiğinde bile ekiplerimiz 24 saat içerisinde gelecektir. Servis hizmetleri sunulacağı zaman ekiplerimiz telefonla dönüş yaparak geldiklerini sizlere haber veriyor.

Vestel Servis Ücreti Ne Kadar?

Teknik Usta olarak, evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz Vestel marka beyaz eşya ürünlerinin tüm bakımlarını uygun fiyatlara yapıyoruz. Vestel servis ücretleri 75 – 150 TL arasıdır. Cihaz ya da arıza türüne göre artabiliyor. Detaylı bilgi için arayın.

 • Vestel arıza tespiti – ücretsiz,
 • Vestel servis bedeli – 75 – 150 TL,
 • Vestel arıza tamiri – Teknik destekten bilgi alabilirsiniz.

Tamir işlem ücretleri, ürün türü, model ve arıza durumuna göre değişiyor.

Vestel Servis Süresi Ne Kadar?

Teknik Usta Vestel servis hizmetleri mümkün olduğu kadar kısa sürmesine dikkat ediyoruz. Müşterilerimize kaliteli servis hizmetini hızlı sunuyor ve sorunları çözüyoruz. Servis hizmetleri süreleri için şunlar söylenebilir.

 • Onarım Kaynağı – Yaklaşık Süre
 • Servis kaydı alındıktan sonra – Müşteriye 24 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.
 • Ürün arıza tespiti yapıldıktan sonra – yerinde hizmet ile anında tamir ya da yedek parça temini durumuna göre 3 iş gününde ürün teslimi yapılır. (yedek parça temini nedeniyle belirtilen sürede değişiklik olabiliyor ve bu durum müşteriye bildiriliyor.)

Vestel servisi hizmetlerinin ne kadar sürebileceği konusunda detaylı bilgi için +90 546 451 15 97 numarasını arayarak, firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Vestel Servis Ne Zaman Gelir?

Vestel servis hizmetlerimiz için her zaman hazır olan ekiplerimiz, müşterilerimizden gelen servis talebi sonrası aynı gün içerisinde geliyorlar. Özellikle 18:00’a kadar yapılan tüm servis talepleri için aksi durum olmadıkça aynı gün hizmet veriyoruz. İş yoğunluğu nedeniyle de olsa 24 saat içerisinde ekiplerimiz gelecektir. 18:00 sonrası randevu doluluk oranını öğrenmek için arayın.

Vestel Servis Müşteri Hizmetleri

TeknikUsta Vestel servis iletişim numaramız, +90 546 451 15 97 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri bilgilendirmelerinden faydalanabilir ve size sunulacak servis hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı verilmeye çalışılır.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

Vestel Servis En Yakın

Teknik Usta hizmet verdiği tüm markalar için müşterilerine en yakın servis olduğunu gösteriyor. Vestel servis en yakın hizmetleri için teknikusta.com sitemizde yer alan bilgiler üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden servis talebinizi oluşturduğunuzda, aynı gün içerisinde ekiplerimiz gelecek ve size en yakınınızda olduğumuzu gösterecektir. Vestel ürünleriniz periyodik bakımları, arıza tamirleri gibi tüm işlemler için hizmetlerimizden aynı gün içerisinde faydalanabiliyorsunuz.

Vestel Servis Yedek Parça

Vestel servis hizmetlerimizin tamamında arıza onarımlarını, orijinal yedek parça kullanarak yapıyoruz. Vestel yedek parça temini hızlı yapılabildiği için müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede çözüyoruz. Vestel yedek parça ürünleri garantili olarak değiştiriliyor.

Vestel Servis Ürün Takip

Vestel servis ürün takibi işlemleri için hem servisimiz hem de Vestel web sitesi iletişim bölümünde yer alan destek seçeneklerini kullanarak bilgi alabilirsiniz. Serviste olan ürünlerinizi takip ederek, işlem aşamalarını, sorunların çözümünü ve ürünün size ne zaman teslim edilebileceğini görebilirsiniz. Ürün takibi yapmak için teknikusta.com sitemizin iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuzda, müşteri temsilcilerimiz ürün hakkında her türlü bilgiyi sizinle paylaşacaktır. Arıza tespiti sonrası, tamir için yedek parça temin işlemleri, tamir sürecinin uzamasına neden olabiliyor. Vestel servis ürün takibi hizmetlerinden faydalanarak hizmetlerimizi ne kadar kısa sürede ve hızlı sunduğumuzu görebilirsiniz.

Vestel Servis Garanti Şartları

Vestel markalı beyaz eşya ürün gruplarından birisini satın aldığınızda, firma ürün türüne göre 2 ya da 3 yıl garanti veriyor. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinası, bulaşık makinası, gibi evinizde vaz geçemeyeceğiniz ürünler için 3 yıl firma garantisi veriliyor. Her ürünün ambalajı içerisinde garanti belgesi yer alıyor ve kullanıcılar, ürünü satın aldıklarında, satıcı garanti belgesini onaylatıyor.

Vestel ürünleri için avantajlı hizmet belgesi alan müşteriler, ücretsiz montaj ve kurulum hizmetlerinden faydalanabiliyor. Vestel ürünlerini daha uzun süre güvenli kullanabilmek için ek güvence seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz. Vestel marka beyaz eşya ürünlerini satın aldıktan sonraki ilk 6 ay içerisinde ek garanti paketleri seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz. Ek garanti paketi seçenekleri +1 ile +4 yıl arasında değişebiliyor. Vestel ürünleri ek garanti süreleri ve ücret bilgileri şu şekildedir.

 • Ocak ve solo fırınlar için +1 yıl ek garanti ücreti, 79 TL – 99 TL arası, +2 yıl için 119 TL – 149 TL arası, +3 yıl için 149 TL – 179 TL arası, +4 yıl için 199 TL – 249 TL arasıdır.
 • Ankastre fırın ve termosifon için +1 yıl ek garanti ücreti, 99 TL – 199 TL arası, +2 yıl için 149 TL – 179 TL arası, +3 yıl için 199 TL – 219 TL arası, +4 yıl için 249 TL – 299 TL arasıdır.
 • Bulaşık makinası için +1 yıl ek garanti ücreti, 119 TL – 129 TL arası, +2 yıl için 179 TL – 199 TL arası, +3 yıl için 219 TL – 239 TL arası, +4 yıl için 299 TL – 349 TL arasıdır.
 • Buzdolabı, kurutma makinası ve çamaşır makinası için +1 yıl ek garanti ücreti, 119 TL – 129 TL arası, +2 yıl için 199 TL – 219 TL arası, +3 yıl için 249 TL – 269 TL arası, +4 yıl için 349 TL – 399 TL arasıdır.
 • No Frost buzdolabı ve 15 – 17 -18 -1 24 BTU Klimalar için +1 yıl ek garanti ücreti, 149 TL – 169 TL arası, +2 yıl için 249 TL – 269 TL arası, +3 yıl için 299 TL – 319 TL arası, +4 yıl için 399 TL – 449 TL arasıdır.

Vestel, ticari amaçlı olarak satılan ve ticari alanlarda kullanılan ürünleri için ek garanti seçenekleri sunmuyor. Vestel garanti şartları ve ek güvence seçenekleri hakkında bilgi alabilmek için https://www.vestel.com.tr/ek-guvence linki ile erişim yaparak güncel paket ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Vestel servis hizmetlerinde, ürün garantisi ve ek güvence süresi toplam garanti süresi olarak kullanılır. Garanti şartları devam eden ürünler için verilen servis hizmetlerinde, kullanıcıdan, yedek parça ve servis hizmet ücretleri talebi yapılmaz. Kullanıcılar, ürünlerini uzun yıllar bakımlı ve sorunsuz olarak kullanmaya devam eder.

Vestel Servis WhatsApp

Vestel servis hizmetlerimizde, müşterilerimizle her zaman iletişim halinde olmaya ve istedikleri hizmetleri daha güvenilir sunmayı amaçlıyoruz. Bunun için WhatsApp hattımızı aktif ettik ve müşterilerimiz. +90 546 451 15 97 WhatsApp numarası ile bizimle istedikleri zaman iletişim kurabilirler.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

Vestel Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Teknik usta servis hizmetlerimizde Vestel başta olmak üzere 12 farklı markaya bakıyoruz. Vestel ürün kullanıcı sayısının çok olması, servis hizmetlerinde yoğunlukların yaşanmasına neden oluyor. Tüm müşterilerimize yetişmek ve istedikleri servis hizmetlerini sunabilmek için haftanın her günü hizmet vermeye çalışıyoruz. Daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için Teknik Usta Vestel servisi hafta sonu açıktır.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik Vestel Servis Hizmeti

Vestel servis hizmetleri Teknik Usta tarafından, her zaman müşteri memnuniyetine önem verilerek ve uygun fiyatlı olarak sunulur. Vestel servis hizmetlerimizle, beyaz eşya ürünleri, televizyon, kombi, klima gibi tüm ürünlerin servis ihtiyaçlarını, en ekonomik, en güvenilir ve kaliteli bir şekilde karşılamayı hedefliyor ve gerçekleştiriyoruz.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN