Vaillant Servisi

Vaillant Servisi
Vaillant Servisi

Alman teknolojisi olan Vaillant ürünlerini kullanan tüm müşterilerimize kaliteli Vaillant servisi hizmetlerini sunuyoruz. Teknikusta.com ile Vaillant ürün türlerinin tümü için haftanın her günü en iyi servis hizmetlerini alabilirsiniz.

Servis hizmeti verdiğimiz ürünler arasında, Vaillant marka kombi, klima, şofben, ısı pompaları gibi ürünler ile yakın zamanda firma bünyesine katılan Demirdöküm ürün türleri de yer alıyor. Vaillant servisi olarak, müşterilerimizden gelen tüm servis taleplerini karşılıyor, ürünlerindeki sorunları hemen gideriyoruz.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Vaillant Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Hakkında Kısa Bilgi

Vaillant firması, 1874 yılında Johann Vaillant tarafından Almanya kurulmuştur. O günden günümüze, ısıtma ve havalandırma sektörü için en kaliteli cihaz üretimleri yapıyor. Vaillant firması, ısıtma, soğutma, sıcak su ve havalandırma alanında sürekli yeni ürün geliştirmeleri yapıyor.

Dünyanın birçok yerinde bulunan üretim merkezlerinde yaklaşık 15.000 kişi çalıştırıyor. Isıtma ve soğutma sektöründe Avrupa’nın en büyük şirketlerinden birisidir. Firma, 2007 yılında Koç Grubundan satın aldığı Demirdöküm markası ile dünya çapındaki gücünü daha da arttırmıştır. Vaillant ürün çeşitleri arasında, klimalar, kombiler, ısı pompaları, şofben, merkezi iklimlendirme sistemleri yer alıyor ve 60’dan fazla ülkeye ürünlerini ulaştırıyor.

Web Sitesi: https://www.vaillant.com.tr

Vaillant Servisi Nerede?

Alman firması olan Vaillant, tüm ürün seçeneklerini Türkiye piyasasında her yere ulaştırıyor. Vaillant ürünlerine güvenen ve satın alarak kullanmaya başlayanlar, servis hizmetlerimizden de en güvenilir şekilde faydalanabiliyor. Güvenilir ve garantili olarak verilen servis hizmetleri ürünlerin kullanım ömrünü arttırıyor. Vaillant servisi nerede diye merak edenlere teknikusta.com adresinde olduğunu gösteriyoruz.

Vaillant Servis Randevu

Vaillant klima ya da kombi gibi ürünlerinin periyodik bakımlarını yaptırmak ve arızalara çözüm bulunmasını isteyenler servis talebinde bulunabiliyor. Vaillant servis randevu alma web sitemiz üzerinden online form doldurularak yapılabiliyor. Teknik usta servis hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde, Vaillant servis randevusu için +90 546 451 15 97 numarasını hemen arayınız.

Vaillant Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

Teknik Usta Vaillant servisi hizmetlerinde sınır tanımıyor ve müşterilerimiz kullandıkları tüm ürünlerin bakımlarını yapıyoruz. Vaillant servisi hangi markaların ürünleri için servis hizmeti veriyor diye merak eden kullanıcılara şu bilgiyi veriyoruz.

 • Arçelik,
 • Beko,
 • Siemens,
 • Profilo,
 • Ariston,
 • Bosch,
 • Vestel,
 • Lg,
 • Baymak,

Sitemizi ziyaret edenler, servis hizmeti verdiğimiz tüm markaları görebilecektir.

Vaillant Servis Çalışma Saatleri

Vaillant servisi hizmetlerinden istediğiniz zaman faydalanabiliyorsunuz. Tüm servis ekiplerimiz, sizlerin belirlemiş olduğu saatlere göre bakım ve arıza onarım işlemlerini gerçekleştiriyor. Teknikusta.com Vaillant servis çalışma saatları 07:00 – 23:00 arasıdır. Acil durumlarda ise 7/24 Uzman ekiplerimiz, randevu saatinde adresinize gelecek ve sorunlarınıza çözüm bulacaktır.

Vaillant Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

Vailant kombi ve diğer ısı sistemleri cihazları ile ilgili servis hizmetleri aldığınızda, sorunların çözülmesi durumuna göre memnuniyet ya da şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Vaillant servis şikayetlerini, resmi web sitesinin iletişim bölümünden şikayet bildirimi yapabilirsiniz.

Servis hizmeti sonrasında cihazdaki arızanın devam ettiğini ya da farklı bir arızanın meydana geldiğini gördüğünüzde şikayet etme hakkınız vardır ve sorunların tamamen çözülmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız, işçilik ve yedek parça garantisi vererek servis hizmeti sunduğu için şikayetlerin oluşmasına izin vermemektedir. İletişim bilgilerinin tamamı üzerinden şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Vaillant Servisi Kaça Kadar Açık?

Vaillant marka cihazlarınızın arıza tespiti, oranımı ya da periyodik bakımları için haftanın her günü servis hizmeti alabiliyorsunuz. Mobil ekipler, cihazlarınızın bakımını yapmak için geç saatlere kadar hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerimizin taleplerini karşılamak, servis talebi randevularını oluşturabilmek için telefonlarımızı sürekli açık tutuyoruz. Teknik usta Vaillant servisi tüm müşterilerinin yanında olabilmek için her gün akşam 23:00’a kadar açıktır. Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermekteyiz.

Vaillant Servisi Kaç Günde Gelir?

Vaillant kombi, şofben ya da diğer cihazlarda meydana gelen arızalar, kullanıcıların çeşitli mağduriyetleri yaşamasına neden olur. Cihazlarda arıza meydana geldiğini gören müşterilerimiz, hemen bizimle iletişime geçerek sorun hakkında bilgi vermekte ve servis hizmetleri talebinde bulunuyor.

Servis için randevu oluşturanlar, servis ekiplerinin ne zaman geleceğini sorguluyor. Teknik usta servis ekipleri tüm müşterilerimize aynı gün içerisinde ulaşmaya çalışıyor. Servis ekiplerimizin elindeki işlerin uzun sürmesi ya da farklı nedenler meydana geldiğinde, müşterilerimize en kötü 24 saat içerisinde gidiyor ve sorunu çözüyoruz.

Vaillant Servis Ücreti Ne Kadar?

Vaillant marka ürünlerin bakım servis ücretleri, cihaz türüne ve yapılacak olan işlemlere göre farklılık gösterebiliyor. Ürün garantisi devam ediyorsa kullanıcı servis ücreti ödemez. Garanti kapsamı dışında kalan cihazlar için servis ücretleri şöyledir.

 • Vaillant kombi servis ücreti: 75 – 150 TL,
 • Vaillant kombi bakım ücreti: lütfen bilgi alın (….) TL (bu ücrete servis ücreti dahildir),
 • Vaillant cihaz ve tesisat bakımı: lütfen bilgi alın(….) TL,

(konum ve servis durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Detay için bilgi alın)

Vaillant servis ücretleri güncel bilgileri için telefon numaralarımızı arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Vaillant Servis Süresi Ne Kadar?

Teknik usta servis hizmetlerinden faydalanarak Vaillant marka cihazlarınızı yüksek verimlilikte kullanabilirsiniz. Vaillant servis süresi bilgileri şöyledir.

 • Servis hizmeti Hizmet süresi
 • Servis randevusu oluşturulduktan sonra – aynı gün içerisinde,
 • Arıza tespiti yapıldığında – ürün arıza giderilmesi 3 iş gün içerisinde tamamlanıyor. (yedek parça temini nedeniyle belirtilen sürede değişiklik olabiliyor ve bu durum müşteriye bildiriliyor.)

Vaillant servis süreleri, yedek parça ürün teminine göre daha kısa ya da uzun sürebiliyor. Servis hizmetleri ve süreleri için +90 546 451 15 97 telefon numaramızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vaillant Servis Ne Zaman Gelir?

Vaillant ürünleri için servis talebinde bulunan müşterilerimize ekiplerimizin ne zaman geleceği konusunda bilgi veriyoruz. Servis hizmetlerimiz her zaman aynı gün içerisinde verilmeye çalışılıyor. Servis talebini 18:00 sonrası yapan müşterilerimize randevu doluluk oranına göre ekiplerimizin bir sonraki gün içeriğinde geleceğini bildiriyoruz. 18:00 sonrası randevu doluluk oranını öğrenmek için lütfen arayın.

Vaillant Servis Müşteri Hizmetleri

Vaillant kombi ürünleriniz için almış olduğunuz servis hizmetleri için müşteri memnuniyetini, müşteri hizmetleri iletişim bilgileri üzerinden bildirebilirsiniz. Öneri ya da şikayetler için teknik usta Vaillant servis iletişim numarası olan +90 546 451 15 97 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

Vaillant Servis En Yakın

Vaillant marka ürünlerin kalitesi hakkında bilgi sahibi olduktan sonra satın almaya karar verebilirsiniz. Ürün satın alırken, servis hizmetlerini de sorgulayabilirsiniz. Bulunduğunuz yere göre Vaillant servis en yakın nerede sorusuna aradığınız cevabı, teknikusta.com web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Web sitemizde yer alan iletişim seçeneklerini kullanarak müşteri hizmetlerimizden servis hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Servis talebi oluştururken bildirmiş olduğunuz adres bilgisine göre site en yakın servisimiz en kısa sürede hizmet verecektir.

Vaillant Servis Yedek Parça

Vaillant yoğuşmalı kombi, klima, şofben, güneş enerji sistemleri, ısı pompası gibi tüm ürünler için servis hizmetleri garantili olarak sunulur. Vaillant yedek parça değişimlerinde, firmanın kendi üretimi olan orijinal parçalar kullanılıyor. Vaillant yedek parça ürünlerinin her birisi için firma garantisi veriliyor.

Vaillant Servis Ürün Takip

Vaillant servis hizmetlerinde, ürün arıza onarımları uzun sürdüğünde ürün takibi rahatlıkla yapılabiliyor. Servis hizmetlerinde ürün takibi işlemleri için iletişim bölümünde yer alan iletişim seçeneklerimizi kullanarak istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Servis ekiplerimiz, Vaillant ürünler için bakım yaparken arıza tespiti yaptıklarında, tamir işlemlerinin ne kadar zaman alacağı konusunda bilgi veriyor.

Müşteriler, ürün takip sistemini kullanarak, cihazlarının tamir işlem süresini takip edebiliyor. Teknik usta hizmetlerinden faydalanan müşterilerimiz, e-posta, telefon numarası ve WhatsApp hattımızı kullanarak, tüm aşamalar ve ürünün teslim süresi hakkında bilgi alabiliyor. Vaillant servis hizmetlerinde müşteri destek hizmetleri kesintisiz olarak verilmeye çalışılmaktadır.

Vaillant Servis Garanti Şartları

Vaillant marka cihazlarınızı satın aldığınızda garanti belgesini onaylatarak ürünün garantili kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Kullanım kılavuzunda belirtilen talimatlara göre kullanıldığında ve teknik servis elamanları tarafından bakımları yapıldığında tüm ürünler üretim hatası ve işçilik hizmetleri için 2 yıl garanti kapsamına alınıyor. Garanti şartlarına aykırı işlem yapılan cihazlar garanti kapsamı dışında kalıyor. Vaillant marka ürünler için verilen garantiler Türkiye’de geçerlidir.

Vaillant ürünlerini daha uzun süre garantili olarak kullanmak isteyenler ek garanti paketleri satın alabiliyor. Tüm ürünlerin bütün parçaları, garanti kapsamındadır. Her müşteri, Vaillant cihazları için ek garanti seçeneklerinden faydalanarak, cihazlarını daha uzun süreli koruma altına alabilir ve yüksek verimlilik özelliği ile kullanabilir. Ek garanti paketlerini alan müşteriler, her türlü arıza, yedek parça değişimi ve servis hizmetleri için ücret ödemiyorlar. Ek garanti paketleri kapsamında, yılda bir kez olacak şekilde periyodik bakım hizmeti de veriliyor.

Vaillant, kombi, şofben gibi tüm ısı sistemi ürünlerini satın aldıktan ve kurulumunu yaptıktan sonra telefonla randevu alarak ek garanti paketleri hakkında bilgi alabiliyor ve paket satın alma işlemlerini yapabiliyorsunuz. Vaillant kombi ürünleri için ek garanti paketleri 0 -5 yaş arası cihazlar için sunuluyor. Bu yaş aralığında kombi kullanan müşteriler, cihazlarının bakımlarını yaptırdıktan sonra ek garanti paketleri alarak aldıkları paket türüne göre daha uzun süre garantili servis hizmetlerinden faydalanabiliyor.

 • Yoğuşmalı kombi, ek garanti paketi, 2 yıl firma garantisi +1 yıl ek garanti 325 TL,
 • Yoğuşmalı kombi, +2 yıl ek garanti paketi, 450 TL,
 • Yoğuşmalı kombi +4 yıl ek garanti paketi 900 TL,

Vaillant ürünleri garanti şartları ve ek garanti paketleri hakkında bilgi almak isteyenler https://www.Vaillant.com.tr/musterilerimize-ozel/servis-hizmetlerimiz/garanti-suresi-sartlar/ linkini seçerek detaylı bilgilere ulaşabiliyor. Vaillant ürünleri garanti şartlarına göre cihazların arıza tamirleri 20 günden fazla olamıyor.

Cihazların arıza tamirleri 10 günden uzun sürdüğünde, müşterinin ihtiyacının giderilmesi için tamir işlemi tamamlanıncaya kadar benzer özelliklere sahip başka ürünün verilmesi garanti şartlarında yer alır. Garanti süresi içerisinde meydana gelen arızaların giderilmesi için tamirde geçen süre daha sonra garanti süresine eklenerek müşterinin ürün garantisinin devam etmesi sağlanır.

Garanti şartlarına göre, arıza tamiri sırasında değiştirilen ürünün garantisi, ek garanti paketi süresi ile sınırlı tutulur ve kullanıcı, garanti süresini uzatmak isterse yeni ek garanti paketi satın alabilir. Vaillant ek garanti ücretleri ile ilgili doğru ve detaylı bilgiler almak isteyenler, çağrı merkezi numarasını arayarak müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabiliyor. Vaillant ürünleri için hatalı montaj, yanlış kullanım, elektrik ve su tesisatı kaynaklı hasar ve arızalar garanti kapsamı dışında tutuluyor.

Vaillant Servis WhatsApp

Teknik usta servis hizmetlerimizde, müşterilerimizin bizimle daha kolay ve hızlı iletişim kurabilmesi için WhatsApp iletişim seçeneğini kullanıyoruz. Vaillant ürün kullanıcısı olan müşterilerimiz. +90 546 451 15 97 WhatsApp numarasından iletişime geçerek bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilir.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

Vaillant Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Vaillant kombi cihazları ile evinizi, ofisinizi en iyi şekilde ısıtabilir ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılaşabilirsiniz. Kombi cihazlarının ne zaman arıza yapacağı belli olmamakta ve arıza meydana geldiğinde, ısınma ve sıcak su sorunları yaşanmaya başlamaktadır. Bunun için müşterilerimize haftanın her günü hizmet vermeye çalışıyoruz. Teknik usta Vaillant servisi, hafta sonu da açıktır ve hizmet vermeye devam etmektedir.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik Vaillant Servis Hizmeti

Teknikusta.com sitemizi incelediğinizde, servis hizmeti verdiğimiz tüm markaları görebiliyorsunuz. Vaillant servis hizmetlerimizde kalite ve güvene önem veriyor, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi, profesyonel ekiplerimiz ile aynı gün içerisinde veriyoruz.

Vaillant marka kombi, ısı sistemleri, şofben ürünleri gibi tüm ürün türlerini kullanan müşterilerimize, teknik usta servis hizmetlerini, ekonomik olması için uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli ve güvenilir olarak sunmayı hedefliyoruz. Web sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımız aranarak servis randevu oluşturma işlemleri her zaman yapılabiliyor.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN