Sunny TV Servisi

Sunny TV Servisi olarak Bursa’nın tamamına sağladığımız hizmetlerimiz ile çalışmalarımıza başladığımız ilk günden beri yanınızda olmaya devam ediyoruz. Özellikle yaptığımız tüm çalışmalarda sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve karşılaştığınız sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuştururken aynı zamanda bir daha aynı sorunları yaşamamanız için gerekli tedbirleri de almış oluyoruz. TV bakımı konusunda 22 yıldan fazla bir geçmiş deneyime sahipken aynı zamanda günümüz teknolojisini de oldukça yakından takip ederek hiçbir konunun dışında kalmamaya gayret sarf ediyoruz. Öyle ki yaşanan tüm gelişmeleri anında firmamıza entegre ederek tüm personellerimize gerekli eğitimleri sağlıyoruz.

Sunny TV Servisi

En Çok Tercih Edilen Servis: Teknik Usta

Teknik Usta Sunny TV servisi olarak Bursa’da en ok tercih edilen firma olmamız asla tesadüfi değildir. Özellikle 22 yıllık bir geçmişi olan firma olarak günümüze gelene kadar birçok konuda kendimizi geliştirdik ve teknolojinin her ayağında kendimize yer bularak personellerimizin de bu anlamda yeterli düzeyde olmasına destek verdik. Bununla birlikte prensiplerimiz noktasında ilk sıraya parayı değil müşteri memnuniyetini koyduk. Böylelikle hangi işi ya da işlemi yapıyor olursak olalım her zaman ilk önceliğimiz sizlerin memnun olası olacaktır. Böylelikle TV tamiri işlemlerinin tamamında güvenilir bir liman olma yolunda devam etmekteyiz.

Deneyim Bizim İçin Çok Önemli

Sunny TV servisi olarak hem yaptığımız çalışmalarda hem de personel alımlarında ilk dikkat ettiğimiz odak noktası olarak deneyimi belirlemiş durumdayız. Hangi işi yapıyor olursak olarak o alanda deneyimli birisini görevlendirerek daha sonraları herhangi bir sorunun ortaya çıkmamasını da önlemiş oluyoruz. Öyle ki yapılan işlemlerin ardından kısa süre sonra aynı hatayı veren birçok farklı işlemin yapıldığını biliyoruz ve bunun kendi servisimizde olmaması için azami önlemler alıyoruz. Sağladığımız Sunny TV servisi ile insanların kendilerini güvende hissetmeleri noktasında yardımcı oluyoruz.

Ekonomik Çözümler

Televizyon Servisi sağladığımız hangi konu olursa olsun ekonomik fiyat politikası olmasına dikkat ediyoruz. Bu TV bakımı hizmetlerinde insanlara çok sıfırlı faturalar oluşturmak yerine daha uygun olacak şekilde fiyatlandırma yapıyoruz. Öyle ki yaptığımız hizmetin boyutu ne olursa olsun piyasanın oldukça altında fiyatlandırma yaparak cebinizden yüklü paraların çıkmasına da engel olmuş oluyoruz.

Sunny TV Servisi

%100 Garantili İşlemler

Sunny TV servisi olarak TV tamiri işlemlerinde kaliteli çalışmalar yaptığımızı iddia ediyoruz. Bu iddiaya karşı bir ispat olarak ise yaptığımız tüm parça değişim işlemlerinde 6 ay garanti sağlayarak yaptığımız işlemlere ne kadar güvendiğimizi sizlere de kanıtlamış oluyoruz.

Bize Ulaşmanız Yeterli

Hizmetlerimizden faydalanmak ve garantili işlemlerimizi görmek isterseniz bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Ürününüz hakkında belli başlı arızaları kontrol etmeniz için dilerseniz https://teknikusta.com/tv-servisi/ adresimizi ziyaret edebilir veya hemen Televizyon Servisi hizmetinden faydalanmak isterseniz bizlere 0224 413 04830224 248 6969 numaralı firma iletişim hattımızdan da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kapalı