Siemens Servisi

Siemens Servisi

Siemens markasının kaliteli elektrikli ev aletlerini kullananlar için Siemens servis hizmetlerimizi kesintisiz olarak sunuluyor. Teknik Usta Siemens servisi hizmetlerimizle tanışan tüm kullanıcılar, ürünlerinin her türlü bakımlarını aynı gün içerisinde yaptırabiliyor.

Profesyonel servis ekiplerimiz ile Siemens markalı ürünlerin her türlü bakımlarını yapıyor, cihazların yüksek verimlilikte çalışmasını sağlıyoruz. Servis hizmetlerimizden faydalanabilmek için telefon numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Siemens Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Siemens Beyaz Eşya Servisi Siemens Klima Servisi Siemens Televizyon Servisi

Siemens Hakkında Kısa Bilgi

Avrupa’nın en büyük teknoloji firması olan Siemens AG, 1847 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde kurulmuştur. Şirketin kurucusu, Ernst Werner Von Siemens, şirketi kurarak, endüstri, enerji ve sağlık alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Endüstriyel alanda dayanıklı ev aletleri üretimi yaparak günümüzde birçok evde ve iş yerinde, buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, pişirme grubu ürünleri, elektrikli küçük ev aletleri gibi ürünleri piyasada yer alıyor. Farklı alanlarda hizmet veren bir şirket olduğu gibi dünya genelindeki üretim tesislerinde 350 binden fazla çalışanı vardır.

Web Sitesi: https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr

Siemens Servisi Nerede?

Siemens marka beyaz eşya ürün türlerini kullanmaya başladığınızda, güvenilir servis hizmetinin hemen yanınızda olduğunu bilmelisiniz. Teknik Usta Siemens servis hizmetlerimiz, haftanın her günü uzman elemanlardan oluşan ekipler tarafından sizlere sunuluyor. Siemens ürünlerin her türlü bakımı, arıza tamiri için servis hizmetleri teknikusta.com adresinde sizlere güvenilir olarak faydalanmanızı sağlıyor.

Siemens Servis Randevu

Siemens servis hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde, günün her saatinde teknikusta.com sitemize erişim yaparak servis talep formunu doldurabilirsiniz. Siemens servis randevu alma işlemleri için +90 546 451 15 97 numarasını arayabilir ve hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Siemens servis randevusu oluşturduğunuzda 24 saat içerisinde ekiplerimiz gelecektir. Tüm randevulara aynı gün içerisinde dönüş yapıyoruz.

Siemens Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

Siemens servis hizmetlerimizi sunarken kullanmış olduğunuz başka markalara ait ürünler varsa onların da bakımlarını yapabiliyoruz. Teknikusta.com sitemizde hangi markalara baktığımızı detaylı olarak gösteriyoruz.

 • Siemens,
 • Arçelik,
 • Ariston,
 • Beko,
 • Profilo,
 • Bosch,

Hizmet verdiğimiz marka sayısı 12’dir ve servis talebinde bulunan müşterilerimize en güvenilir servis hizmetini sunuyoruz.

Siemens Servis Çalışma Saatleri

Siemens marka ürünlerinizi güvenli bir şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlayabilmek için her gün ve geç saatlere kadar çalışıyoruz. Tüm müşterilerimiz için çalışma saatlerimiz 07:00 – 23:00 arasıdır acil durumlarda ise 7/24 bizlere ulaşarak servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Çalışma saatleri arasında bizlere ulaşabilir ürünleriniz ve servis hizmetleri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Siemens Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

Alman teknolojisinin kalitesini bilen kullanıcılar, ürün tercihlerini yaparken Siemens markasına öncelik veriyor. Siemens servisi olarak sunduğumuz hizmetlerde de müşterilerimizin sorunlarını çözmeye ve verilen hizmetlerden memnuniyet duymalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Servis hizmetlerimizden memnun kalmadığınızda, Siemens, resmi web sitesindeki iletişim ve destek bölümlerinden şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Teknikusta.com sitemizde yer alan tüm iletişim bilgileri üzerinden şikayetlerinizi bize anında bildirebilir ve sorunun en iyi şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. sikayet@teknikusta.com iletişim adresine istediğiniz zaman şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Tüm şikayetleri 24 saat içerisinde değerlendiriyor ve size geri dönüş yapıyoruz.

Siemens Servisi Kaça Kadar Açık?

Evinizin vazgeçilmez elektrikli beyaz eşya ürünlerinde yaşanabilecek sorunların çözümü için yoğun çalışmalar yapıyoruz. Siemens servis hizmetlerimizden her gün ve talep edildiğinde aynı gün içerisinde faydalanabiliyorsunuz.

Teknik Usta her zaman yanınızdadır ve sorunlarınızı en kısa sürede çözmeye çalışıyor. İnternet sitemiz üzerinden Siemens servis randevusu oluşturduğunuzda ekiplerimiz aynı gün gelir. Hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için teknik usta servisi akşam 23:00’a kadar açıktır. Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermekteyiz.

Siemens Servisi Kaç Günde Gelir?

Teknik Usta olarak hiçbir müşterimizi bekletmiyor ve aynı gün içerisinde talep edilen hizmeti veriyoruz. Siemens servisi hizmetlerini talep eden müşterilerimizin tamamına çoğunlukla aynı gün içerisinde ulaşmaya, ürünlerinin her türlü bakımlarını yapmaya çalışıyoruz. Servis talebi oluşturulduğu andan itibaren aksi durumlarda bile en geç 24 saat içerisinde ekiplerimiz gelecek ve sorunlarınızı yerinde giderecektir. Teknikusta.com hizmetleri sayesinde tüm müşterilerimiz, Siemens servis talebinde bulunduklarında hiç beklemediklerini ve aynı gün içerisinde hizmet aldıklarını bilirler.

Siemens Servis Ücreti Ne Kadar?

Siemens servis ücretleri işlem türüne göre 75 TL – 150 TL arasında değişiklik gösterebiliyor. Ürün türüne göre servis ücretleri değişmekte ve Siemens bulaşık makinası servis ücretleri şu şekildedir.

 • Siemens bulaşık makinası – Garanti kapsamı dışı servis ücreti
 • Bulaşık makinası arıza tespiti – ücretsiz,
 • Bulaşık makinası servis bedeli – 75 – 150 TL,
 • Bulaşık makinası arıza tamirleri – Servis ile iletişim kurarak bilgi alın,

Arıza tamirlerinde parça değişine göre servis ücreti belirlenir.

Siemens Servis Süresi Ne Kadar?

Uzman elemanlardan oluşan Siemens servis ekiplerimiz, müşterilerimize servis işlemlerinin kısa sürdüğünü verdikleri hizmetlerle gösteriyor. Siemens servisi ne kadar sürer sorusu için işlem aşamalarına göre şu bilgiler verilir.

 • Servis hizmet türü – Servis İşlem Süresi
 • Servis randevusu oluşturulduktan sonra – 24 saat içerisinde ekipler gelir ve yerinde işlem gerçekleştirir.
 • Ürün arızası tespit edildikten sonra – ürün arızası 3 iş günü içerisinde tamir edilir ve ürün teslimi yapılır. (yedek parça temini nedeniyle belirtilen sürede değişiklik olabiliyor ve bu durum müşteriye bildiriliyor.)

Siemens servis süresinin ne kadar süreceği hakkında detaylı bilgi için +90 546 451 15 97 numaramızı arayabilirsiniz.

Siemens Servis Ne Zaman Gelir?

Teknik Usta Siemens servis hizmetleri için iletişim kurduğunuzda ya da web sitesinden servis talep formunu doldurduğunuzda ekiplerimiz aynı gün içerisinde gelir. Aynı gün içerisinde servis hizmeti almak istiyorsanız, taleplerinizi 18:00’a kadar yapmalısınız. Servis ekiplerimiz müşterilere hemen dönüş yapmakta ve müsait oldukları saatte gitmektedir. 18:00 sonrası Randevu doluluk oranını öğrenmek için arayın.

Siemens Servis Müşteri Hizmetleri

Teknik Usta müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilmek için +90 546 451 15 97 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Siemens servis iletişim numarası bilgisini web sitemiz üzerinden paylaşıyor ve tüm müşterilerimizin öğrenmesini sağlıyoruz.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

Siemens Servis En Yakın

Dayanıklı ev aletlerini kullanan her kullanıcı, en iyi servis hizmetlerinden faydalanmak ve istediği zaman hizmetlere ulaşmak ister. Teknik usta servis firması olarak, Siemens servis hizmetlerimizle müşterilerimize her zaman yakın olmaya çalışıyoruz.

Siemens servis en yakın her zaman teknikusta.com sitemiz üzerinden yayınlanan iletişim bilgilerindedir. İletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilir ve servis hizmetlerinin hemen yanınızda olduğunu görebilirsiniz. Sitemizi incelediğinizde, tüm il ve ilçelerde en yakınınızda olduğumuzu belirttiğimizi görebilirsiniz.

Siemens Servis Yedek Parça

Siemens markalı beyaz eşya ürünleri için verdiğimiz servis hizmetlerinde, arıza onarımlarını orijinal yedek parça kullanarak çözüyoruz. Siemens yedek parça ürünlerinin tamamı için servis garantisi veriliyor. Firmamız, Siemens yedek parça çeşitlerini sizler için her zaman en uygun fiyat seçenekleri ile temin ediyor.

Siemens Servis Ürün Takip

Siemens servis hizmetlerimizde, müşterilerimizin bizimle her zaman iletişim kurabileceklerini ve destek hizmeti talep edebileceklerini belirtiyoruz. Teknikusta.com sitemiz iletişim bölümünde yer alan iletişim seçeneklerini kullanarak servis talebi, ürün hakkında bilgi, ürün takibi gibi konularda her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Siemens servis ürün takibi için iletişim bölümü erişimlerini yaparak uzmanlarımızdan güncel bilgi alabilirsiniz. Teknik Usta Siemens servis ekiplerimiz, arıza tespiti işlemi sonrası yerinde tamir edilemeyen cihazları, servisimizde tamir ediyor. Müşterilerimiz tamir süresi boyunca ürün takip işlemlerini yapabiliyor. Siemens ürün takibi konusunda bilgi almak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Siemens Servis Garanti Şartları

Siemens marka ürünler için garanti şartları inceleyenler, ev aletlerinde ürün türüne göre 3 yıla kadar üretici garantisi verildiğini görebiliyor. Ürünlerin garanti kapsamında olabilmesi için Türkiye’deki yetkili satıcılardan alınmış olması ve Türkiye’de evlerde kullanılması gerekiyor.

Siemens ürünlerini satın aldığınızda ve sizin adınıza satış faturası düzenlendiğinde ürünün, üretici garanti süresi başlamış oluyor. Beyaz eşya ürünlerini, kullanım kılavuzunda belirtilen şartlara göre kullananlar, ürünün garanti kapsamında kalmasını sağlar. Garanti süresi boyunca bakım servis hizmetleri ücretsiz olarak alınır. Siemens Türkiye hizmetlerinde beyaz eşya ve ev aletleri çeşitleri için müşterilerine ek garanti süresi seçenekleri sunuyor.

Müşteriler +2 ya da +4 ek garanti hizmetlerinden faydalanarak, ev aletlerini daha uzun süreli koruma altına alabiliyor. Çamaşırhane, otel gibi ticari amaçlı yerlerde kullanılan Siemens ürünleri için ek garanti hizmeti verilmiyor. Siemens ev aletleri, satın alındı tarihten itibaren 3 yıl garanti altındadır ve alınan ek garanti süresi bu süre üzerine eklenerek süre uzatma işlemi yapılır.

Siemens ürünlerinden +2 ya da +4 ek garanti kapsamında olan ürünleri arasında, soğutucular, derin dondurucular, çamaşır ve kurutma makinası, bulaşık makinası, fırın, ocak, ankastre ürünler, aspiratör, davlumbaz yer alıyor. Ek garanti hizmeti ücretleri, süreye ve ürün türüne göre değişiyor.

 • Siemens ev aletleri +4 yıl ek garanti uzatma ücreti ürün türüne göre değişiyor ve ortalama 199 TL ile 249 TL arasında değişiyor.
 • Siemens ev aletleri +2 yıl ek garanti uzatma ücreti, 99 TL ile 199 TL arasında değişiyor.

Siemens ev aletlerinin garanti süresini uzattığınızda, yeni aldığınız ürünü 3 yıl üretici garantisi devamında +2 ya da +4 ek garanti ile 5 ya da 7 yıl boyunca garantili olarak kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Tüm garanti işlemlerinde ürünün garanti kapsamı dışında kalmaması için dikkat etmelisiniz.

Ürün bakımlarını ve arıza tamirlerini, garanti kapsamında teknik servise yaptırmalısınız. Yetkisiz kişilerin yapacakları işlemler ve parça değişimleri ürünün garanti dışı kalmasına neden olur. Garanti süresi boyunca, garanti kapsamında yapılacak tüm bakımlar, yedek parça değişimleri, işçilik gibi servis ücretleri kullanıcıdan alınmayacaktır. Siemens ürünlerinin kalitesinden dolayı ürünler periyodik bakımları yapılarak uzun süre sorunsuz kullanılabiliyor.

Siemens müşterileri, firmanın sunduğu tüm garanti şartlarını öğrenmek için https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/musteri-hizmetleri/garanti-uygulamalari/kosullar erişim adresini kullanabilir. Siemens resmi web sitesinde güncel olarak paylaşılan garanti şartları bilgileri, tüm kullanıcıların neler yapması gerektiğini görmelerini sağlıyor.

Siemens Servis WhatsApp

Teknik Usta servis hizmetlerimiz sayesinde evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz Siemens marka beyaz eşya ürünlerini güvenli kullanmaya devam edebilirsiniz. Siemens servis hizmetlerinde daha kolay iletişim kurabilmeniz için +90 546 451 15 97 WhatsApp numarasından iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

Siemens Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Hem ev hem de iş yerleri için Siemens servis hizmetlerimizi haftanın 7 günü sunuyoruz. Teknik Usta hizmetlerinden herkesin faydalanabilmesi ve cihazlarında yaşanılan sorunların en kısa sürede çözülebilmesi için hizmetlerimizi kesintisiz hizmet veriyoruz.

İnternet sitemiz üzerinden Siemens servis talep formunu doldurduktan sonra servis ekiplerimizin size ne zaman dönüş yapmasını ve gelmesini istediğiniz zamanı belirleyebiliyorsunuz.

Müşteri memnuniyeti ve sorunların çözümü için teknik usta Siemens servisi hafta sonu da açıktır ve iletişim kurabilirsiniz.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik Siemens Servis Hizmeti

Siemens ürünlerinin kaliteli olduğunu biliyor ve servis hizmetlerimizin de kaliteli olarak sunulmasını sağlıyoruz. Bizlerden hizmet talebinde bulunan müşterilerimizin yapmış olduğu geri dönüşlerle verdiğimiz hizmetlerin güvenilir ve kaliteli olduğunu görebiliyoruz.

Teknik usta, Siemens marka beyaz eşya ürünleri, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası gibi tüm ev aletleri servis ihtiyaçlarını aynı gün içerisinde karşılamayı, servis hizmetlerinin ekonomik, güvenilir, kaliteli ve garantili sunulmasını sağlıyor.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN