Profilo Servisi

Profilo Servisi
Profilo Servisi

Profilo dayanıklı ev aletleri sloganı ile piyasada satışa sunulan, beyaz eşya ürünleri, klima ve ısıtıcılar gibi birçok ev aleti için profesyonel servis hizmetleri teknikusta.com tarafından veriliyor. Profilo servis hizmetlerimiz ile tüm müşterilerimizin güvenini kazanmış, talep edilen hizmetleri aynı gün içerisinde sunan sektörün güvenilir firması olarak yer alıyoruz. Teknik Usta Profilo servisi hizmetleri ile ilgili tüm detaylı bilgileri internet sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Profilo Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Profilo Beyaz Eşya Servisi Profilo Televizyon Servisi

Profilo Hakkında Kısa Bilgi

Dayanıklı ev aletleri üretimi yapan Profilo firması, 1976 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Kurucuları arasında, Jak Kamhi ve Lütfi Doruk yer alıyor. İlk kurulduğunda, beyaz eşya ve elektronik üreticisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Profilo firması, 1995 yılından sonra Avrupa’nın en büyük ev aletleri üreticisi olan BSH grubu bünyesine katılmış ve faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Türkiye genelinde 1.200’den fazla yetkili servis noktası bulunuyor. Ürün çeşitleri arasında, beyaz eşya ürünleri, ankastre cihazlar, klima çeşitleri, elektrik süpürgeleri, su ısıtıcıları, küçük ev aletleri yer alıyor. Türkiye üretimleri Çerkezköy’de bulunan fabrikasında yapılıyor.

Web Sitesi: https://www.profilo.com

Profilo Servisi Nerede?

Türkiye’nin yerli dayanıklı ev aletleri üreticisi olarak hizmet veren Profilo firmasının ürünleri için kullanıcılar, servis hizmetlerine ulaşmada sorun yaşamıyor. Profilo servis hizmetleri için telefon numaralarımızı arayanlar, istedikleri hizmeti hemen almaya başlayabiliyor. Ürünlerinin montajı, demontajı, periyodik bakımı ya da arıza onarımlarını yaptıracak olanlar için Profilo servisi, teknikusta.com adresinde.

Profilo Servis Randevu

Teknikusta.com sitemizin sağ üst bölümünde yer alan iletişim sekmesini seçenler, açılan sayfadaki form bölümünü doldurarak anında Profilo servis randevu alma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Profilo servis randevusunu oluşturan müşterilerimize en kısa sürede dönüş yapıyoruz. Servis hizmetleri ve randevu işlemleri için +90 546 451 15 97 numarasını arayınız.

Profilo Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

Profile servisi hizmetlerinden faydalanmak için firmamızla iletişim kuranlar, başka hangi markalara baktığımız hakkında da bilgi alabiliyor. Servis hizmetleri için baktığımız toplan 12 farklı marka vardır. Bunlardan bazıları şunlardır.

 • Arçelik,
 • Profilo,
 • Siemens,
 • Beko,
 • Bosch,
 • Ariston,
 • Franke,
 • Miele,

Müşterilerimiz sitemiz üzerinden tüm markaları ve verilen hizmetleri inceleyebilir.

Profilo Servis Çalışma Saatleri

Her ilde, her ilçede müşterilerimizin yanında olmaya çalışıyor ve hizmetlerimizi sunuyoruz. Teknikusta, Profilo servisi çalışma saatleri 07:00 – 23:00 arasıdır. Acil durumlarda ise 7/24 Uzman ekiplerimiz, randevu saatinde adresinize gelecek ve sorunlarınıza çözüm bulacaktır. Geç saatlere kadar çalışıyor ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm buluyoruz.

Profilo Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

Profilo servis hizmetlerimizden tüm müşterilerimiz memnuniyet duyuyor. Cihazının sorununun giderilmediğini ya da farklı nedenlerden dolayı memnuniyetsizliğinizi bildirmek istediğinizde, resmi web sitesinin iletişim bölümünden şikayet edebilirsiniz. Teknik usta servis hizmetlerimizde, müşterilerimizin her türlü görüş ve önerilerine önem veriyoruz.

Yapılan şikayetleri dikkate alıyor, müşterilerimize geri dönüş yaparak şikayet konularına kalıcı çözümler buluyoruz. Teknikusta.com iletişim bölümünü seçtiğinizde, öneri & şikayet mail adresine şikayetlerinizi hemen bildirebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan şikayetlere en fazla 24 saat içerisinde dönüş yapıyoruz.

Profilo Servisi Kaça Kadar Açık?

Teknik usta servis hizmetlerinden aynı anda daha fazla müşterilerimizin faydalanabilmesi için haftanın her günü ve geç saatlere kadar çalışıyoruz. Bize ulaşmak isteyen Profilo kullanıcıları, telefon numaralarımızı aradıkları anda karşılarında bizi bulacaktır.

Profilo ürünlerinin bakımlarının yapılması ve arızalarının giderilmesi için tüm servis hizmetlerimizi deneyimli ekiplerimizle güvenilir olarak sunuyoruz. Teknikusta.com Profilo servisi her gün akşam 23:00’a kadar açıktır. Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermektedir.

Profilo Servisi Kaç Günde Gelir?

Profilo ürünleri satın alanlar, servis hizmetleri konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaklarını bilirler. Ürünlerinin montajından, arıza tamirlerine kadar tüm işlemler için servis talebinde bulunduklarında, teknik usta olarak hizmetlerimizi çoğunlukla aynı gün içerisinde kendilerine sunuyoruz.

Teknik usta Profilo servisi verdiği hizmetler sayesinde sektörde güvenilen ve tercih edilen firma olduğu için yoğunluk yaşanabiliyor. Bu durumlar servis ekiplerimizin müşterilerimize bazı durumlarda 24 saat içerisinde gitmesine neden oluyor. Servis talebi oluşturulduğu anda aynı gün müşterilerimize ulaşmaya çalışıyor ve gecikmelere yol açmamaya çalışıyoruz.

Profilo Servis Ücreti Ne Kadar?

Profilo servis ücretleri, servis talep edilen ürün türüne göre 75 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Garanti kapsamı dışında olan ürünler için servis ücretlerimiz şöyledir.

 • Profilo ürünleri arıza tespiti ücreti – ücretsiz,
 • Profilo buzdolabı servis bedeli – bilgi alınız (….)TL,
 • Profilo buzdolabı bakımı – bilgi alınız (….) TL,
 • Profilo çamaşır makinası bakımı – bilgi alınız (….)TL,

Profilo ürünleri inceledikten ve arıza tespiti yaptıktan sonra müşterilerimize servis ücreti bilgisi veriyoruz.

Profilo Servis Süresi Ne Kadar?

Teknik usta Profilo servis süresi, deneyimli elemanlarımız sayesinde mümkün olduğu kadar kısa oluyor. Servis işlemlerinin ne kadar sürdüğünü merak eden müşterilerimize kısaca şu bilgiyi veriyoruz.

 • Onarım Kaynağı – Yaklaşım servis işlem süresi
 • Profilo ürünleri servis talebi oluşturulduktan sonra – 24 saat içerisinde, aynı gün hizmet verilir.
 • Profilo ürünleri arıza tespiti sonrası – Tamir işlemleri en fazla 3 iş günü sürer ve ürün teslim edilir. (yedek parça temini nedeniyle belirtilen sürede değişiklik olabiliyor ve bu durum müşteriye bildiriliyor.)

Arıza tespitinden sonra servis hizmetleri 3 iş günü sürüyor ve yedek parça temin süresi bazen bu sürenin uzamasına neden olabiliyor. Servisin ne kadar sürdüğü konusunda detaylı bilgi için +90 546 451 15 97 numaramızı arayınız.

Profilo Servis Ne Zaman Gelir?

Profilo servisi için teknikusta.com olarak bizi tercih eden müşterilerimize 18:00’a kadar yapılan talepler için hizmetlerimizi aynı gün içerisinde veriyor ve müşterimizin belirdiği saatte gidiyoruz. 18:00’dan sonra yapılan servis taleplerine de mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde gitmeye çalışıyoruz. Randevu doluluk oranı için lütfen arayın.

Profilo Servis Müşteri Hizmetleri

Teknik Usta müşteri hizmetleri için, Profilo servis iletişim numarası olan +90 546 451 15 97 numarasında her zaman ulaşabilirsiniz. Tüm iletişim seçeneklerimiz üzerinden müşteri hizmetleri en güvenilir şekilde verilmektedir.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

Profilo Servis En Yakın

Teknikusta.com sitemizi incelediğinizde, iletişim bölümünde, tüm il ve ilçelerde yanınızdayız sloganının yer aldığını görebilirsiniz. Profile servis en yakın her zaman teknikusta.com sitemizdeki telefon numaralarımızın tuşlarındadır.

Telefonunuzun tuşlarına basarak numaramızı aradığınızda, Profilo servisi karşınızda olacak ve istediğiniz saatte size gelecektir. Profilo beyaz eşya ürünlerinizin her türlü sorunu ya da bakımı için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir, ulaştığınız andan itibaren 24 saatte sizleri ulaşır ve istediğiniz servis hizmetlerini sunarız.

Profilo Servis Yedek Parça

Profilo firması, Türkiye merkezli kurulan ve hizmet veren marka olduğu için tüm ürünleri ve yedek parça seçenekleri sunuyor. Teknik usta servislerini tercih ettiğinizde, Profilo yedek parça değişimleri en hızlı şekilde yapılır. Profilo yedek parçaları, sıfır ve orijinal ürün olarak garanti kapsamında değiştirilir.

Profilo Servis Ürün Takip

Profilo markası, hem ürünleri hem de servis hizmetleri ile müşterilerine her türlü güveni veriyor. Teknikusta.com sitemizde yer verdiğimiz hizmetlerimizi inceleyenler, Profilo servis ürün takibi işlemlerini nasıl yapacakları hakkında bilgi edinebiliyor. Ürün takibi için destek hizmet seçeneklerimizin yer aldığı iletişim bölümünden istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

Telefon, WhatsApp hattı ve e-posta adresimiz üzerinden kesintisiz iletişimler kurarak, ürünlerinizin servis takiplerini yapabilirsiniz. Profilo ürünleriniz garanti süresi devam ettiği süre içerisinde yıllık periyodik bakım işlemlerinin takip edilmesini de sağlayabilirsiniz. Servis hizmetlerimiz talep ettiğinizde ve büyük arıza durumlarında uzun süren işlem aşamalarını da ürün takibi ile yapabilirsiniz.

Profilo Servis Garanti Şartları

Profile firması, ürünleri için 3 yıla kadar üretici garantisi seçenekleri sunuyor. Profilo ev aletlerini satın alanlar, ürün türlerine göre ek garanti paket seçeneklerinden faydalanabiliyor ve garanti süresini +2 yıl, +4 yıl ya da +5, +7 yıl uzatabiliyorlar. Garanti süresi uzatma işlemlerini yapanlar tüm Profilo ürünlerini güvenli bir şekilde kullanmaya devam ediyor.

Profilo firması, sadece ev için satın alınan beyaz eşya ürünleri için ek garanti seçenekleri sunuyor. Ticari amaçlı yerlerde kullanılan ürünler için ek garanti belgesi düzenlemiyor. Profilo servis garanti şartlarına göre kullanıcılar, ürünlerini satın aldıklarında, yetkili servise garanti belgesini onaylatmalı ve servis hizmeti alırken ibraz etmelidir. Ürün garanti şartlarının neler olduğu ve ek garanti süresinin nasıl alınacağı konusunda detaylı bilgiler çağrı merkezi numarası aranarak öğrenilebiliyor.

Profilo servis garanti süresi uzatma ücret bilgileri şöyledir.

 • Profilo çamaşır makinası +4 ek garanti süresi uzatma ücreti, 499 TL,
 • Profilo bulaşık makinası +4 yıl ek garanti süresi uzatma ücreti, 299 TL,
 • Profilo ankastre ürünler +4 yıl ek garanti süresi uzatma ücreti, 249 TL,
 • Profilo çamaşır makinası +2 yıl ek garanti süresi uzatma ücreti, 299 TL,
 • Profilo bulaşık makinası +2 yıl ek garanti süresi uzatma ücreti, 199 TL,

Profilo ürünleri satın alan ve kullanmaya başlayanlar, ek garanti süresi uzatma işlemleri için yetkili satıcılar aracılığı ile işlem yapabiliyor. Ek garanti satın alanlar, garanti sözleşmesi çıktısını almalı ve yetkili servise onaylatmalıdır. Profilo ürünlerinden, bulaşık makinaları, çamaşır makinaları, buzdolabı, fırın, ev tipi klima, ocak, kurutma makinaları için ek garanti paketi alınabiliyor. Diğer ürün grupları için ek garanti paketi seçeneğin sunulmuyor.

Profilo garanti şartları ve hangi ürünler için ek garanti paketleri alınabilecek ürünler için https://www.profilo.com/musteri-hizmetleri/garanti-uygulamalari#/Togglebox=4370339-4365276-1/ adresi erişimleri üzerinden bilgi alınabiliyor. Türkiye’nin yerli markası olduğu için Profilo servis hizmetlerinde ek garanti sürelerini farklı seçeneklerle sunarak, müşterilere daha fazla koruma sağlanıyor.

Ek garanti paketi kapsamında yer alan ürün türleri için verilen her ek süre, firmanın sunduğu üretici garanti süresine eklenerek uygulanıyor. Bazı ürünler için 3 yıl üretici garantisi verilen ürün için +5 yıl ek garanti paketi alındığında ürünün toplam garanti süresi 8 yıl olmuş oluyor. Garanti geçerliliği devam ettiği süre içerisinde, kullanıcılar, Profilo ürünleri servis hizmet ücreti, parça değişimi, işçilik ve yol ücreti gibi ücret ödeme işlemleri yapmıyor.

Profilo Servis WhatsApp

Profilo servis hizmetlerimizi talep etme ve bilgi almak için +90 546 451 15 97 WhatsApp numarasını arayarak ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz. WhatsApp iletişim seçeneği sunduğumuz için müşterilerimiz, ürünlerinin arızaları ile ilgili çeşitli paylaşımları bizlere ulaştırabiliyor ve ekiplerimizin arıza durumuna göre donanımlı gelmelerini sağlıyor.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

Profilo Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Teknikusta.com hizmetlerimizin kesintisiz bir şekilde sunulduğunu tüm müşterilerimiz biliyor. Profilo ürünlerinde bir sorun meydana geldiğinde, telefon numaramızı arayarak sorun ve ne yapacakları konusuna bilgi alabiliyor.

Hafta için yoğun bir şekilde çalışmak zorunda kalan müşterilerimizin evinde bulunan Profilo dayanıklı ev aletlerinin tüm bakımlarını hafta sonu için planlama yapıyoruz. Teknik Usta Profilo servisi hafta sonu da açıktır ve müşterilerimizin taleplerini karşılamaktadır.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik Profilo Servis Hizmeti

Profilo servisi olarak sunulan hizmetler tüm kullanıcılara ulaştırılıyor. Hizmetlerimizden faydalananlar her zaman geri dönüş yaparak memnuniyetlerini bildiriyor.

Teknik usta servis hizmetleri ile Profilo marka, tüm beyaz eşya ve dayanıklı ev aletleri bakım, arıza onarım, montaj gibi servis ihtiyaçları karşılanıyor. Servis hizmetlerimizin en önemli özelliği, kaliteli, güvenilir ve ekonomik olmasıdır.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN