Miele Servisi

Miele Servisi
Miele Servisi

Teknikusta.com ile Miele servisi hizmetlerinin tümünden faydalanabiliyorsunuz. Miele markası, lüks ev aletleri ve ticari ekipman ürünlerinin tüketicilere ulaştırılmasını sağlıyor. Lüks ev aletleri olan çeşitli elektronik cihazlar ve beyaz eşya ürünleri ihtiyaçları için Miele markasını seçenler, Alman teknolojisini kullanma fırsatını yakalamış oluyor. Miele servis hizmetlerimiz ile tüketicilerin kullandığı tüm cihazların bakımlarını profesyonel olarak yapıyoruz. Miele servisi için 7/24 iletişim kurabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Miele Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Miele Beyaz Eşya Servisi

Miele Hakkında Kısa Bilgi

Lüks ev aletleri ve ticari ekipman üreticisi olan Miele firması, Almanya merkezli olarak üretimler yapıyor. Carl Miele ve Reinhard Zinkann tarafından 1899 yılında Almanya Gütersloh şehrinde kurulmuştur. Firma birden fazla yan kuruluşu ile müşterilerine en kaliteli ürün seçeneklerini sunuyor.

Yaklaşık 120 yıllık hizmet süresinde yeni teknolojileri kullanarak kaliteli ve kullanışlı ürünler ortaya çıkarmıştır. Yaklaşık 21 bin çalışanı ile Avrupa’nın en önemli ev aletleri ve ticari ekipmanlar üreten firması olmuştur. Farklı sektörleri için yeni teknolojiler üretimi yaptığı için dünya piyasasındaki yeri çok farklıdır. Servis konusunda da müşterilerine sınırsız destek seçenekleri sunuyor.

Web Sitesi: https://www.Miele.com.tr

Miele Servisi Nerede?

Miele Türkiye hizmetleri ile çok sayıda kullanıcının en çok ihtiyaç duyduğu lüks ev aletlerini satışa sunuluyor. Miele ürünleri için servis hizmetlerine anında ulaşabilmek, ürünlerin ve markanın güvenilir olması açısından önemlidir. Profesyonel kadromuz ile sunduğumuz hizmetlerimizle müşterilerimizin ürünlerini güvenli kullanmalarını sağlıyoruz. Miele servisi her zaman teknikusta.com adresindedir.

Miele Servis Randevu

Teknikusta.com Miele ürün türlerinin servis hizmetleri için her zaman yanı başınızdadır. Periyodik bakım ve arıza bakımları için Miele servis randevu alma işlemini, sitemizin iletişim bölümünü seçerek ve talep formunu doldurarak yapabiliyorsunuz. İletişim ve WhatsApp numaramız olan +90 546 451 15 97 numarasını arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Randevularınıza hemen dönüş yapılır.

Miele Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

Teknikusta, Miele servisi, sadece bir markanın ürünleri için değil farklı markalar içinde servis hizmeti sunuyor. Servis hizmeti sunduğumuz markalar şunlardır.

 • Arçelik,
 • Beko,
 • Bosch,
 • Ariston,
 • Profilo,
 • Siemens,

Teknik usta olarak servis hizmeti verdiğimiz marka sayısı toplam 12’dir ve bu markaların tüm ürünlerinin bakımlarını yapıyoruz.

Miele Servis Çalışma Saatleri

Miele ürünlerini kullananların kendilerini güvende hissetmeleri ve ürünlerinde bir sorun meydana geldiğinde servis hizmetini hemen alabileceklerini göstermeye çalışıyoruz. Bunun için günlük çalışma saatlerimizi uzun tutuyoruz. Daha çok müşteriye hizmet verebilmek için çalışma saatlerimizi 07:00 – 23:00 olarak belirlenmiştir. Acil durumlarda ise 7/24 Uzman ekiplerimiz, randevu saatinde adresinize gelecek ve sorunlarınıza çözüm bulacaktır.

Miele Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

Miele ürün kullanıcıları, servis hizmetlerinden dolayı şikayet bildirimlerinde bulunabiliyor. Tüm müşteriler, resmi web sitesinin iletişim bölümünden şikayette bulunabiliyor. Miele markası, dünyanın beş kıtasında ürün pazarlama hizmeti veriyor. Türkiye’de de yıllardır tüm ürün seçeneklerini sunuyor ve müşterilerinin kaliteli servis hizmeti almasını sağlıyor.

Firmamız, servis hizmetleri konusunda müşteri şikayeti en az olan firmadır. Her türlü şikayetler için iletişim bölümü seçerek, bizlere ulaşabileceğiniz ve şikayetlerinizi bildirebileceğiniz iletişim seçeneklerini görebilirsiniz. Şikayet sorunları ile karşılaşmamak için servis hizmetleri öncesinde iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Miele Servisi Kaça Kadar Açık?

Evlerde kullanılan çeşitli ev aletleri daha çok akşam saatlerinde çalıştırılıyor. Bunun için cihazlarda meydana gelen arızalar günün sonunda fark ediliyor ya da meydana geliyor. Teknik usta Miele servisi olarak geç saatlere kadar çalışıyor ve müşterilerimizden gelebilecek servis hizmeti taleplerini bekliyoruz. Miele ürünlerinde meydana gelen bazı arıza türleri için telefonla bilgilendirme yaparak sorunların çözülmesini ya da önlemlerin alınmasını sağlıyoruz. Miele servisi akşam 23:00’a kadar her gün açıktır. Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermekteyiz.

Miele Servisi Kaç Günde Gelir?

Miele servis hizmetlerimizi mobil ekiplerimiz ile en hızlı şekilde sunmayı amaçlıyoruz. İletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşan ve Miele servisi talebinde bulunan tüm müşterilerimize çoğunlukla aynı gün hizmet veriyoruz. Cihazlarda meydana gelen arızalar, günlük işlerin yapılmasını engellerken çeşitli mağduriyetlerin yaşanmasına da neden olabiliyor.

Bunun için saat 18:00’dan önce bize ulaşan tüm müşterilerimize aynı gün içerisinde servis ekiplerimiz ulaşıyor ve talep edilen hizmeti veriyor. Bazı aksi durumlarda müşterilerimize hizmetlerimizi 24 saat içerisinde ulaştırabiliyoruz. Aynı gün dönüş yapılamayacağı zaman müşterimize bilgi veriyor ve hizmetin sunulacağı saati belirliyoruz. 18:00 sonrası randevu doluluk oranını öğrenmek için lütfen arayın.

Miele Servis Ücreti Ne Kadar?

Miele marka ürünler için servis hizmeti desteği veren firmamız, ürün türlerine göre 75 TL – 150 TL aralığında fiyat seçenekleri sunuyor. Müşterilerimize sunulan servis ücretleri şöyledir.

 • Miele ürün arıza tespiti ücretsizdir,
 • Miele servis ücreti 75 – 150 TL, ürün tamir işlemi yapılmadığı durumlarda servis ücreti alınmıyor.
 • Miele buzdolabı motoru değişimi lütfen bilgi alın (…) TL,
 • Miele bulaşık makinesi pompa motoru tamir ve değişimi lütfen bilgi alın (…) TL,
 • Miele elektrik süpürgesi motor yenileme lütfen bilgi alın (…) TL,

Servis hizmeti verilen ürün türüne göre fiyat seçenekleri sunuyoruz. (konum ve servis durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Detay için bilgi alın)

Miele Servis Süresi Ne Kadar?

Miele marka ürünler için güvenilir servis hizmeti sunan Teknik Usta firmamız, servis süresini her zaman kısa tutmaya ve müşteri sorunlarını hemen çözmeyi hedefliyor. Miele servis süresi bilgileri şöyledir.

 • Servis hizmeti Servis İşlem Süresi
 • Servis kaydı oluşturulduktan sonra – aynı gün ve 24 saat içerisinde,
 • Arıza tespiti yapıldıktan sonra – ürünün arıza durumu ve yedek parça teminine göre 3 iş günü içerisinde, (yedek parça temini nedeniyle belirtilen sürede değişiklik olabiliyor ve bu durum müşteriye bildiriliyor.)

Arıza sonrası, tamir işlemlerinin ne kadar sürede tamamlanacağı hakkında detaylı bilgi için +90 0546 451 15 97 numarasını arayınız.

Miele Servis Ne Zaman Gelir?

Miele marka ürünlerinin arıza yaptığını göre kullanıcılar, servis numaralarımızı arayarak hemen servis talebinde bulunabiliyor. Günün herhangi bir saatinde servis randevusu oluşturan müşterilerimize aynı gün içerisinde dönüş yapıyoruz. Özellikle saat 18:00’dan önce talepte bulunan tüm müşterilerimize servis ekiplerimizin aynı gün içerisinde geleceğini bildiriyoruz. 18:00 sonrası randevu doluluk oranı için lütfen arayın.

Miele Servis Müşteri Hizmetleri

Miele servislerinde, müşteri hizmetlerine ve memnuniyetine önem veriyoruz. Teknik Usta Miele servis iletişim numarası +90 546 451 15 97 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizden faydalanarak, ürünler ve yapılacak olan bakım işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

Miele Servis En Yakın

Alman teknolojisi olduğu için kullanıcılar, Miele markasına güvenmekte ve ürünleri satın almaktadır. Yeni ürün satın alan her kullanıcı servis hizmetleri hakkında da bilgi almak istiyor. Miele servis en yakın, teknikusta.com sitemiz üzerinden yapacağınız iletişimlerle her zaman yanı başınızdadır.

Tüm müşterilerimize telefonun diğer ucunda olduğumuzu ve yakınlarında bulunduğumuzu göstermeye çalışıyoruz. Sitemizde yer alan iletişim seçenekleri üzerinden bizleri ulaşan tüm müşterilerimize en kısa sürede dönüş yaparak yakınlarında olduğumuzu gösteriyor ve hizmetlerimizi sunuyoruz.

Miele Servis Yedek Parça

Miele firması, tüm ürünleri için garanti şartlarını oluştururken, orijinal yedek parça kullanma şartını öne sürüyor. Miele yedek parça değişimlerinde müşterilerimize hem işçilik hem de parça garantisi veriyoruz. Miele yedek parça çeşitlerinin tamamı orijinaldir ve firmadan temin edilmektedir.

Miele Servis Ürün Takip

Teknik usta telefon numarasını arayarak, Miele marka ürünlerinizin her türlü bakımı için servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis hizmetlerimizi sunarken, tamir işlemi devam eden ürünlerinizle ilgili ürün takibi işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ürün takibi için iletişim bölümünü kullanabilir ve iletişim seçenekleri üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimizi 7/24 sunmaya ve müşterilerimizin tüm bilgi taleplerine anında cevap vermeye çalışıyoruz. Miele marka ürünler için servis hizmeti sunarken, tamir işlemi 10 günden uzun sürecek olan ürünler yerine geçici olarak kullanılabilecek ürünler verilebiliyor. Tamirde olan ürünler için yedek parça temini ve tamir işlemleri süreci takip edilebiliyor.

Miele Servis Garanti Şartları

Miele servis garanti şartları, üretimi yapılan ve kullanıcılara ulaştırılan tüm ürün çeşitleri için oluşturuluyor. Miele marka ürünlerin garantileri, ürünün satın alındığı günden itibaren 2 yıl geçerli olur. Firma, Türkiye hizmetlerinde müşterilerine 2 yıl fabrika garantisi haricinde, 5 yıl ya da 10 yıl garanti süresi uzatma seçenekleri sunuyor.

Ürünün garantisi devam ettiği süre içerisinde meydana gelen arızalar ve yedek parça değişimi işlemleri için verilen servis hizmetleri ücretsiz olarak sunulur. Tüm yedek parçalar garanti kapsamında değiştirilir. Miele garanti sertifikasının geçerli olabilmesi için ürünün Türkiye’de kullanılıyor olması gerekiyor. Ayrıca ürünün Miele firmasının Türkiye’de bulunan satış noktalarından satın alınmış olması da önemlidir. Miele marka lüks ev aletleri ya da ticari ekipmanlar satın alındığında, 2 yıl geçerli olan garanti sertifikasının kayıt işlemleri yaptırılmalı ve onaylatılmalıdır.

Miele marka ürünler için sunulan ek garanti paket süreleri ve içerikleri ürün türlerine göre değişebiliyor. Her kullanıcı, ek garanti paketleri alarak ürünlerinin uzun süre garanti kapsamında olmasını ve ücretsiz bakımlarının yapılmasını sağlayabilir.

 • MasterCool- Range Fırın için +8 yıl ek garanti süresi paketi ücreti, 6.511 TL’dir.
 • Miele çamaşır makineleri için +8 yıl ek garanti paketi ücreti 2.168 TL,
 • Miele robot süpürge için +3 yıl ek garanti paketi 645 TL,
 • Miele çamaşır makineleri için +3 yıl ek garanti paketi ücreti, 935 TL,
 • Miele kurutma makineleri için +8 yıl ek garanti paketleri ücreti 2.168 TL,

Miele marka tüm ürün çeşitleri için ek garanti süresi paket seçenekleri olup olmadığını ve garanti paketleri ücret bilgilerini ve şartlarını öğrenmek için https://shop.Miele.com.tr/Miele-ek-garanti-sertifikasi-kosullari.shtm adresini ziyaret edebilirsiniz.

Miele marka ürünler için ek garanti paketleri satın almak isteyenler, ürünleri satın aldıktan sonraki 60 gün içerisinde işlemlerini yapmalıdır. Ek garanti süreleri, firma tarafından verilen 2 yıl standart garanti süresi bitiminde başlar. +8 yıl ek garanti paketi satın alan bir kullanıcı 2 yıllık standart garanti süresi ile birlikte ürünlerinin 10 yıl garantili olmasını sağlayabiliyor.

Garanti sertifikası, periyodik bakımların ve garanti süresi içerisindeki arıza tamirlerinin, yedek parça değişimlerinin ücretsiz yapılmasını sağlar. Ek garanti paketleri her ürün türü için +3 yıl ya da +8 yıl gibi farklı seçeneklerle sunuluyor. Müşteriler, satın aldıkları ürünü kullanım yoğunluğu ve arıza yapma riskine karşı garanti altına almaya çalışıyor.

Ticari ekipmanlar için en uzun süreli ek garanti süresinin satın alınması birçok avantaj sağlayacaktır. Ürünün garantisinin geçerli olabilmesi için servis hizmetlerinin yetkili servis tarafından sunulması ve orijinal yedek parçaların kullanılması gerekiyor.

Miele Servis WhatsApp

Teknik usta servis hizmetlerinin neler olduğunu öğrenmek ve detaylı bilgi almak için +90 546 451 15 97 WhatsApp numarasından iletişime geçebilirsiniz. Tüm müşterilerimizin daha hızlı iletişim kurabilmesi için en iyi iletişim seçeneklerini kullanmaya ve her zaman erişilebilir olmaya özen gösteriyoruz. WhatsApp numaramız üzerinden iletişim kurarak, ürününüzün arızası hakkında detaylı bilgi verebilir ve daha hızlı servis hizmeti alabilirsiniz.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

Miele Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Miele servisi olarak sunduğumuz hizmetlerimizde, haftanın her günü hizmet vererek müşterilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Hafta içi çalışmak zorunda kalan ve evde bulunmayan müşterilerimiz, arızalı ürünlerinin bakım ve tamir işlemlerini ya hafta sonları ya da izinli günlerinde yaptırmak istiyor.

Teknik usta firması, müşterilerini düşünmekte ve servis taleplerini her zaman karşılamaya çalıyor. Daha iyi hizmet verebilmek ve müşteri taleplerini karşılayabilmek için Miele servis hafta sonu da açıktır.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik Miele Servis Hizmeti

Miele servis hizmetlerinde başarılı olabilmek için tüm ürün türleri bakımları için yenilikler takip ediliyor. Profesyonel elemanları yetiştirebilmek için ürün türlerine göre hizmet içi eğitimlerin alınması sağlanarak, karşılaşılan sorunlara hemen çözüm üretilmesi sağlanıyor.

Teknik usta, Miele marka, beyaz eşya ve çeşitli ev aletleri, ticari ekipmanların servis hizmet ihtiyaçlarını aynı gün içerisine karşılıyor. Müşterilerimize, tüm ürün türlerinde kaliteli, güvenilir ve ekonomik servis hizmetleri sunmaya gayret ediyoruz.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN