LG Servisi

LG Servisi
LG Servisi

Türkiye piyasasında, LG marka çeşitli elektronik cihazların satışının yapıldığı görülmektedir. Evinizdeki en büyük ihtiyaçlarınızdan birisi olan beyaz eşya ürünlerini LG marka seçtiğinizde, teknik usta tarafından en iyi servis hizmetini almaya başlayacaksınız. LG Servisi hizmetlerimizde, ev eşyaları bölümüne giren tüm ürünlerinizin kurulum dahil her türlü bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. Teknikusta.com sitemiz üzerinden servis talep işlemlerini anında oluşturabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde LG Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

LG Beyaz Eşya Servisi LG Klima Servisi LG Televizyon Servisi

LG Hakkında Kısa Bilgi

Günümüzün dayanaklı ev aletleri üreticisi olarak bilinen LG firması, Güney Kore merkezli olarak 1947 yılında kurulmuştur. 1955 yılında alt kuruluşu olan Goldstar markasını oluşturarak elektronik ürün üretim ve satış işlemine başlamıştır.

Lucky markası ile sadece Güney Kore’de satışı yapılan ev ürünleri üretimi yaparken, daha sonra Lucky – Goldstar kısaltması olan LG markasını oluşturmuş ve dünya geneline satışı yapılan elektronik ürünleri üretmeye başlamıştır.

Günümüzde 81 tane yan kuruluşu ve 82.000 kişilik çalışanı vardır. Ürün çeşitleri arasında, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, elektrikli süpürge, klima, monitör, ses sistemleri gibi çok sayıda elektronik ürün yer alıyor.

Web Sitesi: https://www.LG.com/tr

LG Servisi Nerede?

LG marka beyaz eşya ürünler hakkında araştırma yapanlar, Güney Kore malı olduğunu öğrendikten sonra satın alma işlemlerini yapabiliyor. Satın almış olduğunuz LG marka ürünler için tüm servis hizmetlerinizi teknik usta olarak ekonomik ve güvenilir olarak veriyoruz. LG servisi hizmetleri nasıl ve nerede dediğinizde, güvenilir servis hizmeti, teknikusta.com adresinde.

LG Servis Randevu

Teknik usta hizmetlerinden faydalanabilmek için LG servis randevu alma işlemlerini, web sitesi ya da telefonla iletişim üzerinden yapabiliyorsunuz. İnternet sitemizin ana sayfasında sizlere göstermiş olduğumuz, servis talep formunu doldurabilir ve servis kaydınızı hemen oluşturabilirsiniz. İnternet erişim imkanı olmayanlar, randevu oluşturabilmek için +90 546 451 15 97 numarasını arayabilir.

LG Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

İnsanlar evlerinde, sadece bir markaya ait ürün kullanmadığı için aldıkları servis hizmetlerinde tüm ürünleri için destek almak istiyor. Teknik usta olarak Türkiye piyasasındaki beyaz eşya markalarının çoğu için servis hizmeti veriyoruz.

 • Arçelik,
 • Beko,
 • Ariston,
 • Bosch,
 • Profilo,
 • Siemens,

Toplamda 12 farklı marka için en güvenilir servis hizmetini veriyoruz.

LG Servis Çalışma Saatleri

LG marka ürünleriniz için haftanın her günü servis hizmeti alabilirsiniz. Teknikusta.com sitemizde hizmetlerimizle ilgili bilgilendirmeler yaparken, çalışma saatlerimizi de gösteriyoruz. Haftanın her günü çalışma saatlerimiz, 07:00 – 23:00 arasıdır. Acil durumlarda ise 7/24 telefonla bizlere ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz, randevu saatinde adresinize gelecek ve sorunlarınıza çözüm bulacaktır.

LG Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

LG servisi hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine her zaman önem veriyor, müşterilerimizin kaliteli hizmetler almasını sağlıyoruz. Tüm müşterilerimiz, vermiş olduğumuz hizmetleri değerlendirebilir ve daha kaliteli hizmet vermemizi sağlayabilirler. Müşteri dönüşlerine önem veriyoruz.

Servis hizmetlerimizden memnun olmadığınız zaman, LG resmi web sitesinin iletişim bölümünden şikayet edebilirsiniz. Hem firmanın hem de servisimizin teknikusta.com sitesi iletişim bölümünde yer alan tüm seçenekler üzerinden öneri ve şikayet bildirimlerini anında yapabilirsiniz. Yapılan tüm şikayetleri dikkate alıyor ve şikayette bulunan müşterimize geri dönüş yaparak memnuniyet sağlayacak hizmetleri sunuyoruz.

LG Servisi Kaça Kadar Açık?

Kullanmış olduğunuz elektronik ve beyaz eşya ürünlerinizde bir arıza meydana geldiğinde teknik usta LG servis hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. LG servis hizmetlerimiz kesintisiz bir şekilde devam etmekte ve servis ekiplerimizin akşam saatlerinde de size hizmet vermesini sağlayabilirsiniz. Teknik usta hizmetlerinden daha fazla faydalanabilmeniz için servisimiz, akşam 23:00’a kadar açıktır.  Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermekteyiz.

LG Servisi Kaç Günde Gelir?

Günlük hayatın kolaylaştırılmasını ve daha konforlu olmasını sağlayan elektrikli ev aletlerinizde bir arıza meydana geldiğinde sorunlar yaşamaya başlayabileceksiniz. LG servis talebinde bulunduğunuzda, Teknik Usta servis ekipleri çoğunlukla aynı gün gelecek ve tüm sorunlarınızı çözecektir.

Servis talebiniz firmamıza ulaştığı anda hizmet verecek olan servis ekibi görevlendirilmesi yapılır. Ekiplerimiz aynı gün içerisinde gelmeye aksi durumlar olduğunda da en geç 24 saat içerisinde sizlere ulaşmaya çalışacaktır. Tüm hizmetlerimiz, aynı gün verilecek şekilde planlanmaktadır.

LG Servis Ücreti Ne Kadar?

LG servis ücretleri hakkında bilgi alarak, hangi işleme ne kadar ödeyebileceğiniz görebilirsiniz. Servis hizmeti ücretleri 75 TL – 150 TL arasında değişebiliyor.

 • LG ürünü – Garanti kapsamı dışı servis ücreti
 • LG ürünü arıza tespiti – ücretsiz,
 • LG servis bedeli – 75 – 150 TL,
 • LG 32” – 39” televizyon tamiri – servisi arayın (….)TL,
 • LG 40” – 49” televizyon tamiri – servisi arayın (….)TL,
 • LG 60” – 69” televizyon tamiri – servisi arayın (….)TL,

Telefonla bilgi alarak tüm ürün servis ücretlerini öğrenebilirsiniz.

LG Servis Süresi Ne Kadar?

LG servis hizmetleri için Teknik Usta servis hizmetlerimizi tercih ettiğinizde, ekiplerimiz en kısa sürede gelerek istediğiniz servis hizmetini sizlere sunacaktır. LG servis hizmetleri ne kadar sürer?

 • Servis Hizmeti – Servis Hizmet Süresi
 • Servis hizmet talebinin oluşturulması – Arıza tespit ve bakım işlemleri 24 saat içerisinde verilir,
 • Arıza tespiti sonrası tamir işlemleri – Tamir işlemleri 3 iş günü içerisinde tamamlanır ve ürün teslimi yapılır. (yedek parça temini nedeniyle belirtilen sürede değişiklik olabiliyor ve bu durum müşteriye bildiriliyor.)

LG ürünlerinizle ilgili yapılan tamir işlemleri süresi, yedek parça temin edilme süresine bağlıdır ve buna göre uzayabilecektir. Tüm servis hizmetleri süreçleri ile bilgi için +90 546 451 15 97 numarasını arayınız.

LG Servis Ne Zaman Gelir?

Teknik usta servis hizmetlerimizde müşterilerimize en kısa sürede ulaşmaya çalışıyoruz. LG servisi hizmetleri için saat 18:00’a kadar yapılan tüm talepler için aynı gün geliyoruz. Akşam saatlerinde yapılan taleplere, iş yoğunluğu durumuna göre aynı gün ya da ertesi günü geliyoruz. 18:00 sonrası randevu doluluk oranı için lütfen arayın.

LG Servis Müşteri Hizmetleri

TeknikUsta müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak istediğinizde sizlere LG servis iletişim numarasının +90 546 451 15 97 olduğunu ve bu numaradan ulaşabileceğinizi gösteriyoruz. Bizlere ulaştığınızda, servis hizmetlerimiz ilgili her türlü soruyu sorarak bilgi alabilirsiniz.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

LG Servis En Yakın

LG markasının yabancı bir marka olduğunu bilen müşteriler, ürün servis hizmetleri konusunda dikkatle davranmaya çalışıyor. Hizmetlerimizle, LG servis en yakın, teknikusta.com sitemiz üzerinden kuracağınız iletişimle yanınızda olduğunu gösteriyoruz. Adresiniz nerede olursa olsun, sitemiz üzerinden servis talep formu doldurduğunuzda ya da telefonla bizlere ulaştığınızda, ekiplerimiz aynı gün içerisinde ve kısa sürede sizlerin yanında olacaktır. LG servisi her zaman en yakınınızdadır.

LG Servis Yedek Parça

LG servis hizmetlerimizi sunarken, ürün üzerinde tespit ettiğimiz arıza durumuna göre LG yedek parça değiştirme işlemleri yapabiliyoruz. Servis elemanlarınız, LG yedek parça teminini hemen yapıyor ve müşterilerimizi fazla mağdur etmeden gerekli arıza onarım işlemlerini tamamlıyor. Değişen parçalara ekstra garanti vermekteyiz.

LG Servis Ürün Takip

LG servis hizmetlerimizden faydalanarak, ürünlerinizin her türlü bakımını zamanında, ekonomik seçeneklerle yaptırabilirsiniz. Teknik Usta LG servisi hizmetlerimizle, müşterilerimize LG servis ürün takibi konusunda her türlü bilgiyi veriyoruz. Garanti kapsamında olan ve garanti süresi uzatma işlemi yapılan ürünle için yıllık periyodik bakım takiplerini yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Teknik Usta servis hizmetlerimizden faydalanırken, arıza tespiti sonrası devam eden süreçte, yedek parça temini ve tamir işlemleri için ürün takibi yapabilirsiniz. Ürün takibi işlemleri için teknikusta.com sitemizi ziyaret edebilir, iletişim bölümünde yer alan seçenekleri kullanarak ihtiyacınız olan bilgileri istediğiniz zaman alabilirsiniz.

LG Servis Garanti Şartları

LG, firması tüm müşterilerine ürünleri hakkında her türlü biLGiyi verirken, ürün türüne göre garanti seçeneklerini de sunuyor. Garanti şartlarını inceleyen kullanıcılar, ürünlerini satın aldıklarında kaç yıl garanti kapsamında ve hangi şartlarda kullanabileceklerini öğrenebiliyor.

LG servis garanti şartlarında, beyaz eşya ürünleri olan, buzdolabı, çamaşır makinası, çamaşır kurutma makineleri, mikrodalga fırınlar, elektrik süpürgeler, bulaşık makinası gibi ürünler için garanti süresinin 3 yıl olduğu gösteriliyor. Diğer elektronik ev aletleri, mobil cihazlar, televizyon ve klimalar için garanti süresi 2 yıldır.

Türkiye’de LG marka elektrikli ev aletleri ve elektronik cihazlarının satışını yapan yetkili satıcılar, müşterilerine isterlerse, LG ürünleri için garanti uzatma işlemleri yapabileceklerini bildiriyorlar.

Beyaz eşya ürünlerinde garanti uzatma seçeneğini kullananlar, ürünlerinin uzun süre garanti kapsamında kalmasını sağlıyor ve arıza durumlarında yüksek servis ve tamir ücreti ödemekten kurtulabiliyor. LG servis garanti şartlarını inceledikten sonra ek garanti paketlerini almak isteyenler ürün türüne göre seçim yapabiliyor.

 • LG televizyon ürünleri ek garanti paketi +2 yıl, televizyon özelliklerine göre 250 TL – 500 TL arası,
 • LG mobil cihazlar ek garanti paketleri + 2 yıl, telefon modeline göre 300 TL – 600 TL arası,
 • LG buzdolabı ürünleri, 3 yıl fabrika garantisine +4 yıl ek garanti paketi, 500 TL – 1000 TL arası,
 • LG marka tüm ürünler için yetkili satıcı ve yetkili servis ile görüşerek, ek garanti paketleri hakkında detaylı biLGi alabilirsiniz.

LG garanti şartları, tüm ürünler için satın alma fatura tarihi itibariyle başlıyor. Kullanıcılar, garanti şartlarını iyi incelemeli ve ürünlerinin garanti kapsamı dışında kalmasına neden olabilecek durumların yaşanmamasına dikkat etmelidir. Ek garanti paketi alındığında, beyaz eşya ürünleri için yılda bir defa ücretsiz periyodik bakım hizmeti de alınır. Garanti şartlarına göre garanti kapsamındaki ürünün bakımlarında, yedek parça, işçilik, yol ücreti gibi servis ücretleri kullanıcıdan talep edilmiyor.

LG ürünlerin servis işlemlerinin yetkili servis haricindeki kişilere yaptırılması, yedek parçaların orijinal kullanılmaması, garanti sözleşmesi üzerinde tahribat yapmak gibi durumlar, ürünün garanti kapsamı dışı kalmasına neden olur. Bu durumlarda kullanıcı, aldığı her servis hizmeti için ücret ödemek zorunda kalır.

LG ürün türlerinin tümünün garanti şartlarını için https://www.LG.com/tr/destek/garanti linki üzerinden erişim yapabilir ve güncel garanti bilgilerine ulaşabilirsiniz. Resmi web sitesinde yer alan garanti şartlarında ürünler için verilen garanti süreleri ve ürün kullanım ömrü için belirlenen ortalama yıl bilgilerini bir arada görebilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde, hangi ürünü alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de öğrenirsiniz.

LG Servis WhatsApp

LG servis hizmetlerini talep eden tüm müşterilerimizin yanında olmaya ve bizimle daha kolay iletişim kurmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Teknik Usta +90 546 451 15 97 WhatsApp numarasından iletişime geçerek, ürünlerinizin bakımı için servis talebinde bulunabilirsiniz. WhatsApp iletişimi ile müşterilerimizi detaylı bilgilendirme yapıyoruz.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

LG Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Teknik Usta servis hizmetlerimiz, sitemizde göstermiş olduğumuz tüm markalar için kesintisiz olarak verilmektedir. LG servisi hizmetlerimizden istiyorsanız hafta sonu günlerinde de faydalanabiliyorsunuz. Servisimiz, hafta sonu da açıktır ve hizmet vermede devam etmektedir. Çalışan aileler için servis planlamalarımızı akşam saatleri ya da hafta sonu olarak yapıyoruz. Hafta içi iletişim kurarak, hafta sonu için servis randevusu oluşturabilirsiniz.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik LG Servis Hizmeti

LG marka ürünleriniz için servis hizmetlerimizde kalite ve güvene önem veriyor, alanında uzman elemanlarımızın bakım yapmasını sağlıyoruz.

Teknik Usta firması olarak tüm müşterilerimizin, beyaz eşya, televizyon, klima, kombi servis ihtiyaçlarını anında karşılıyoruz. Hizmetlerimizin her zaman kaliteli, güvenilir, ekonomik olmasını ve müşteri memnuniyetinin %100 oluşmasını amaçlıyoruz.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN