Franke Servisi

Franke Servisi
Franke Servisi

Avrupa piyasasının en eski ve güçlü markalarından olan Franke ürünlerini kullananlar, her zaman en güvenilir servis hizmeti alıyor. Teknikusta.com sitemizde sunduğumuz Franke servisi hizmetlerini gösteriyor ve hizmet verdiğimiz markalardan birisi de Franke’dir.

Franke marka, buzdolabı, fırın, ocak, çamaşır makinası gibi tüm ürünler için servis hizmetlerini haftanın her günü uzman elemanlarımızda veriyoruz. Teknik usta telefon numarasını arayarak, servis randevusunu oluşturabiliyorsunuz.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Franke Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Franke Ocak Servisi Franke Fırın Servisi Franke Davlumbaz Servisi Franke Bulaşık Makinesi Servisi

Franke Hakkında Kısa Bilgi

Dayanıklı ev aletleri üreticisi olan Franke, 1911 yılında Aarburg, İsviçre merkezli olarak kurulmuştur. Franke Holding AG dünya çapı hizmet veren ve dünyanın her tarafından üretim tesisleri bulunan bir firmadır. Farklı ülkelerdeki 68 farklı şirketinde yaklaşık 10.500 çalışanı ile üretim yapıyor.

Beyaz eşya ürünlerinin yanı sıra mutfak eşyaları ve aksesuarları üretimi de yapıyor. Türkiye piyasasında satışını yaptığı tüm elektrikli ev aletleri için servis hizmetleri sunuyor. Sanayi üretiminde geçen 110 yıl onunda, dünyanın ve Avrupa’nın en iyi markalarından birisi olmayı başarmıştır. Müşteri destek hizmetleri ile ürünlerini satın alan kullanıcılara her türlü servis desteğini veriyor.

Web Sitesi: https://www.Franke.com/tr

Franke Servisi Nerede?

İsviçre markası olan Franke, tüm müşterilerine yeni teknolojileri sunmaya çalışıyor. Mutfak eşyaları üretimi yapmakta ve her evin olmazsa olmazı, buzdolabı, fırın, ocak gibi elektrikli ev aletlerini üretiyor. Franke servis hizmetleri teknikusta.com tarafından sunuluyor. Ürünlerinin bakımlarını yaptırmak isteyenler, Franke servisi nerede araştırmalarında ulaştıkları bilgi, teknikusta.com adresindedir.

Franke Servis Randevu

Franke servis randevu alma işlemleri için teknikusta.com internet sitemizin iletişim bölümünü seçmeniz ve talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Yine iletişim bölümünde yer alan +90 546 451 15 97 numarasını arayabilirsiniz. Randevu talep formunu online olarak doldurabilir, ürün seçimi yapabilir ve gönder butonunu tıklayarak talebin bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Franke Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

Teknikusta.com sitemizde tüm hizmet seçeneklerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Franke servisi hizmetlerinden faydalanan müşterilerimiz, evinde, iş yerinde başka marka ürünlerde kullanıyorsa onların bakımlarını da ekiplerimize yaptırabilir. Bakımını yaptığımız markalar şunlardır.

 • Ariston,
 • Arçelik,
 • Bosch,
 • Beko,
 • Siemens,
 • Profilo,
 • Franke,

Servis hizmeti verdiğimiz tüm markalar, sitemizde gösteriliyor.

Franke Servis Çalışma Saatleri

Franke servisi olarak sunduğumuz hizmetlerimizden daha fazla faydalanılabilmesi için çalışma saat aralığını geniş tutuyoruz. Çalışma saatlerimiz 07:00 – 23:00 arasıdır ve bu saatler arasında tüm müşterilerimiz bizlere ulaşabilir. Servis ekiplerimiz bu saatler arasında yerinde bakım hizmeti veriyor. Acil durumlarda ise 7/24 Uzman ekiplerimiz, randevu saatinde adresinize gelecek ve sorunlarınıza çözüm bulacaktır.

Franke Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

Teknik usta olarak müşteri memnuniyetine ve güvenilir hizmet seçeneklerine önem veriyoruz. Hizmetlerden dolayı şikayeti bulunan kullanıcıların, şikayetlerini bildirmelerine yardımcı oluyor ve tarafımıza iletilen tüm şikayetlere anında çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Franke servisi şikayetlerini, firmanın resmi web sitesindeki iletişim bölümünden yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim seçeneklerini kullanarak, servis hizmetlerini şikayet edebilirsiniz.

Tüm sorularınıza en doğru cevapları bulabilmek için müşteri hizmetleri bölümünü kullanabilir ve müşteri temsilcileri ile temasa geçebilirsiniz. Franke servisi şikayetleri için çözümler hemen bulunmakta ve daha kaliteli hizmet sunulmaya çalışılmaktadır.

Franke Servisi Kaça Kadar Açık?

Mutfakların en önemli cihazları olan, fırın, ocak, buzdolabı gibi ürünlerde meydana gelen arızalar, yaşam konforunu ve güvenliğini olumsuz etkilemektedir. Teknik usta servis hizmetleri, tüm kullanıcılara en kısa sürede ve aynı gün içerisinde ulaştırılmaya çalışılıyor.

Franke servisi hizmetleri için talepte bulunmak isteyenler, çalışma saatleri arasında iletişime geçebiliyor. Franke marka elektrikli cihazlarınızda yaşanan her türlü arızaya çözüm bulabilmek için servisimiz akşam 23:00’ye kadar açıktır. Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermekteyiz.

Franke Servisi Kaç Günde Gelir?

Teknik usta olarak tüm müşterilerimize eşit ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimiz tarafından bize iletilen servis randevu taleplerine hemen dönüş yapıyor ve taleplere genellikle aynı gün içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz. Yılın belirli dönemlerinde, ürünlerin periyodik bakımları gibi hizmetler için servis yoğunluğu yaşanabiliyor.

Bunun gibi aksi durumlarda müşterilerimiz 24 saat içerisinde ulaşıyor ve servis hizmetini sunuyoruz. Her fırsatta servis hizmetlerimizi aynı gün içerisinde vererek, müşterilerimizi yaşadıkları sorunlardan kurtarmayı amaçlıyoruz. Franke servisi hizmetlerini sunan mobil ekiplerimiz, talep geldiği gün müşterilerimize gidiyor ve arıza tespiti, arıza tamiri işlemlerini gerçekleştiriyor.

Franke Servis Ücreti Ne Kadar?

Franke servis ücretlerimiz her zaman uygundur ve müşterilerimize ekonomik hizmetler sunuyoruz. Servis ücretleri 75 TL – 150 TL aralığındadır. (konum ve servis durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Detay için bilgi alın)

 • Franke servis hizmetleri servis ücret bilgileri
 • Franke ürün arıza tespiti – ücretsiz,
 • Franke servis bedeli – bilgi alınız (….)TL,
 • Franke ocak tamiri – bilgi alınız (….)TL,
 • Franke fırın tamiri – bilgi alınız(….)TL,

Tüm ürün türleri tamir ve servis hizmetleri için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Franke Servis Süresi Ne Kadar?

Franke servis hizmetleri uygun fiyatlı ve aynı gün içerisinde sunulur. Teknik usta servis hizmetlerimizde müşterilerimizin sorunlarının talepte bulundukları gün içerisinde çözülmesi hedefleniyor. Franke servis süresi bilgileri şöyledir.

 • Onarım kaynağı – Yaklaşık süre
 • Servis kaydı alındıktan sonra – 24 saat içerisinde müşteriye dönüş yapılır ve hizmet
 • Verilir.
 • Arıza tespiti yapıldıktan sonra – Tamir için alınan ürün 3 iş günü içerisinde sorunu çözülmüş olarak teslim edilir. (yedek parça temini nedeniyle belirtilen sürede değişiklik olabiliyor ve bu durum müşteriye bildiriliyor.)

Servis ne kadar sürer sorusu için detaylı bilgileri +90 546 451 15 97 numarasını arayarak alabilirsiniz.

Franke Servis Ne Zaman Gelir?

Franke servisi hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, servis taleplerine ekiplerini ne zaman geleceğini merak eder. Teknik usta olarak tüm müşterilerimize aynı gün içerisinde geleceğimizi bildiriyoruz. Servis talebini saat 18:00’dan sonra yapan müşterilerimize elimizdeki işler bittiği anda ya da bir sonraki gün gidiyoruz. Randevu doluluk oranı için arayın.

Franke Servis Müşteri Hizmetleri

Franke servis müşteri hizmetleri için web sitesi üzerinden erişim yapabilirsiniz. Teknik usta Franke servis iletişim numarası +90 546 451 15 97 her zaman açıktır ve istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde kesintisiz destek vermeye çalışıyoruz.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

Franke Servis En Yakın

Franke ürünlerinin İsviçre merkezli şirkete ait olduğunu bilen kullanıcılar, servis hizmetlerine ulaşmada hiçbir zaman sorun yaşamıyor. Garantili ve güvenilir olarak sunulan servis hizmetleri her zaman en yakınınızdadır.

Teknikusta.com sitemiz üzerinden, Franke servis en yakın bilgilerine ulaşabilir ve servis talebinizi oluşturabilirsiniz. Teknikusta.com Franke marka ürünleriniz için tüm il ve ilçelerde yanı başınızda durmaya ve cihazlarınızın bakımı için servis hizmeti sunmaya devam ediyor.

Franke Servis Yedek Parça

Franke servis hizmetlerinde, cihazların arıza tespitleri yapılırken, arızaya neden olan parçalar ve hasar gören diğer parçalar tespit edilir. Franke yedek parça değişimleri, orijinal ve sıfır parçalar ile yapılır. Franke yedek parça değişimlerine her zaman garanti veriyor ve arızaların tamamen çözülmesini sağlıyoruz.

Franke Servis Ürün Takip

Franke, Türkiye hizmetlerinde, resmi web sitesi üzerinden müşterilerine her türlü bilgilendirmeyi yapıyor. Teknik usta Franke servis hizmeti sunan firma olarak müşterilerimizin tamirde olan ürünlerini takip etmelerini ve yapılan işlemlerle ilgili istedikleri zaman bilgi almalarını sağlıyoruz.

İnternet sitemiz üzerinden her türlü desteği sunmaya çalışırken, müşterilerimizin, iletişim bölümünde yer alan, telefon, mail adresi, talep formu, WhatsApp hattı gibi tüm seçenekleri kullanmalarını sağlıyoruz.

Arıza tespiti sonrası, tamir sürecinde olan ürünlerin takibini yaparak sorunların ne zaman çözülebileceğini öğrenebiliyorsunuz. Servisimiz ile her zaman iletişim kurabilir, servis ürün takip işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Franke Servis Garanti Şartları

Franke marka buzdolabı, fırın, ocak gibi ürünler için garantili servis hizmetleri sunuyoruz. Franke firmasının tüm ürünleri için müşterilerine sunduğu garanti şartları hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz. Tüm ürün gruplarına, satın alma tarihinden itibaren 2 yıl garanti veriyor.

Satın alma işlemleri yapılırken, satıcı tarafından garanti belgesi hemen hazırlanıyor ve onaylanarak garanti sürecini başlatıyor. Franke ürünlerini garanti kapsamında kullanabilmek için satın alma işlemlerinin Türkiye’de bulunan bayilerden yapılması ve ürünün Türkiye’de kullanılması gerekiyor.

Tüm müşteriler, garanti sözleşmesinde belirtilen kurallara uyduklarında, cihazlarında bir arıza ya da sorun meydana geldiğinde, ücretsiz servis hizmetlerinden faydalanabiliyor. Franke servis hizmetlerinde, parça değişim işlem türlerine göre işçilik ve parça garantisi veriliyor. Franke orijinal yedek parça değişimlerinde, her parça için 1 yıl garanti veriliyor.

Franke ürünlerini satın alanlar, firma tarafında verilen 2 yıl yeni ürün garanti süresini isterlerse, ek garanti paketi alarak uzatabiliyor. Ek garanti paketleri her ürün türü için farklı sürelerde ve farklı ücretlerde sunuluyor. Franke ürünleri için ek garanti süresi seçeneklerini kullanmak isteyenler, ürünü teslim aldıktan ve montaj işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk 4 ay içerisinde ek garanti süresi talebinde bulunabiliyorlar.

 • Ankestre cihazlar için +2 yıl ek garanti süresi paketi ücreti, 645 TL’dir.
 • Franke buzdolabı için +2 yıl ek garanti paketi ücreti 495 TL,
 • Franke bulaşık makinesi için +2 yıl ek garanti paketi 465 TL,
 • Franke fırın ürünleri için +2 yıl ek garanti paketi ücreti, 465 TL,

Franke ürünler için uygulanan garanti uzatma süreleri, firmanın vermiş olduğu 2 yıl garantinin devam olacak şekilde eklenerek uygulanır. Ürünlerin garanti sürelerinin uzun olması, kullanıcıların arıza durumlarında servis masrafından kurtulmalarını sağlar.

Franke ürünleri için sunulan 2+2 garanti seçeneklerinden faydalanabilmek için Franke yetkili servislerine başvuru yapılabiliyor. Garanti şartları arasında yer alan kriterlere göre kullanıcılar, ürünlerinin satın aldıktan sonra 4 ay içerisinde ek garanti başvurusunu yapmalıdır. Garanti şartları arasında ürünün garanti dışı kalmasına neden olan durumlar hakkında da bilgi veriliyor.

Tüm ürünler, kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı bir şekilde kullanıldığında, garanti belgesi üzerinde tahrifat yapıldığında, garanti belgesinde servis onayı olmadığında ürün garanti kapsamı dışında kalıyor. Garanti süresi uzatma işlemleri, ankestre ürünler için yapılıyor. Gazlı ocaklar ve diğer mutfak aksesuar ürünleri ek garanti paketi dışında tutuluyor.

Franke servis hizmetlerinde, kullanıcıları, ürüne ait satın alma faturası ve garanti belgesini ibraz ettiklerinde, garanti şartlarından faydalanabiliyor. Tüm garanti süresi içerisinde, periyodik bakımlar, yedek parça değişimi, işçilik ve yol masrafları için kullanıcıdan ücret istenmiyor. Yedek parça değişimlerinde değişimi yapılan her parça için 1 yıl garanti veriliyor. Franke ürün kullanıcıları, garanti şartları ile ilgili https://www.Franke.com/tr/tr/hs/destek/garanti.html erişim adresi üzerinden istedikleri detaylı bilgilere ulaşabiliyor.

Franke Servis WhatsApp

Franke servis hizmetlerimizden faydalanabilmek için firmamıza ulaşmak isteyenler, WhatsApp numaramızı üzerinden iletişim kurabiliyor. Tüm müşterilerimiz, +90 546 451 15 97 WhatsApp numarasından iletişime geçerek talep, öneri ve şikayetlerini bildirebiliyor.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

Franke Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Evlerde ve sanayi alanlarında kullanılan Franke ürünleri için servis hizmetleri kesintisiz olarak deneyimli elemanlarla veriliyor. Teknikusta.com sitemiz üzerinde müşterilerimizin tüm hizmet seçeneklerimizi görmelerini sağlıyoruz.

Hizmet seçeneklerimizi gösterirken, çalışma gün ve saatleri hakkında da bilgi veriyoruz. Franke servis hizmetleri sayesinde hiçbir müşterimiz mağdur olmuyor ve cihazlarında meydana gelen sorunlar aynı gün içerisinde gideriliyor. Teknikusta.com hizmetlerini sunabilmek için hafta sonu da açıktır.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik Franke Servis Hizmeti

Teknikusta.com Franke ürün türlerinin tamamı için montaj, kurulum, periyodik bakım, arıza tespiti ve arıza onarımı gibi servis hizmetlerini sunuyor. Alanında uzman elemanlarımız, müşterilerin karşılaşmış oldukları tüm sorunları anında tespit edebiliyor ve çözüm önerilerini sunuyorlar.

Teknik usta, Franke markasına ait, buzdolabı, bulaşık makinası, fırın, ocak servis ihtiyaçlarını aynı gün içerisinde karşılıyor. Franke servis hizmetlerini, garantili, güvenilir, kaliteli ve ekonomik seçeneklerle sunuyoruz.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN