Beyaz Eşya

Fırın Çalışıyor Ama Isıtmıyor

Fırın çalışıyor ama ısıtmıyor şikâyetlerinde karşılaştığımız en sık durumlardan bir tanesi de komütatör arızasıdır. Diğer bir ihtimal durumu da rezistans arızası olabilir.

Fırınlarımızın içerisinde ürünümüze ısı vermek için konulan rezistans parçası arızalandığında fırın yiyeceklerimizi ısıtmaz veya pişirmez yani etkisini kaybedecektir. Bu durum ile karşılaştığımız vakit bozulan rezistansın yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Rezistansın değişmesi ile ürünümüzün arızası çözüme kavuşturulabilir. Fırınınızda bulunan fan motoru arızalandığı zamanlarda ise fırının iç kısmı kısmi olarak ısınır fakat fırında ürünlerimizin pişmesi için istenilen ısı elde edilmez. Bunun başlıca sebebi ise fan motoru rezistansın verdiği ısıyı eşit olarak dağıtamamasından kaynaklanır. Bu durumda da arızalanan fan motorunun servis tarafından yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Fırın Rezistansı Nasıl Değiştirilir?

Fırın rezistansı nasıl değiştirilir, Elbette ki bu tür ürünleri de insanlar belirli güvenlik önlemleri aldıktan sonra değiştiriyor yani bilgi sahibi olan her insan bunu yapabilir. Biz Teknik Usta olarak her ne kadar bilginiz olsa bile bu işlemleri evinizde kendi tarafınızca yapılmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz sizleri önemsiyoruz. Çünkü her ne kadar bilgi noktasında dolu dolu olsanız bile küçük bir önlemsiz davranış hayatınızda bir çok şeyi değiştirebilir.

Acil Fırın Servisi: Teknik Usta

Bursa ilimizde 7/24 servis hizmeti sunmaktayız. Dilerseniz 0224 413 04830224 248 6969 numaralı çağrı merkezimizi arayarak Beyaz Eşya Servisi talebi oluşturabilirsiniz. Servisimiz adres kaydınızı oluşturduktan sonra belirlenen randevu saatinde ürününüzün arızasını gidermek için adresinize ulaşacaktır. Böylelikle kendinize ve ailenize zarar vermeden en kısa sürede ürün arızası çözülecektir. Ayrıca ürünlerinizde uygulanan parça değişimlerinde 1 yıl garanti verilmektedir. Böylelikle aldığınız hizmeti de garanti kapsamına almış bulunmaktasınız. Sizde kaliteli, ekonomik ve güvenilir servis hizmetinden faydalanmak istiyorsanız hemen bizleri arayın. Unutmayın bir telefon kadar yakınız 0224 413 04830224 248 6969.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı