Demirdöküm Servisi

Demirdokum Servisi

Demirdöküm, kombi, klima, şofben ve diğer ısı sistemleri için 7/24 güvenilir Demirdöküm servisi hizmetleri alabiliyorsunuz. Teknikusta.com ile Demirdöküm marka cihazlarınız her zaman bakımlı ve güvenli olacaktır. Sunulan servis hizmetlerinden faydalanabilmek için telefon numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Tüm ürünlerinizin bakımları ve arıza onarımları, deneyimli, alanında uzman ve sertifikalı elemanlarımız tarafından aynı gün içerisinde yapılacaktır. İstediğiniz zaman randevu oluşturabilir ve Teknik Usta Demirdöküm servis hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Demirdöküm Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Demirdöküm Klima Servisi Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Hakkında Kısa Bilgi

Demirdöküm firması, 1954 yılında Koç Holding tarafından kurulmuştur. 2007 yılında hisselerinin %72,56’lık kısmı Alman firması olan Vaillant Group’a devredilmiştir. Isıtma sektöründe kullanılan çeşitli cihazların Türkiye’de üretimini yapan ilk firmadır. Türkiye’de, döküm radyatör, soba, kazan, kat kaloriferi, panel radyatör, şofben, kombi ve klima üretimi yapıyor.

Demirdöküm, günümüzde 40’dan fazla ülkeye ürünlerini satıyor. Isıtma sektöründe birçok ilke imza atan firma, Türkiye’de farklı tesisler kurarak üretimler yapmaya başlamıştır. Dünya piyasasında kombi çeşitleri ile tanınan ve kaliteli olduğuna güvenilir ısı sistemleri markasıdır.

Web Sitesi: http://www.demirdokum.com.tr

Demirdöküm Servisi Nerede?

Demirdöküm marka ürünleri evinizde ya da iş yerinizde kullanıyorsanız, servis sorunu yaşamayacaksınız. Servis hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda hemen yanınızda oluyor ve cihazlarınızın her türlü bakımını yapıyoruz. İnternet sitemiz üzerinden de form doldurarak bizlere ulaşabilir, sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Demirdöküm servisi nerede diye merak ettiğinizde, teknikusta.com adresinde olduğunu görebileceksiniz.

Demirdöküm Servis Randevu

Demirdöküm, kombi, klima ya da şofben gibi tüm ürünleriniz için servis hizmetleri randevusunu hemen oluşturabilirsiniz. Demirdöküm servis randevu alma işlemleri için teknikusta.com sitemizin iletişim bölümünde yer alan talep formunu doldurabilirsiniz. İnternet erişim imkanınız yoksa +90 546 451 15 97 telefon numaramızı arayarak, cihazlarınız için randevu oluşturabilirsiniz.

Demirdöküm Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

Tüm müşterilerimize Demirdöküm servisi olarak hizmetlerimizi sunarken, kullanılan diğer marka ürünler içinde servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde, Arçelik, beko, Siemens, profilo, bosch, ariston gibi farklı marka ürünler içinde bakım ve arıza oranım işlemleri için servis hizmetleri veriyoruz.

Demirdöküm Servis Çalışma Saatleri

Demirdöküm ısıtma sistemleri cihazları, hem evlerde hem de iş yerlerinde, ısınma ve sıcak su ihtiyaçları için kullanılıyor. Cihazlarda meydana gelecek olan arızalar, günlük yaşamda sıkıntıların yaşanmasına neden olur. Bu sıkıntıları en kısa sürede ortadan kaldırmak için servis hizmetlerimizi 07:00 – 23:00 arası en güvenilir şekilde vermeye çalışıyoruz. Acil durumlarda ise 7/24 Uzman ekiplerimiz, randevu saatinde adresinize gelecek ve sorunlarınıza çözüm bulacaktır.

Demirdöküm Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

Demirdöküm servisi hizmetlerimizi sunarken her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olmaya ve güvenilir hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizden memnun olmayan müşterilerimiz şikayet haklarını kullanabiliyor. Demirdöküm servisi şikayetlerini, Teknik UstaDemirdöküm sitesinin iletişim bölümünde yer alan iletişim seçeneklerini kullanarak şikayet edebilirsiniz.

Müşteri iletişim merkezi telefon numarası 7 gün 24 saat hizmet veriyor. İsteyenler, bize yazın bölümünü seçerek, şikayetlerini e-posta olarak gönderebiliyor. Sitemizde yer alan iletişim numaralarını da arayarak şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz.

Demirdöküm Servisi Kaça Kadar Açık?

Teknik Usta Demirdöküm servisi haftanın her günü çalışmakta ve müşterilerinin sorunların en kısa sürede en iyi çözümler bulmaktadır. İletişim numaralarımız ve web sitemiz üzerinden istediğiniz zaman servis için randevu oluşturabilirsiniz.

Teknikusta.com servis hizmetleri kaliteli, güvenilir ve hızlı olarak verilmeye çalışılıyor. Tüm ekiplerimiz, deneyimlidir ve tam donanımlı olarak hizmetlerini sunmaktadır. Servisimiz her gün akşam 23:00’ye kadar açıktır. Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermekteyiz.

Demirdöküm Servisi Kaç Günde Gelir?

Beyaz eşya ve elektronik cihaz servis taleplerinde müşteri memnuniyeti oluşturmak ve sorunlara çözüm bulabilmek için aynı gün içerisinde servis hizmeti vermeye çalışıyoruz. Demirdöküm servisi talebinde bulunduğunuzda, en yakın servis ekibimiz size yönlendiriliyor ve hizmet veriyor.

Demirdöküm servisi hizmetlerimizde aşırı yoğunluk yaşandığı zamanlarda müşterilerimize randevu veriyor ve en fazla 24 saat içerisinde, servis ekiplerimizin adreslerine geleceğini belirtiyoruz. Arıza tespit ve bakım hizmetleri için saat 18:00’dan önce bizlere ulaştığınızda servis ekiplerimiz aynı gün gelerek talep ettiğiniz bakım ve arıza onarım hizmetlerini verecektir. 18:00 sonrası randevu doluluk oranını öğrenmek için lütfen arayın.

Demirdöküm Servis Ücreti Ne Kadar?

Demirdöküm servis hizmetleri ürün türüne göre farklı ücretlendiriliyor. Demirdöküm servis ücreti 75 TL – 150 TL aralığında değişiyor.

  • Demirdöküm servis ücreti: 75 -150 TL arası,
  • Standart Demirdöküm kombi servis ücreti: lütfen bilgi alın (…) TL,
  • Cihaz tipi ve kapasitesine göre: (….) TL – (….) TL arası lütfen bilgi alın,

(konum ve servis durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Detay için bilgi alın) Ürün türüne göre servis ücretleri hakkında, telefonla iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Demirdöküm Servis Süresi Ne Kadar?

Teknik Usta olarak Demirdöküm ürünler için servis süresini mümkün olduğu kadar kısa tutmaya ve sorunları hemen çözmeye çalışıyoruz.

  • Servis talebi alındıktan sonra: 24 saat içerisinde,
  • Arıza tespiti yapıldıktan sonra: 3 iş günü içerisinde ürün gerekli tamir işlemleri yapıldıktan sonra teslim edilir. (yedek parça temini nedeniyle belirtilen sürede değişiklik olabiliyor ve bu durum müşteriye bildiriliyor.)

Demirdöküm servis süresi hakkında detaylı bilgi almak için +90 546 451 15 97 telefon numaramızı arayabilirsiniz. Arıza tamir işlemlerinde yedek parça temin süresi ürün teslim süresinin değişmesine neden olabilir.

Demirdöküm Servis Ne Zaman Gelir?

Demirdöküm servis talebinizi oluşturduğunuzda Teknik Usta ekipleri aynı gün içerisinde gelecektir. Gün içerisinde saat 18:00’dan önce yapılan servis taleplerine hizmetler aynı gün içerisinde veriliyor. Saat 18:00’dan sonra yapılan taleplere aynı gün içerisinde yetişmediğinde bir sonraki gün içerisinde ilk sırada müşterilerimize gidiyoruz. Lütfen bilgi alın.

Demirdöküm Servis Müşteri Hizmetleri

Demirdöküm ürünleri için müşteri hizmetlerinden her zaman faydalanabilirsiniz. Teknik Usta Demirdöküm servis iletişim numarası +90 546 451 15 97 her gün aktiftir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden müşteri hizmetleri hakkında bilgi alabilir ve her türlü öneri, şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

Demirdöküm Servis En Yakın

Demirdöküm marka ısıtma sistemi cihazları, Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın birçok ülkesinde güvenilir sistemler olarak kullanılıyor. Isınma ve sıcak su ihtiyaçları için satın aldığınız Demirdöküm ürünleri için servis hizmetlerinin en yakınınızda olduğunu bilmelisiniz. Demirdöküm servis en yakın, konusunda bilgi almak için teknikusta.com sitemizi ziyaret edebilir ve telefon numaralarımızı arayarak hemen bilgi alabilirsiniz. Adresiniz neresi olursa olsun en yakın Demirdöküm servisi hizmetlerinden faydalanabileceksiniz.

Demirdöküm Servis Yedek Parça

Demirdöküm marka cihazlarda meydana gelen arızaların çözümünde çoğu zaman yedek parça değişimi yapılabiliyor. Demirdöküm yedek parça değişimleri garantili olarak yapılır ve tüm yedek parça çeşitleri orijinal olarak kullanılır. Servisimiz, yedek parça temin işlemini hızlı yapmakta ve müşterilerin mağduriyetlerini en kısa sürede gidermektedir.

Demirdöküm Servis Ürün Takip

Teknikusta.com servis hizmetlerinden faydalanarak cihazlarınızın periyodik bakımları, arıza tespitleri ve arıza onarımlarını talep edebilirsiniz. Demirdöküm marka cihazların, arıza onarımlarını çok büyük sorun olmadığı sürece yerinde yapıyoruz. Tamir işlemleri sırasında, yedek parça temini ve yapılan tamir işlemlerinin takibini yapabilirsiniz.

Demirdöküm servis ürün takip işlemleri için web sitemiz üzerinde yer alan tüm iletişim seçeneklerini kullanabilir ve her zaman bilgi alabilirsiniz. Tamir için müşterimizden teslim aldığımız ürünlerle ilgili yapılan tüm işlemler hakkında müşterilerimize bilgilendirme yapıyoruz. Ürün takibini yapmak isteyenler, mail gönderebilir ya da telefon numaralarımız üzerinde iletişim kurabilirler.

Demirdöküm Servis Garanti Şartları

Demirdöküm marka ürünlerin tamamı için fabrika garantisi ve ek garanti süresi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm ürünler için 1 yıl fabrika garantisi veriliyor. Ek garanti süresi uzatma işlemlerini yaparak, tüm cihazlarınızın uzun yıllar ücretsiz bakımlarının yapılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Teknik Usta servis hizmetleri ile Demirdöküm cihazlarınızın, montaj, demontaj, ilk çalıştırma, yıllık periyodik bakımı, arıza tespiti ve onarımı gibi işlemlerle birlikte garanti süresi uzatma işlemlerini de yapabiliyorsunuz. Servis hizmetlerinde arızaların giderilmesi için orijinal yedek parça kullanılır ve her yedek parça için 1 yıl garanti verilir. Demirdöküm ürünleri için ek garanti paketleri sözleşmelerinden faydalanabiliyorsunuz. Garanti süresi uzatma işlemleri ürün tipine ve uzatılmak istenen yıl sayısına göre farklı ücretlendiriliyor.

Isıtma sistemleri için yapabileceğiniz garanti süresi uzatma işlemleri ve ücretleri şu şekildedir;

  • YSI-ECO (BAKIMLI) : 0 – 5 yaş cihazlar için, 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi +1 defa yerinde bakım hizmeti 375 TL,
  • YS2-DUO (BAKIMLI): 0 – 5 yaş arasında bulunan cihazlar için 2 yıl yedek parça + işçilik garantisi, 2 defa yerinde bakım için 600 TL,
  • YS3-TRIO (BAKIMLI): 0 – 5 yaş arası ürünler için geçerlidir ve 3 yıl servis ve yedek parça garantisi + 3 kez yerinde bakım için 750 TL,

Demirdöküm ürünleri için ek garanti paketleri sözleşmelerinde, sunulacak olan tüm hizmet detayları yer alır. Garanti süresi uzatma sözleşmesi için belirlenen ücret içerisinde, işçilik, yol ve yedek parça ücretleri yer alıyor. Sunulan hizmetlerde müşteriden işlemlerle ilgili ekstra ücret talep edilmez.

Ek garanti paketlerini alan müşterileri, sözleşme içeriğinde belirtildiği gibi yılda bir defa olmak üzere yerinde periyodik bakım hizmetlerinin ücretsiz yapılması hakkını kazanır. Demirdöküm kombi, klima ve diğer ürünlerini satın aldığınızda, servislerden ek garanti paketi satın alma işlemleri yaparak, ürünlerinizin her zaman bakımlı kalmasını ve yıllık periyodik bakımlarının, yedek parça değiştirme gibi işlemlerinin ücretsiz yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Demirdöküm servis hizmetleri, ürünler hakkında bilgi ve ek garanti şartları hakkında bilgi alabilmek için https://mus.demirdokumservis.com.tr/servis-hizmetlerimiz/ek-garanti-ve-bakim-anlasmasi-hizmeti linkini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti süresi uzatma işlemlerini, ürünlerinizi teslim aldıktan ve kullanmaya başladıktan sonra yapabilirsiniz. Yapılan sözleşmeye göre belirlenen garanti süresi içerisinde tüm bakım ve arıza onarım hizmetlerini fabrika garantisi şartlarında alarak, cihazlarınızın daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşarak, ürünler ve hizmetler hakkında bilgi alabilir, şikayetlerinizi hemen iletebilirsiniz.

Demirdöküm Servis WhatsApp

Teknikusta.com her zaman doğru bilgilendirme yapmakta ve talep edilen servis hizmetlerini aynı gün yerine getirmeye çalışmaktadır. Demirdöküm servis hizmetlerinde faydalanabilmek için +90 546 451 15 97 WhatsApp numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp numaramız üzerinde ihtiyaca göre ürün arızası ile ilgili resim ya da görüntü gönderebilir, görüntülü görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

Demirdöküm Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Demirdöküm marka tüm ürünlerinizi güvenli bir şekilde kullanabilmeniz ve cihazlarda meydana gelebilecek arızaların hemen giderilebilmesi için haftanın her günü çalışıyoruz. Periyodik bakım ya da arıza durumları için servis taleplerini istediğiniz zaman oluşturabilirsiniz.

Telefonla iletişim kurmak isteyenler çalışma saatlerimi arasında bizleri arayabilirler. Teknik Usta Demirdöküm servisi daha iyi ve kesintisiz hizmetler sunabilmek için hafta sonu da açıktır ve hizmet vermektedir.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik Demirdöküm Servis Hizmeti

Demirdöküm markası, Türkiye’nin yerli üretim yapan ısıtma sektörünün en sağlam ve güvenilir markalarından birisidir. Demirdöküm servis hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine önem veriyor ve garantili, güvenilir servis hizmetleri sunuyoruz.

Teknik usta, Demirdöküm başta olmak üzere farklı markalara ait kombi, klima, şofben, beyaz eşya ve televizyon servisi ihtiyaçlarını anında karşılıyor, sizlere tüm hizmetleri ekonomik, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyor.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN