BURSA TV SERVİSİ

Bursa Televizyon (TV) Servisi sektöründe geride bıraktığımız 20 yıllık tecrübemiz ile siz değerli Bursa halkına Teknik Usta olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun yıllardır sağladığımız hizmet kalitesi ile kendimizi kanıtlamış olmakla birlikte aynı zamanda birçok sorunun kolaylıkla ortadan kaldırılması adına yaptığımız çalışmalarla da günümüzde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. TV servisi noktasında ortaya koyduğumuz bu çabayla birlikte her geçen gün verdiğimiz kaliteli hizmetten ötürü daha fazla talebin oluşmasını sağlarken bununla birlikte servis ağımızı da bu çerçevede genişletmeye çalışıyoruz.

Bursa Televizyon (TV) Servisi – Profesyonel Servis Teknik Usta

Televizyon Servisi Bursa TV bakımı sağlarken her marka ve modele ait cihazlarınız için hizmet sunuyoruz. Bu çerçevede karşılaştığınız tüm sorun ve sıkıntılarınızda 0224 413 04830224 248 6969 numaralı firma iletişim hattımızdan, WhatsApp destek veya Canlı Destek hatlarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yapacağınız tek şey randevu oluşturmak olacaktır. Bu aşamadan sonra en kısa sürede teknik ekibimiz sizlere gerekli hizmeti sağlayacak ve sorununuzdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Genel olarak bakıldığında her marka ve model için yardımcı olunurken Bursa Arçelik TV Servisi başta olmak üzere bilinen ve bilinmeyen yüm marka ve model televizyonlara yönelik servis hizmeti sunmaktayız.

Bursa TV Servisi

Bursa Televizyon Servisi – Parça Değişim Garantisi

Teknik Usta Bursa Televizyon (TV) Servisi olarak sağladığımız bu hizmetler çerçevesinde karşılaştığınız tüm sorunlarda sizlerin yanında olurken aynı zamanda TV tamiri noktasında emin ellerde olacağınızın da garantisini sunuyoruz. Yaptığımız çalışmaları kaliteli bir şekilde yaparken aynı zamanda kendinizi güvende hissetmeniz için de gayret sarf ediyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz servislerde yaptığımız parça değişimlerinde 6 ay garanti veriyoruz. Bursa Televizyon Servisi – TV Arızaları ve Çözümleri

Televizyonda görüntü bozuk/net değil

Günlük kullanıma bağlı olarak sık bir şekilde insanların karşılaştığı sorunlardan birisi de televizyonda ki görüntünün bozuk bir şekilde olmasıdır. Bunun için televizyona ait kumanda üzerinde bulunan “Menü” tuşuna basıp sonrasında çıkacak olan alandan “Görüntü Ayarları” kısmına girmelisiniz. Bu kısımda “Netlik ve renk seçeneklerini” yer alacaktır. Bu kısımdan gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Bu işlemleri yapmanıza rağmen bir sonuç alamıyorsanız o zaman televizyonu fabrika ayarlarına döndürerek sorunu halletmeye çalışın. Buna rağmen bir sonuç alamıyorsanız hızlı bir şekilde servisimize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Bursa Televizyon Servisi – Görüntüyü Fabrika Ayarlarına Dönemiyorum

Televizyonda oluşan herhangi bir sorundan dolayı fabrika ayarlarına dönmek istiyorsanız ilk olarak kumanda üzerinde yer alan “Menü” tuşuna tıklayın. Daha sonra ekranda gelen semboller arasında ilerleyerek “Ayarlar” kısmına giriş yapın ve sonra “Görüntü” kısmına gelin. Bu kısımda “Ön tanımlı Görüntü Ayarlarına Dön” seçeneğine. Sonrasında ise “Fabrika Ayarlarına Dönmek İstiyor musunuz?” uyarısına “Evet” demek için OK tuşuna basın. Bu aşamadan sonra görüntü ayarlarınız fabrika ayarlarına dönüş olacaktır. Bu sayede televizyonun diğer standart ayarlarında herhangi bir değişme olmadan sadece görüntü ayarlarınızı fabrika ayarlarına döndürmüş olacaksınız. Bursa Televizyon Servisi olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Bursa Beko Televizyon Servisi ve daha marka için makalelerimizi okuyabilir, ürününüzle alakalı sorun halen çözülmediyse 0224 413 04830224 248 6969 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.