BURSA KOMBİ SERVİSİ

Bursa kombi servisi olarak Teknik Usta çatısı altında yılların birikimiyle hizmetinizdeyiz. Kuruluşumuz her marka ve model kombi için özel servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız periyodik olarak yapılması gereken kombi bakımını itina ile sizler için gerçekleştirmektedir. Unutmamalısınız ki uzun süre bakımı yapılmayan kombiler zamanla arıza vermektedir. Bizler müşterilerimize farklı arıza durumları ile karşılaşmamaları için cihazlarının bakımlarını periyodik olarak zamanında yaptırmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Kombiler yuvalarımızı ısıttığı gibi sağlıklı bir yaşam bizlere sunmaktadır. Dünya ve Ülkemiz genelinde yaşanılan zor anlarda evlerimiz bizler için bir sığınak olmuştur. Hasta olmamaya özen gösterdiğimiz bu zor günlerde kombilerimiz bizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Bursa Kombi Servisi arama ihtiyacınızı gerektirecek 3 çeşit durum mevcuttur. Bunları şöyle sıralayabiliriz;

  • Kombi Bakımı
  • Kombi Arıza Durumu
  • Kombi Tamiri

Bursa Kombi Bakımı Servisi 0224 413 04830224 248 6969

Bursa Kombi Bakımı Servisi  ihtiyacınızı anında karşılıyoruz. Yukarıda da bahsedildiği gibi bakıma en fazla ihtiyaç duyan cihazlardan bir tanesi de kombilerimizdir. Çünkü kombilerimiz kış ve yaz aylarında geceli gündüzlü çalıştıklarından dolayı periyodik bakıma ihtiyaç duyarlar. Kışın sıcak ortam ihtiyacımızı karşılayan kombiler yazın ise sıcak suyumuzu kesintisiz bizlere sunmaktadır. Cihazınıza bakım yaptırmanız ayrıca pek çok avantajı sizlere sunacaktır. Bursa kombi servisi hizmeti ile Kombi bakımı sonrasında daha düşük bir enerji ile daha verimli bir şekilde çalışacak, doğal gaz faturanızda düşüşler meydana gelecektir. Bununla birlikte kombi bakımı cihazda oluşabilecek problemlerin önceden önüne geçilmesine yardımcı olur. Yılda en az bir defa kombi bakımı yaptırılması uzman arkadaşlarımız tarafından tavsiye edilmektedir. Kombilerimizin bakımları cihaz içi ve cihaz dışı olarak ayrılmaktadır. Cihaz içi dediğimiz bakımlar kombi bileşenlerinden oluşmaktadır. Cihaz dışı bakımlar ise petek bakımları olarak bilinir.

Bursa Kombi Servisi – Petek Temizliği

Bursa Kombi Servisi – Petek Temizliği müşterilerimiz cihazlarına yaptırdıkları bakım ne kadar önemliyse aynı şekilde petek bakımları da bir o kadar önemlidir. Peteklerimizde biriken kum taneleri zamanla peteklerimizin ısınmasını engelleyecek ve ısı kaybına neden olacaktır. Petek temizliği basınçlı su ile yapılır. Teknik Ekibimiz yanında getirdikleri basınç makinesi ile petek içine basınçlı suyu verir böylelikle içeride biriken kum taneleri yerlerinden oynar ve çıkış noktasına ilerler bu durum sonucu kirli ve çamurlu suyun aktığını göreceksinizdir. İçi temizlenen petekler daha verimli çalışmaya hazır hale geldi evet şimdi ısınma vakti.

Kombi Servisi Bursa – Arıza Servisi 

Kombi Servisi Bursa ilimizde daha çok talep görmektedir. Özellikle kış aylarında kombiler diğer aylara göre daha yoğun bir şekilde kullanıldığı için bu aylarda vatandaşlarımızın talebi daha fazla olabilmektedir. Genellikle arıza durumları periyodik bakımları yapılmayan ürünlerde zamanla görünür hale gelmektedir. Periyodik bakımları yapılmayan cihazlar ya peteklerden ya da makine bileşenlerinden arıza verecektir.  teknikusta.com olarak müşterilerimizin elbetteki böyle durumlarla karşılaşmalarını istemiyoruz. Müşterilerimize bakımlarını zamanında yaptırmaları konusunda sürekli bilgilendirici çalışmalar yapıyoruz. Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimiz için periyodik bakım takvimi oluşturuyor ve böylelikle müşterilerimiz değil bizler cihazlarının bakımlarını takip ediyoruz ve günü gelen bakımlar için müşterilerimizi arayarak kendilerini bilgilendiriyoruz. Bursa’nın her ilçe ve mahallesine yönelik olarak servis hizmeti sunmaktayız. Kombi Servisi Bursa taleplerinizi aktarabilmek adına dilediğiniz her zaman bizlere ulaşabilir, sunulan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekibimiz aracılığıyla kombi arıza ve kombi tamiri konularında üst düzey bir hizmet alabilirsiniz. Hemen hizmet alabilmek adına servis numaramızı arayabilir veya WhatsApp iletişim hattımız aracılığıyla bizlere kolaylıkla ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Bursa Kombi Tamiri Servisi – 0224 413 04830224 248 6969

Bursa Kombi Tamiri Servisi ihtiyacı duyuyorsanız cihazınıza göstermediğiniz özenden dolayı bu durumla karşılaşıyor bulunmaktasınız. Cihazınız artık işlevini yerine getirmiyor, sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermiyordur. Elbetteki bu durumun giderilmesi için servis talebi oluşturmalısınız fakat kimi zaman cihazımıza göstermediğimiz ilgi bir daha kullanılamaz hale gelmesine neden olabilmektedir. Daha önce de değindiğimiz gibi Kombiler periyodik bakım ihtiyacı duyarlar bu ihtiyaç karşılanmadığı zaman arıza durumlarıyla müşterilerimiz karşılaşırlar. Tekrar bunu göz ardı ettikleri zaman daha kötü sonuçlara sebebiyet vererek artık Kombi tamir ihtiyacı duyar. Bu durum en maliyetli kısım olabiliyor. Periyodik bakımlar daha uygun yapılırken önemsenmediğinden dolayı daha fazla maliyetli işlere sebebiyet vermiş oluyoruz. Bu durumun giderilmesi için Teknik Usta olarak elbetteki siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız. Demirdöküm kombi servisi bursa, viessmann Bursa kombi servisi gibi arayışlarınıza ek olarak eca, baymak, bursa vaillant kombi servisi, Bursa buderus, alarko, demirdöküm kombi tamiri servisi gibi sayısızca konularda da teknikusta.com olarak hizmet sunmaktayız. Teknik ekibimiz, kombi tamir sektörüne yönelik son derece bilgili, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımlı hizmet sunmaktadır.   Kombi tamir hizmetimizde eğer arızalı parça var ise, arızalı parça yenisi ile değiştirilir. Bu sayede cihazınızdaki arıza ortadan kaldırılarak kombinizi yeniden sorunsuz bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Kombi servisi ihtiyacı sadece kışın değil, sıcak aylarda da ihtiyaç içerisinde olunan bir konudur böylelikle servis ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde çözüme ulaşması gerekir. Müşterinin en önemli isteklerinden bir tanesi de budur. Kuruluşumuz bakım ve tamir konularındaki hızlı çözümler ile Bursa’da en çok bilinen ve en fazla tercih edilen servisler arasında yer almaktadır. Dilediğiniz her zaman;

Gibi tüm konularda profesyonel olarak hizmet alabilirsiniz. Her marka kombi için üst düzey servis hizmetleri kuruluşumuz güvencesi ile sunuluyor.

Bursa kombi servisi numarası arayan müşterilerimize Teknik Usta olarak bizler el uzatıyoruz. Kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmetlerimiz sayesinde de müşterilerimizin ilk tercihi haline gelmiş bulunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz bizlere  dilediğiniz herhangi bir zaman diliminde 0224 413 0483 veya 0224 248 69 69 numaralı servis hatlarımızdan, WhatsApp Destek Hattı veya Canlı Destek kısmından 7/24 ulaşabilir ve Kombi Servisi ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Firmamız hafta içi ve hafta sonu da olmak üzere siz değerli müşterilerimizin kombi bakımı ve tamiri ihtiyaçlarını gidermek için durmadan çalışmaktadır. 

Dilerseniz Bursa Kombi Servisi makalemize göz atabilir veya hemen servis ihtiyacınızı yukarıda belirtilen iletişim kanallarıyla giderebilirsiniz. Bursa ilimizin her ilçe ve mahallesine yönelik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için hızlı servis ağına sahibiz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN