BURSA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Bursa beyaz eşya servisi hizmetlerimize en iyi şekilde devam ediyoruz. Bursa’nın her neresinde olursanız olun, servis numaramız aracılığıyla bizlere ulaşarak profesyonel tamir ve bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm marka ve model fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi için servis hizmetlerimizden yararlanmak adına WhatsApp ya da sesli iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşmanız mümkün olacaktır. Kullanmış olduğunuz ürünün marka ve modeli, arızası her ne olursa olsun kuruluşumuz sorununuzu en kısa süre içerisinde gidererek ürününüzü yeniden kullanmanızı sağlayacaktır. teknikusta.com Bursa beyaz eşya servisi olarak Bursa’nın tüm ilçelerine yönelik hizmet sunmaktayız. Haftanın her günü, her saati müşterilerimizin var olan problemlerini giderebilmek adına profesyonel bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Bursa Beyaz eşya servisi olarak Bursa ilimizde başta olmak üzere 15 yıldan fazla süre içinde birçok problemi çözerek beyaz eşyaların kullanım ömürlerinin artmasına yardımcı olmuştur. Birbirinden zor sıkıntıları hızlı ve kesin bir çözümle sonuçlandırırken aynı zamanda ekonomik çözümler üreterek ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorun yaşanmaması içinde çalışmalar yapıyoruz. Beyaz eşya markanız ne olursa olsun tamir, bakım, montaj ve arıza tespit işlemlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Teknik Usta olarak yılların verdiği tecrübeyle sizlere kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmaktayız.  Bursa çamaşır makinesi servisi, Bursa fırın servisi, Bursa bulaşık makinesi servisi ve Bursa buzdolabı servisi gibi beyaz eşya servisi sektöründe müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet sunmaktayız. Ayrıca hizmetlerimizde sizlerin memnuniyeti için parça değişimlerinde 1 yıl garanti vermekteyiz.

Bursa Beyaz Eşya Servisi – 0224 413 04830224 248 6969

Bursa Beyaz Eşya Servisi teknikusta.com olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte her beyaz eşya için hizmet verebilecek bilgi birikimi, tecrübe ve donanıma sahibiz. Teknik Usta olarak sadece bilinen marka beyaz eşya ürünlerine değil aynı zamanda Bursa Beko Beyaz Eşya Servisi gerektirecek ürünlere yönelikte hizmet vermekteyiz. Bursa buzdolabı servisi, Bursa fırın servisi, Bursa çamaşır makinesi servisi, Bursa buzdolabı servisi ve benzeri talepleriniz mi var? O halde hafta sonu da dahil olmak üzere dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp ya da çağrı merkezimiz aracılığıyla oluşturmuş olduğunuz talepleriniz ardından gezici servisimiz ile en kısa süre içerisinde kapınıza kadar gelecektir. Sorun ya da sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözüme ulaştıracağından emin olabilirsiniz. Arıza onarımı, arızalı parça değişimi ve benzeri tüm konularda Bosch beyaz eşya servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bursa Beyaz Eşya Servisi – Bursa Buzdolabı Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisi çatısı altında toplanan Bursa Buzdolabı Servisi olarak da adlandırılmaktadır. Teknik Usta olarak sektöre öncülük eden firmamız beyaz eşya servislerinin tamamında geçerli kaliteli hizmet sağlamaktadır. Kaliteli hizmet, kaliteli parça ve tamiratın ardından beyaz eşyalarınız ilk günkü gibi bir kaliteye sahip olacağından dolayı daha uzun ömürlü bir kullanımın sunacaktır. Bu sayede arızalanan beyaz eşyaları değiştirmek yerine daha düşük fiyata tamir ettirerek daha uzun ömürlü bir kullanımın oluşmasını da sağlamış olacaksınız.

Bursa Buzdolabı Servisi

Beyaz eşyalarınız elektronik ürünler kapsamında olduğundan dolayı yıllarca kullanıma bağlı olarak elektronik aksamlarında belli başlı arızalar meydana gelmektedir. Bu arızaların geneli ürünlerimizin bakımlarının yapılmamasından kaynaklanmaktadır.

Fakat makineye belirli periyotlarla servisler tarafından bakım yaptırılmadığından dolayı ürünlerinizde oluşan arıza maliyeti daha fazla olmaktadır. Ürünlerinizin bakımı yapıldığı müddetçe cebinizden daha az maliyet çıkacaktır. Biz Teknik Usta olarak müşterilerimize, ürünlerine belirli aralıklarla bakım yaptırmalarını önemle tavsiye ediyoruz.

Bursa Beyaz Eşya Servisi –  Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisi elbetteki bursa bulaşık makinesi servisi olarak sizlere kaliteli hizmetleri sunarken aynı zamanda diğer beyaz eşya hizmetlerinde olduğu gibi tamamen alanında uzman bir ekip size yardımcı olacaktır. Beyaz eşya servislerinde gerekli olan tüm uzmanlığa sahip olan personellerimizle size hizmet verirken aynı zamanda yapılan tadilatın da daha kaliteli olması sağlanmaktadır. Özellikle tadilat konusunda yapılan tüm işlemlerin alanında uzman olan bir ekip tarafından yapılıyor olması gerekmektedir.

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Teknik Usta firmamız her türlü beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerini yürütmektedir. Bursa bulaşık makinesi servisi olarak bizler yılların tecrübesiyle yetişmiş uzman teknik personelimiz ile birlikte sizin ürünlerinizin bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerini en kısa sürede gerek evinizde atölyelik bir durum söz konusu ise gerek de büyük arızaların giderilmesi için atölyemizde gerçekleştirmekteyiz. Bizim ile irtibata geçebilmeniz için 0224 413 04830224 248 6969 numaralı çağrı merkezimizi aramanız ve arıza kaydınızı oluşturmanız yeterlidir. Arıza kaydınızı oluşturduğunuz vakit çağrı merkezimiz ilgili gerekli talep ve isteklerinizi not etmektedir.

Bursa Beyaz Eşya Servisi – Bursa Fırın Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisi olarak bursa fırın servisi ihtiyaçlarınızı da gözünüz arkada kalmadan en kaliteli çözümlerle yerine getiriyoruz. Servis ihtiyacınızda teknik desteğin sağlanması için de gerekli alt yapı çalışmalarımızı yaparak hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda 0224 413 04830224 248 6969 numaralı firma iletişim numaramızı kullanarak müşteri hizmetlerimize bağlanabilir ve gerekli yardımı alabilirsiniz.

Bursa Fırın Servisi

Destek ekibimiz sizinle servis öncesi görüşmeleri yaparak planlama yapacak ve sizin de müsait olduğunuz bir zaman için gerekli randevuyu oluşturacaktır. Bu aşamadan sonra belirlenen gün ve saatte karşılaştığınız arızanın giderilmesi için gerekli donanıma sahip olan teknik ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Bursa Beyaz Eşya Servisi – Bursa Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa çamaşır makinesi servisi başta olmak üzere uyguladığımız tüm servis hizmetlerinde değiştirilen parçalar için 1 yıl garanti sağlıyoruz. Özellikle yaptığımız çalışmaların ve kullandığımız malzemelerin kalitesine olan güvenimizi bu şekilde sizinle paylaşıyoruz. Bu sayede sorununuz giderilmiş olurken aynı zamanda kısa süre içerisinde aynı arızayla karşılaşmama garantisini de elde etmiş oluyorsunuz. Özellikle birçok firmanın yan sanayi ya da ikinci el parça kullanmalarından kaynaklanan birçok arızanın da önüne geçilmiş olmaktadır.

Bursa Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa Beyaz eşya servisi olarak teknik personelimiz ürün arızasını kontrol eder ve siz değerli müşterilerimize bu durum rapor edilir. Bakım veya parça değişimi için sizin onayınız alınır. Yapılan tüm işlemlerde Teknik Usta firmamız 1 yıl parça garantisi vermektedir. Böylece sizler bakım ve onarım işlemleri yaptırdığınız zaman güvenle sorun yaşamadan 1 yıl boyunca ürünlerinizi kullanabilirsiniz.

Sıkça Karşılaşılan Arızalar;

  • Çamaşır makinesi – su boşaltmıyor, gürültülü çalışıyor, kapağı kapanmıyor, çamaşırları deterjanlı bırakıyor, yumuşatıcı almıyor.
  • Buzdolabı – Buzdolabı sisteminde akışkan ve soğutucu gazın bulunmaması yani sistemde kaçak olması, Buzdolabı akışkan gaz sisteminin tıkalı olması, Buzdolabının mekanik zaman ölçeri arızalanabilir.
  • Bulaşık makinası su almıyor, su boşaltmıyor, çalışmıyor, bardakları çiziyor.

Dilerseniz Bursa Beyaz Eşya Servisi sayfamıza göz atabilir çözemediğiniz sorunlarda ise 0224 413 04830224 248 6969 numaralı servis hattımızı arayabilir 7/24 hızlıca servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN