Bosch Servisi

Bosch Servisi

Bosch, yaşam için teknoloji sloganı ile tanıdığımız, dünyanın en kaliteli beyaz eşya markası ürünlere sahipseniz, servis hizmetlerini de kaliteli almalısınız. Teknikusta.com ile Bosch servis hizmetlerinden eksiksiz bir şekilde faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bosch servisi hizmetlerine her zaman önem veriyor ve Bosch ürünleri hakkında bilgi sahibi olan ekip arkadaşlarımız, müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyorlar. Servis talebi oluşturduğunuzda ekiplerimiz sizlere aynı gün içerisinde dönüş yapıyor.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Bosch Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Bosch Beyaz Eşya Servisi Bosch Klima Servisi Bosch Kombi Servisi Bosch Televizyon Servisi

Bosch Hakkında Kısa Bilgi

Dünyanın en önemli elektronik ve mühendislik firması olan Bosch, Robert Bosch tarafından 1886 yılında Almanya, Stuttgart’da kurulmuştur. Dünyanın en büyük otomotivi parça sağlayıcısı olurken, aynı zamanda beyaz eşya ve küçük ev aletleri de üretmeye başlamıştır. Günümüzde, Avrupa, Asya, Latin Amerika ve ABD’de 40’dan fazla tesisinde üretim yapıyor. Dünyanın dört bir yanında bulunan tesislerinde, 390 binden fazla çalışanı vardır. Son yıllarda, Almanya’nın en büyük 4 şirketinden birisi olmuştur. Yenilikçi ve ileri teknoloji çalışmaları ile kaliteli üretimler yapıyor ve tüm müşterilerini memnun ediyor.

Web Sitesi: https://www.bosch-home.com.tr/

Bosch Servisi Nerede?

Türkiye’de beyaz eşya ürünlerinde Alman teknolojisini tercih edenler Bosch marka ürünleri satın alıyorlar. Ürün satın alanlar, Bosch servisi nerede diye aramak zorunda kalmıyor, teknikusta.com her zaman yanlarında oluyor. Bakımını yaptığımız markalardan birisi Bosch markasıdır ve kullanıcılara servis hizmeti sunuyoruz. Beyaz eşya servis sektöründe, Bosch servisinin, teknikusta.com adresinde olduğunu gösteriyoruz.

Bosch Servis Randevu

Teknikusta.com web sitemizde Bosch servis randevu alma işlemlerini kolay yapabilmeniz için online talep formu oluşturduk. Servis talep formunu doldururken, ürün türünü, garanti durumunu ve istenilen diğer bilgileri tam yazmaya özen göstermelisiniz. Bosch servis randevu alma işlemlerini daha hızlı yapabilmek için +90 546 451 15 97 numarasını arayınız.

Bosch Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

Bosch servis hizmetlerini sunan teknik usta başka hangi markalara bakıyor diye merak ettiğinizde, teknikusta.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hizmetlerimizden herkesin faydalanabilmesi için servis hizmeti sunduğumuz markalar şunlardır.

 • Bosch,
 • Arçelik,
 • Beko,
 • Profilo,
 • Ariston,
 • Siemens,

Türkiye piyasasında yer alan en kaliteli ve popüler 12 marka için servis hizmeti veriyoruz.

Bosch Servis Çalışma Saatleri

Bosch servis hizmetlerimizden istediğiniz zaman faydalanabiliyorsunuz. Çalışma saatlerimiz 07:00 – 23:00 arasıdır acil durumlarda ise 7/24 bizlere ulaşarak servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Teknik usta çalışma saatleri arasında Bosch marka ürünler için servis randevularını kabul ediyor ve müşterilerimize hemen dönüş yaparak hizmet sunmaya başlıyoruz.

Bosch Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

Her kullanıcı, sahibi olduğu Bosch marka ürünün kaliteli olduğunu biliyor ve sunulan servis hizmetinin de kaliteli olmasını istiyor. Teknik usta olarak sunduğumuz tüm servis hizmetinin en kaliteli olmasını sağlıyoruz. Çeşitli nedenlerden dolayı servis hizmetlerimizden memnun kalmayan müşterilerimizin geri dönüş yaparak şikayetlerini bildirmelerini istiyoruz.

Bosch servis hizmetleri ile ilgili resmi web sitesindeki iletişim bölümünden şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Firmamız, müşterilerinden gelen tüm şikayetleri hizmet kalitesi açısından değerli buluyor ve şikayete neden olan soruna kalıcı çözüm buluyor.

Bosch Servisi Kaça Kadar Açık?

Evlerde kullandığınız beyaz eşya ürünlerinde meydana gelen her türlü arıza çeşitli mağduriyetlerin yaşanmasına ve bazı güvenlik sorunlarının oluşmasına neden olabiliyor. Bunun için tüm müşterilerimizden ürünlerinde bir sorun ile karşılaştıklarında hemen bize ulaşmalarını ve servis hizmeti talep etmelerini istiyoruz.

Hizmetlerimizi her gün sunarak sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bosch marka ürünlerde meydana gelen sorunların hemen giderilebilmesi için her gün akşam saat 23:00’a kadar açıktır. Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bosch Servisi Kaç Günde Gelir?

Teknik usta Bosch servisi hizmetlerimizde, önceliğimiz, müşterilerimizin cihazlarındaki sorunları gidermek ve memnuniyetlerini kazanmaktır. Her kullanıcı Bosch servisi talep edildiğinde kaç günde gelir sorusuna cevap arıyor.

Teknik usta olarak, servis talebinde bulunan tüm müşterilerimize aynı gün içerisinde ulaşıyor ve servis hizmetini güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Tüm hizmetleriniz büyük çoğunlukla aynı gün içerisinde veriliyor.

Servis hizmetleri yoğunluk dönemlerinde bile müşterilerimiz en fazla 24 saat içerisinde geldiğimizi biliyor ve bizi tercih ediyor.

Bosch Servis Ücreti Ne Kadar?

Bosch servis ücretleri bakımı yapılan ürüne göre farklılık gösterse de servis bedeli 75 TL – 150 TL arasındadır. Servis hizmetleri ortalama fiyatları şöyledir.

 • Bosch servis bedeli – 75 – 150 TL;
 • Bosch ürünleri arıza tespiti – ücretsiz,
 • Bosch çamaşır makinası servis bedeli – 75 – 150 TL,
 • Bosch buzdolabı servis bedeli – 75 – 150 TL,
 • Bosch buzdolabı bakımı – 75 – 150 TL,

Bosch ürünleri arıza tamir ve yedek parça değişim fiyatları için telefonla bilgi alabilirsiniz.

Bosch Servis Süresi Ne Kadar?

Bosch servis hizmetlerimiz, randevu oluşturulduğu gün içerisinde veriliyor ve tüm işlemler 24 saat içerisinde tamamlanmaya çalışılıyor. Teknik usta Bosch servisi hizmet süresi hakkında kısaca şu bilgiler verilebilir.

 • Servis Hizmet Türü – İşlem Süresi
 • Servis talebi oluşturma – Servis kaydı oluşturulduktan sonra 24 saat içinde dönüş yapılıyor,
 • Servis hizmetlerinin verilmesi – Büyük arızalar hariç tüm bakımlar yerinde yapılır,
 • Arıza tespiti ve tamir işlemleri – Ürün tamir işlemleri 3 iş günü içerisinde tamamlanıyor ve ürün teslimi yapılıyor. (yedek parça temini nedeniyle belirtilen sürede değişiklik olabiliyor ve bu durum müşteriye bildiriliyor.)

Bosch servisi hizmetlerinin ne kadar sürdüğü ile ilgili detaylı bilgi için +90 546 451 15 97 numarasını arayabilirsiniz.

Bosch Servis Ne Zaman Gelir?

Teknik usta Bosch servisi, hangi gün olursa olsun saat 18:00’a kadar talepte bulunduğunuzda aynı gün gelecektir. Tüm bakım ve onarım hizmetlerimizi aynı gün vermeye müşterilerimizin sorunlarının çözülmesini sağlamaya çalışıyoruz. Gecikme olsa bile en fazla 24 saatte geliyoruz.

Bosch Servis Müşteri Hizmetleri

Bosch servis hizmetlerinde, tüm kullanıcılar, müşteri hizmetleri üzerinden bilgi talebinde bulunabiliyor. Teknik usta, bosch servis iletişim numarası +90 546 451 15 97 gsm hattıdır ve müşterilerimiz 24 saat bizlere ulaşabiliyor.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

Bosch Servis En Yakın

Avrupa’nın en popüler beyaz eşya markası olan Bosch ürünleri için servis hizmetlerimizden faydalananlar, ekiplerimizi her zaman yanlarında bulabiliyor. Bosch servisi en yakın, teknikusta.com internet sitemizde yer alan telefon numarasındadır. İletişim numaramızı aradığınız anda Bosch servisi uzman elemanları karşınızda olacak ve size istediğiniz bilgiyi verecektir. Teknik usta, tüm il ve ilçelerde en yakınınızdayız sloganı ile destek hizmetlerini vermeye devam ediyor.

Bosch Servis Yedek Parça

Bosch servisi hizmetlerimizi sunarken, uzman elemanlarımız, cihazları inceliyor ve arıza tespitini yapıyor. Arıza tespitine göre Bosch yedek parça değişimine gerek olup olmadığını belirliyor. Bosch yedek parça değişimi yapılacaksa hemen orijinal yedek parça temini yapılıyor ve garantili olarak değişim işlemleri gerçekleştiriliyor.

Bosch Servis Ürün Takip

Bosch servis hizmetleri ile ilgili tüm işlemler hakkında iletişim bölümü üzerinden bilgi alabiliyorsunuz. Bosch servisi ürün takibi yapabiliyor, ürünlerinizle ilgili yapılan işlemleri, parça temini, teslim süresi gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Teknik usta servis elemanlarımızı, tespit edilen arıza durumuna göre tamir işlem süresi ve yapılacak işlemler hakkında bilgi veriyor. Müşterilerimiz, ürün takibi için whatsapp ya da telefon numaramızı arayarak her zaman bilgi alabiliyor. Bosch servis hizmetlerimizde, müşterilerimize her işlem aşaması ile ilgili açıklamalar yaparak, sorun ve çözümler hakkında bilgilendiriyor, güvenlerini kazanıyoruz.

Bosch Servis Garanti Şartları

Almanya firması olan Bosch markası, Türkiye piyasasında satışa sunduğu tüm ürünler için Tüketici Yasası gereği, müşterilerine ev aletleri için 3 yıl üretici firma garantisi veriyor. Yeni ürün alan her kullanıcı, garanti şartlarına uyduğu süre boyuncu ürününü garantili olarak kullanabiliyor.

Bosch ürün sahibi olanlar, servis sorunu yaşamamak ve ürünlerini güvence altına alabilmek için +2 veya +4 ek garanti seçeneklerinden faydalanabiliyor. Bosch marka ürünler garantili olduğu süre içerisinde, arıza yaptığında ve yedek parça değişimi yapmak zorunda kalındığında, garanti kapsamında ücretsiz bakımı yapılmakta ve yedek parçası değiştirilmektedir.

Bu güvencesinin daha uzun süreli devam etmesini isteyenler, ücret karşılığında ek garanti hizmeti alabiliyor. Ek garanti seçeneklerinden faydalandığınızda ürününüzün garanti süresi 5 ya da 7 yıl olabiliyor. Garanti şartlarına uyduğunuz ve garanti bozulmasına neden olacak işlemler yapmadığınız sürece ürününüz belirlenen süre boyunca güvence altına olacaktır.

Bosch firması tarafından müşterilerine bildirilen ve ek garanti kapsamında olan ürünler olarak, soğutucular, derin dondurucular, çamaşır makinası, kurutma makinası, bulaşık makinası, fırın ve ankastre ürün türleri gösteriliyor. +2 ya da +4 yıl ek garanti seçenekleri ürün türlerine ve garanti süresine göre ayrı ayrı ücretlendiriliyor.

 • Bosch soğutucu ürünleri için +4 yıl ek garanti hizmeti ücretleri 349 TL ile 449 TL arasında,
 • Bosch derin dondurucu ürünleri için 3 yıl üretici garantisine +4 yıl ek garanti paketi ücreti 499 TL ile 549 TL,
 • Bosch çamaşır makinası çeşitleri için 3 yıl garantiye ek loarak +4 yıl ek garanti 499 TL ile 549 TL arasındadır.
 • Bosch kurutma makinaları için +4 ek garanti süresi, 349 TL ile 399 TL,
 • Bosch bulaşık makinası, fırın ürünleri ve ankastre ürün seçenekleri için +4 yıl ek garanti, 299 TL ile 349 TL’dir.

Bosch ürün sahibi olanlar, müşteri hizmetleri ile görüşerek, tüm ürünlerin +4 ve +2 ek garanti şartları, ücretleri hakkında güncel bilgileri alabilirler. Bosch marka ürünler için servis güvencesi oluşturmak isteyenler, ek garanti paket seçeneklerini ürünlerini satın aldıktan sonraki ilk 6 ay içerisinde değerlendirebiliyor.

Satın alma işlemi üzerinden geçen zaman arttıkça ek garanti paketi ücretleri de artacaktır. Beyaz eşya ürünleri için verilen 3 yıl üretici garantisi üzerine +4 yıl ek garanti alanlar ürünlerinin toplam 7 yıl garantili olmasını sağlıyor. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar, ücretsiz servis hizmetinden faydalanabiliyor ve arıza durumlarında orijinal yedek parça değişimlerini ücretsiz yaptırabiliyor.

Servis hizmetleri alırken, servis elemanlarına üretici garantisi ve ek garanti sözleşmesi sertifikaları gösterilmelidir. Tüm kullanıcılar garanti sertifikalarını iyi muhafaza etmeli, üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamalıdır. Garanti belgesi üzerindeki tahrifatlar, ürünü garanti kapsamı dışında kalmasına neden olur. Detayı bilgiler için https://www.bosch-home.com.tr/musteri-hizmetleri/yetkili-servis/bakim-ve-koruma-garanti-uzatma adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bosch Servis Whatsapp

Teknikusta.com sitemiz üzerinden hizmetlerimiz hakkında bilgi verirken, bosch servisi talepler için +90 546 451 15 97 whatsapp numarasından bizimle iletişim kurulmasını sağlıyoruz. Günümüzde mobil telefon kullanıcıları, whatsapp üzerinden daha kolay ve hızlı iletişim kurabiliyor.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

Bosch Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Bosch servis hizmetlerimizde, müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek ve sorunlarına daha hızlı çözümler bulabilmek için haftanın 7 günü aralıksız çalışıyoruz. Evinizde bulunduğunuz her zaman teknik usta bosch servisi ekiplerini çağırabilirsiniz. Servis talepleri için sitemizden servis talep formunu doldurmanız ya da telefon numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Teknikusta.com bosch servisi, hizmetlerden her zaman faydalanabilmeniz için hafta sonu da açıktır.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik Bosch Servis Hizmeti

Teknikusta.com hizmet seçenekleri arasında yer verdiğim tüm markalar için güvenilir servis hizmetleri sunar. Bosch servisi hizmetleri ile tüm Bosch kullanıcılarının yanında duruyor ve talep edilen hizmetleri anında veriyor.

Müşterilerimize aynı gün içerisinde hizmet sunarak, mağduriyet yaşamamalarını sağlıyoruz. Teknik usta, Bosch marka beyaz eşya ürünlerinin tamamı için duyulan servis ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Sizlere her zaman daha kaliteli ve güvenilir servis hizmetlerini ekonomik olarak sunmaya özen gösteriyoruz.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN