Beko Servisi

Beko Servisi

Beko markası, Türkiye’nin en önemli beyaz eşya markalarından birisidir. Evinizde kullanmış olduğunuz Beko marka ürünlerin her türlü bakıcı için Teknik Usta servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Beko servisi olarak hizmet veriyor ve ürünlerin periyodik bakımlarını, arıza tamirlerini, yedek parça değişim işlemlerini, güvenilir hizmet anlayışı ile sunuyoruz. Beko servisi talebinde bulunduğunuzda, hizmet için gelen ekiplerimizin tamamı, eğitimli, deneyimli ve alanında uzman elemanlardan oluşuyor.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Beko Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Beko Beyaz Eşya Servisi Beko Klima Servisi Beko Kombi Servisi Beko Televizyon Servisi

Beko Hakkında Kısa Bilgi

Beko firması, 1955 yılında, Bejerano ve Koç Holding ortaklığı ile kuruldu. Firma ismi kurucuların ilk iki harfinden oluşuyor. Beko markası 1983 yılında beyaz eşya ürünleri üretimine başladı. Koç Holding’in dayanıklı tüketim grubunda, yurtdışı ihracat markası haline gelmiştir. Beko, “dünya markası” sloganı ile Türkiye’nin yurtdışındaki beyaz eşya markası olma özelliğini taşıyor. Firma, beyaz eşya elektronik teknolojisi alanında hizmet veriyor. Ürün çeşitleri arasında, beyaz eşya, elektronik cihazlar, kişisel bakım ürünleri ve çeşitli elektrikli ev aletleri yer alıyor. Beko firmasının 15 binden fazla çalışanı bulunuyor.

Web Sitesi: https://www.beko.com.tr

Beko Servisi Nerede?

Beko servis hizmetlerimize tüm ürün kullanıcıları çok rahat ulaşabiliyor. Teknik Usta Beko servisi olarak hizmetlerimizde sınırlama yapmıyor ve müşterilerimizin ürünleri ile ilgili talep ettikleri tüm bakım hizmetlerini sunuyoruz. Daha önceden servis hizmetlerimizden faydalanmamış olanlar, Beko servisinin teknikusta.com adresinde olduğunu her zaman görebiliyor.

Beko Servis Randevu

Beko marka beyaz eşya ürünlerinden herhangi birisini satın aldığınızda ya da adres değişikliği yapacağınız zaman, montaj, demontaj, kurulum ve bakım servis hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Teknikusta.com ana sayfasında, Beko servisi randevu alma bölümü yer alıyor. Buradaki servis talep formunu doldurduğunuz anda servis ekiplerimiz size dönüş yapacaktır. Beko servis randevu alma işlemleri için +90 546 451 15 97 numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

Beko Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

Türkiye’nin yerli markası Beko ürünleri için servis hizmeti verirken piyasadaki diğer marka ürünlere de bakıyoruz. Servis hizmeti verdiğimiz markalar şunlardır.

 • Beko,
 • Arçelik,
 • Ariston,
 • Profilo,
 • Bosch,
 • Siemens,
 • Demirdöküm,
 • Franke,

Teknik usta servis hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde baktığımız 12 farklı markanın ürünleri için talepte bulunabilirsiniz.

Beko Servis Çalışma Saatleri

Beko kullanıcılarının hem markaya hem de servis hizmetlerimize güven duyabilmesi için daha fazla çalışıyor ve daha fazla müşteriye hizmet veriyoruz. Beko servisi hizmetlerinden herkesin faydalanabilmesi için teknik usta çalışma saatlerimiz 07:00 – 23:00 arasıdır. Acil durumlarda ise 7/24 bizlere ulaşarak servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu saatler arasında telefon ya da internet sitemizin iletişim bölümünde yer alan seçeneklerle bizlere ulaşabiliyorsunuz.

Beko Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

İnsanların sunulan hizmetlerden beklentileri her zaman farklı olabiliyor. Teknik Usta Beko servisi hizmetlerini sunarken asıl hedefimiz, sorunun doğru çözülmesi ve müşteri memnuniyetinin oluşturulmasıdır.

Sunduğumuz hizmetlerden memnun kalmadığınız durumlarda, internet sitemiz üzerinden ya da firma resmi web sitesi üzerindeki iletişim ya da destek bölümünden şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Mail adresi ya da telefon numaralarımız üzerinden bildirmiş olduğunuz tüm şikayetler için anında değerlendirme yapıyor, sizlerin memnuniyetini kazanacak şekilde hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Servis hizmetleri sonrası yapacağınız her türlü geri dönüşlere büyük önem veriyoruz.

Beko Servisi Kaça Kadar Açık?

Beko marka beyaz eşya ürünlerini kullanırken anlık arızaların meydana geldiğini fark edebilirsiniz. Ürünlerinizde herhangi bir arıza meydana geldiğinde servisimiz ile iletişim kurmalı ve sorun hakkında bilgi almalı ve servis talebi oluşturmalısınız. Daha iyi hizmetler sunabilmek için haftanın tüm günlerinde hizmet veriyoruz. Teknik Usta Beko servisi haftanın her günü akşam saat 23:00’a kadar açıktır. Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermekteyiz.

Beko Servisi Kaç Günde Gelir?

Teknik Usta servis ekipleri, müşteri taleplerine günlük geri dönüşler yapmaya çalışıyor. Beko servis hizmetlerinden faydalanmak için servis randevusu oluştururken, servis ne zaman gelir endişesine kapılmamalısınız.

Çünkü servis ekiplerimiz, aynı gün gelecek ve ürününüzü inceleyecek, arıza tespiti yaparak, sorunun en iyi şekilde çözülmesini sağlayacaktır. Servis hizmetleri için bazı durumlarda ekiplerimiz gelmesi 24 saat içerisinde olabiliyor. Hizmetlerimizi genellikle 24 saat içerisinde ve aynı gün veriyoruz.

Beko Servis Ücreti Ne Kadar?

Beko marka beyaz eşya servis hizmetleri için ürün türlerine göre 75 TL – 150 TL arasında servis ücreti alınıyor. Beko servis ücretleri, servis bedeli, arıza tespiti ve arıza tamir durumlarına göre değişiyor.

 • Beko arıza tespiti – ücretsiz,
 • Beko servis bedeli – 75 TL – 150 TL,
 • Beko arıza tamirleri – Tamir işlemi ve değiştirilecek yedek parçaya göre fiyat değişiyor.

Beko Servis Süresi Ne Kadar?

Beko servis hizmetlerini sunarken, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve işlemlerin ne kadar süreceğini, servis taleplerinde ekiplerin ne zaman geleceğini bildiriyoruz. Teknik usta Beko servisi işlemleri süresi için şunları söylüyoruz.

 • Servis Türü – Servis İşlem Süresi
 • Servis talebinde bulunma – Randevu oluşturulduğu andan itibaren 24 saat,
 • Servis hizmetleri – Tüm müşterilere yerinde hizmet,
 • Arıza tespiti ve tamir işlemi – Ürün arıza tespiti sonrası tamir işlemleri 3 iş günü içerisinde tamamlanır.

Detaylı bilgi için +90 546 451 15 97 numarasını aradığınızda, ekiplerimiz tüm işlem süreleri ve neler yapıldığı konusunda her türlü bilgilendirmeyi yapacaktır.

Beko Servis Ne Zaman Gelir?

Teknik Usta ekipleri baktığımız tüm markalar için aynı gün içerisinde geliyor. Beko servisi hizmetleri için randevu oluşturduğunuzda, ekiplerimizin aynı gün içerisinde site dönüş yaptığını göreceksiniz. Servis randevusunu 18:00’dan önce yaptığınızda hizmeti aynı gün alırsınız. 18:00 sonrası randevu doluluk oranını öğrenmek için arayın.

Beko Servis Müşteri Hizmetleri

Beko servisi hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizin her türlü desteği almasını sağlıyoruz. Teknik usta Beko servis iletişim numarası +90 546 451 15 97 üzerinden firmamıza ulaşabilir ve müşteri hizmetlerinden istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

Beko Servis En Yakın

Beko beyaz eşya ürünlerinizi satın aldığınızda, ürünün kalitesinden dolayı yıllarca hiçbir sorun ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Ancak bir sorun ile karşılaştığınızda ya da periyodik bakımını yaptırmak istediğinizde Teknik Usta servis ekiplerinin yakınınızda olduğunu unutmayın.

Beko servisi en yakın teknikusta.com sitemizdedir ve kuracağınız iletişim ile aynı gün içerisinde size ulaşacaktır. Beko servis hizmetlerinin yakınınızda olduğunu bilmek size güven verecek ve ürünlerinizde bir sorun meydana geldiğinde anında çözümler bulunacaktır.

Beko Servis Yedek Parça

Beko firması tüm üretimlerini İstanbul’da bulunan fabrikasında yapıyor. Bunun içi Beko yedek parça sorunu hiçbir zaman yaşanmıyor. Teknik usta Beko servis hizmetlerimizde ürün arıza tamir işlemlerinde duruma göre Beko yedek parça çeşitlerini orijinal olarak kullanıyoruz. Beko yedek parça için her zaman üretici garantisi veriliyor.

Beko Servis Ürün Takip

Beko servisi hizmetlerinden faydalanmaya başladığınızda, iletişim bölümünde yer alan seçenekleri kullanarak istediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Tamir işlemi uzun süren ürünleriniz için ürün takibi yapabilirsiniz.

Ürün takibi için iletişim numaralarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Teknikusta.com sitemizde yer verdiğimiz bilgiler ve destek hizmetleri ile müşterilerimizin hizmetlerimizden nasıl faydalanabileceklerini, servis talebini ve ürün takip işlemlerini göstermeye çalışıyoruz.

İletişim bölümünde yer alan telefon numarası ve WhatsApp hattı üzerinden ulaşarak, ürününüz servis ve tamir durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ürün takibi hizmetlerinden faydalanarak her zaman en güvenilir servis hizmeti alabilirsiniz.

Beko Servis Garanti Şartları

Beko markası, üretimini yaptığı tüm beyaz eşya ürünleri için Tüketici Yasası’nın koymuş olduğu kurallara göre 3 yıl üretici firma garantisi veriyor. Beko ürünlerini satın alan her kullanıcı, garanti belgesini onaylatarak, garanti süresini başlatıyor.

Ürünlerin garanti kapsamında bakımımın yapılabilmesi için garanti dışı kalmasına neden olacak işlemlerin yapılmamış olması gerekiyor. Beko ürün kullanıcıları, ürünlerinin daha uzun süreli garanti kapsamında kalmasını istediği zaman ek garanti süresi uzatma seçeneklerinden faydalanabilir.

Ek garanti paketlerinde +4 yıl garanti seçeneğini satın alanlar ürünlerinin 7 yıl garantili olmasını sağlayabiliyor. Beko ürünleri +4 yıl ek garanti şartları ve ücretleri şöyledir;

 • Statik buzdolabı ürünleri için ilk 6 ay içerisinde +4 yıl ek garanti talep edilirse 349 TL, ilk 36 ay içerisinde talep edilirse 449 TL,
 • No-frost buzdolabı ürünleri için montaj dahil ilk 6 ay içerisinde +4 yıl ek garanti paketi ücreti 499 TL, montaj dahil ilk 36 içerisinde paket satın alma ücreti 549 TL,
 • Gardırop tipi buzdolabı için +4 yıl ek garanti paketi, ilk 6 ay içerisinde alınırsa 649 TL, ilk 36. Ay içerisinde alınırsa 699 TL,
 • Beko çamaşır makinası çeşitleri için +4 yıl ek garanti süresi talebini montaj dahil ilk 6 ay içerisinde yapanlar 499 TL’ye ilk 36 ay içerisinde yapanlar ise 549 TL ödeme yapıyor.
 • Beko kurutma makinaları için +4 ek garanti süresi 6 ay içerisinde yapıldığında 349 TL, montaj sonrası 24 aya kadar yapıldığında ise 399 TL ücretlidir.
 • Beko bulaşık makinası, derin dondurucu ve fırın ürünleri için +4 yıl ek garanti, montaj işlemelerinden sonraki 6 aya kadar 299 TL, 36 aya kadar ise 349 TL’dir.

Beko firması, tüm ürün türleri için kullanıcılarına +2 ve +4 yıl ek garanti seçenekleri sunuyor. Tüm garanti şartları, ek garanti süreleri ve ek garanti ücret bilgileri, https://www.Beko.com.tr/garanti-uygulamalari bağlantısında yer alıyor. Tüm müşteriler, satın aldıkları ürün için yetkili satıcılardan garanti belgesini ve ek garanti sözleşmesini çıktı olarak almalıdır. Alınan ek garanti sertifikaları yetki servise onaylatıldığında geçerli olmaya başlayacaktır. Beko garanti şartları bilgilerinin verildiği resmi web sitesinin garanti uygulamaları sayfasında hangi ürünler için ek garanti alınabileceği detaylı bir şekilde gösteriliyor.

Beko ürünleri ek garanti uygulamasından faydalanan müşteriler, 3 yıl üretici garantisi haricinde +2 ya da +4 yıl ek garanti alarak ürün garanti süresini uzatabiliyor. Garanti şartlarına uyulduğu süre boyunca ürünlerin bakımları ve arıza tamirleri, yedek parça değişimleri kullanıcıdan ücret talep edilmeden ücretsiz yapılacaktır.

Bu avantajdan faydalanmak isteyenler ürünlerini yeni aldıklarında garanti uzatma işlemi yapabilir ve ürünlerini koruma altına alabilirler. Ek garanti uygulamaları ile ilgili müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Beko Servis WhatsApp

Teknik Usta tüm müşterilerin yakınında olduğunu her zaman gösteriyor. +90 546 451 15 97 WhatsApp numarası ile iletişim kurabiliyor ve Beko servisi hizmet talepleri, hizmetler hakkında bilgi alma gibi işlemleri yapabiliyorsunuz. Sitemizin iletişim bölümünde yer alan WhatsApp sekmesini seçerek uygulamayı indirebiliyorsunuz.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

Beko Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Müşterilerimizin büyük bir bölümü, hafta için çalışmak zorunda kaldığı için evindeki ürünlerini hafta sonu yoğun olarak kullanabiliyor. Kullanım sırasında arıza yapan cihazların tamiri hemen yapılmadığında yaşanılan mağduriyetin boyutu giderek büyüyor. Beko ürün kullanıcılarını mağdur etmemek ve cihazlarında meydana gelen arızanın hemen çözülebilmesi için teknik usta Beko servisi olarak hafta sonu da açığız ve hizmet veriyoruz.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik Beko Servis Hizmeti

Beko servis hizmetlerinde ve diğer markalar için verdiğimiz hizmetlerde göstermiş olduğumuz başarı, hedeflediğimiz müşteri memnuniyetinin oluşmasını sağlıyor. Servis hizmetlerinde sınırlama yapmıyor ve müşterilerimiz talep ettiği tüm bakım işlemlerini uyguluyoruz.

Teknik usta, Beko marka ürünlerden, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası gibi tüm beyaz eşya ürünleri servis hizmeti ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılıyor. Hizmetlerimizde müşterilerimizin, güvenilir, kaliteli ve ekonomik hizmetlerden faydalanmalarını amaçlıyoruz.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN