Baymak Servisi

Baymak Servisi

Türkiye’de ısıtma ve soğutma sektörünün önemli markalarından olan baymak ürünleri için servis hizmetleri veriliyor. Teknik Usta Baymak servisi hizmet seçenekleri arasında Baymak marka ürünlerde yer alıyor. Bizimle iletişime geçen tüm müşterilerimiz, baymak marka ürünlerinin her türlü bakımı için randevu oluşturarak servis hizmeti alabiliyor. Servis hizmetlerimiz, Baymak marka ürün türlerinin tamamı için veriliyor. Alanında uzman ekiplerimiz, tüm cihazların periyodik bakımları ve arıza onarımları konusunda deneyimlidir ve en iyi hizmeti sunar.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Baymak Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Baymak Klima Servisi Baymak Kombi Servisi

Baymak Hakkında Kısa Bilgi

Isıtma ve soğutma sektörünün güvenilir markası olan Baymak, 1969 yılında kurulmuştur. Yaklaşık 50 yıldır, iklimlendirme sektöründe yeni ürün geliştirme ve üretim çalışmaları yapıyor. Türkiye genelinde 1000 civarında bayisi ve 2100’den daha fazla ürün satış noktaları bulunuyor.

Yeni teknolojileri takip ederek müşterilerine her zaman daha iyi ürün seçenekleri sunmaya çalışıyor. Isıtma ve soğutma sektöründe, kombi, merkezi sistem kazanları, kat kaloriferleri ve brülör gibi sektörün ihtiyacı olan tüm ürün çeşitlerinde üretimler yapıyor. Tüm ürün türleri için en güvenilir servis hizmetleri veriliyor.

Web Sitesi: https://www.baymak.com.tr

Baymak Servisi Nerede?

Baymak marka kombiler ile ev ve ofislerde ısınma ve sıcak su sorunlarına en iyi çözümleri bulabiliyorsunuz. Büyük işyerleri ve merkezi ısıtma sistemi kullanılan binalar için kurulmuş olan iklimlendirme sistemleri için servis hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda hemen ulaşabilirsiniz. Baymak servisi hizmetleri her zaman teknikusta.com adresindedir.

Baymak Servis Randevu

Baymak ürünlerinin yüksek verimlilikte ve güvenli kullanılabilmesi için bakımlarının düzenli yapılması önemlidir. Baymak servis randevu alma işlemlerini günün her saatinde yapabilirsiniz. Teknikusta.com sitemizde yer alan iletişim bölümündeki formu doldurarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Telefonla randevu almak isteyenler, +90 546 451 15 97 numaramızı arayabilir ve randevularını anında oluşturabilirler.

Baymak Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

Baymak servisi olarak hizmet veriyor ve müşterilerimizin kullanmış olduğu farklı marka ürünlerinde her türlü bakımlarını yapıyoruz.

Baymak servisi hizmetlerimizle birlikte bakımını yaptığımız markalar şunlardır.

 • Arçelik,
 • Beko,
 • Bosch,
 • Demirdöküm,
 • Profilo,
 • Siemens,

Web sitemizi ziyaret edenler, hizmet verdiğimiz tüm marka ve ürün çeşitlerini görebiliyor.

Baymak Servis Çalışma Saatleri

Baymak ısıtma ve soğutma sistemleri için verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizin her zaman hizmet alabilmesi için her gün 07:00 – 23:00 arası çalışıyoruz. Çalışma saatleri aralığında, telefonla bizlere ulaşan tüm müşterilerimize her türlü bilgi ve hizmeti sunuyoruz. Servis ekiplerimiz, çalışma saatleri aralığında bakım hizmetlerini sunuyor. Acil durumlarda ise 7/24 Uzman ekiplerimiz, randevu saatinde adresinize gelecek ve sorunlarınıza çözüm bulacaktır.

Baymak Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

Baymak ürün kullanıcı sayısı oldukça fazladır ve her müşteri farklı model ürünleri kullanabiliyor. Baymak ürünlerde meydana gelen arızalar kullanıma bağlı olarak farklı olabiliyor. Her müşterinin, servis hizmetlerinden de beklentisinin farklı olması memnuniyet durumunu değiştiriyor.

Hizmetlerimiz ile her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret ediyor ve bunu başarıyoruz. Servis hizmetlerimizden dolayı şikayetiniz olduğunda, Teknik Usta web sitesinin iletişim bölümünden şikayet edebilirsiniz. Telefonla şikayetinizi bildirmek istiyorsanız, çağrı merkezi numarasını ya da WhatsApp numaramızı kullanabilirsiniz.

Baymak Servisi Kaça Kadar Açık?

Baymak marka yeni bir ürün almak istediğinizde ya da yeni aldığınız ürünün kullanımı, montajı, ilk çalıştırma işlemleri için bizlere çalışma saatlerimiz içerisinde ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize ürünlerin kullanımı ve bakımı konusunda daha iyi hizmetler verebilmek için sürekli çalışıyor ve her zaman iletişim kurulmasını sağlıyoruz.

Her müşteri güvenilir servis hizmetlerinden faydalanmak ve istediği anda ulaşmak istiyor. Bunun için teknik usta baymak servisi akşam 23:00’ye kadar açıktır. Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermekteyiz.

Baymak Servisi Kaç Günde Gelir?

Müşterilerimiz, kullanmış oldukları ürünlerde bir arıza sorunu ile karşılaşmadıktan sonra servis talebinde bulunmuyor. Periyodik bakım hizmetleri için kullanılan ürün türüne göre yılda bir ya da birkaç kez bakım yapılması gerekiyor.

Baymak ürünlerinde meydana gelen arızaların giderilmesi için servis talebinde bulunan müşterilerimize, servis ekiplerimiz aynı gün içerisinde gidiyor. Servis talebini akşam saatlerinde yapan ve iş yoğunluğu gibi aksi durumlar olduğunda müşterilerimize en fazla 24 saat içerisinde ulaşıyor, adreslerine giderek yerinde bakım ve onarım hizmetlerini veriyoruz.

Baymak Servis Ücreti Ne Kadar?

Baymak marka ürünleriniz için servis hizmetleri garanti süresi devam ettiğinde ücretsiz olarak verilir. Garanti kapsamı dışında verilen hizmetlerde servis ücretleri şu şekildedir.

 • Baymak kombi: garanti kapsamı dışında servis ücreti
 • Baymak kombi arıza tespit ücreti: ücretsiz,
 • Baymak kombi servis bedeli: 75- 150 TL,
 • Baymak kombi bakımı: lütfen bilgi alın …. TL – …. TL,

Baymak servis ücretleri ürün tipine göre 75 TL – 150 TL arasında değişmektedir. (konum ve servis durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Detay için bilgi alın)

Baymak Servis Süresi Ne Kadar?

Baymak servisi talebinde bulunacağınız zaman hizmetlerden ne kadar süre içerisinde faydalanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Baymak servis süresi bilgileri şu şekildedir.

 • Onarım kaynağı: Yaklaşık süre
 • Servis kaydı oluşturulduktan sonra: 24 saat içerisinde müşteriye dönüş yapılır,
 • Arıza tespiti yapıldıktan sonra: 3 iş günü içerisinde, gerekli bakımları yapılmış olarak ürün teslimi yapılır. (yedek parça temini nedeniyle belirtilen sürede değişiklik olabiliyor ve bu durum müşteriye bildiriliyor.)

Baymak servis süreleri hakkında detaylı bilgi için +90 546 451 15 97 numarasını arayınız.

Baymak Servis Ne Zaman Gelir?

Baymak servis hizmetlerimizi mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin servis talebinde bulunduğu saate göre servisin ne zaman geleceği hakkında bilgi veriyoruz. Aynı gün servis hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, taleplerini saat 18:00’dan önce oluşturmalıdır. 18:00’dan sonra oluşturulan talepler için servis hizmetleri ertesi güne verile biliniyor. 18:00 sonrası randevu doluluk oranı için lütfen arayın.

Baymak Servis Müşteri Hizmetleri

Baymak servis müşteri hizmetlerinden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Teknik Usta Baymak servis iletişim numarası +90 546 451 15 97’dir ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Telefon numaramızı aradığınızda, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir her türlü servis hizmeti talebinizi iletebilirsiniz.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

Baymak Servis En Yakın

İnsanlar, kullanmış oldukları ürünlerde bir sorun ile karşılaştığında, sorunun çözülmesi için servis hizmetlerine en kısa sürede ulaşmak istiyor. Baymak servisi en yakın nerede konusu ile ilgili detaylı bilgileri, teknikusta.com sitemizin iletişim bölümündeki seçenekleri kullanarak öğrenebilirsiniz.

Deneyimli ve alanında uzman elamanlardan oluşan servis ekiplerimiz her zaman size en yakın yerdedir ve sizleri ulaşmaktadır. Baymak marka ürünlerinizin, periyodik bakımları ya da arıza onarımları için hemen iletişim kurabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Baymak Servis Yedek Parça

Baymak kombi cihazları ya da diğer ürün türlerinde, uzun süreli kullanma ve parça aşınmalarından dolayı arızalar meydana gelebilir. Meydana gelen arızaların giderilmesi, hasar gören parçaların değiştirilmesi için baymak yedek parça değişim işlemlerini yapıyoruz. Baymak yedek parça değişimlerinde orijinal ürünler kullanılır ve her değişim için ürün garantisi verilir.

Baymak Servis Ürün Takip

Baymak ısıtma ve soğutma sistemlerinde meydana gelen önemli arızaların tamir işlemleri bazen uzun sürebiliyor. Tamir işlemlerinin uzun sürmesinin en önemli nedeni, arızanın boyutu ve ihtiyaç olan yedek parçaların teminidir. Yedek parça değişimlerinde orijinal ürünler kullanılıyor ve tüm ürünler firmadan talep ediliyor. Müşterilerimiz bu aşamada ürün takibi yaparak sorunlarının ne zaman çözülebileceği hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

Ürün takibi yapmak ve detaylı bilgi almak isteyenler, iletişim bölümünde yer alan telefon numarası ya da mail adresi üzerinden bilgi talebinde bulunabilir. Servisimiz, müşterilerimizin mağduriyetini en kısa sürede gidermeye çalışırken, müşterilerimizin işlem aşamalarını ve ürün takiplerini yapmalarını da sağlıyor.

Baymak Servis Garanti Şartları

Baymak firması, tüm ürün çeşitleri için müşterilerine, 1 yıl garanti veriyor. Arıza tamirlerinde değiştirilen orijinal yedek parçaların her birisi içinde 1 yıl garanti vererek müşterilerinin ürünleri güvenle kullanmalarını sağlıyor.

Tüm ürünlerin bakımlarının daha uzun süre garanti kapsamında ve ücretsiz yapılabilmesi için garanti süresi uzatma seçenekleri sunuyor. Baymak ek garanti paketlerini kullanmak isteyen müşterilerine kombi cihazlarının yasal garanti süresini belirli ücret karşılığında uzatıyor.

Ek garanti paketleri için hazırlanan sözleşme içeriğinde, işçilik, yedek parça ve yol ücretlerinin kullanıcıdan talep edilmeyeceği belirtiliyor. Kombi ürünleri için ek garanti paketi seçeneklerini alan kullanıcılara her yıl 1 defa yerinde periyodik bakım hizmetleri sunuluyor.

Baymak ek garanti paketleri, yoğuşmalı kombi ve konvansiyonel kombi ürün çeşitleri için geçerlidir. https://www.baymakservisi.com.tr/garanti-suresi-uzatma/ adresini ziyaret edenler ek garanti paketleri içerikleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Baymak ek garanti şartları ve fiyatları şöyledir.

 • Ürün türü ürün tanımı garanti süresi ücreti
 • Yeşil konvansiyonel – ECO+1 yıl ek garanti (0- 5 yaş ürünler için – 1 yıl – 350 TL,
 • Yeşil konvansiyonel – DUO+2 yıl ek garanti paketi (0 – 5 yaş ürün) – 2 yıl – 610 TL,
 • Yeşil konvansiyonel – TRIO+3 yıl ek garanti paketi (0 – 5 yaş ürün) – 3 yıl – 820 TL,
 • Turuncu Yoğuşmalı – ECO+1 yıl ek garanti paketi (0 – 5 yaş ürün) – 1 yıl – 385 TL,
 • Turuncu Yoğuşmalı – DUO+2 yıl ek garanti paketi (0 – 5 yaş ürün) – 2 yıl – 675 TL,
 • Turuncu Yoğuşmalı – TRIO+3 yıl ek garanti paketi (0 – 5 yaş ürün) – 2 yıl – 875 TL,

Baymak ürünlerinin hangilerinin ek garanti kapsamı içerisinde olduğunu resmi web sitesinden ve servislerden öğrenebilirsiniz. Isınma sistemlerinden olan yoğuşmalı kazan ürün grupları ile kaskad sistem uygulamaları ek garanti paketi kapsamı dışında tutulmuştur. Evinde ya da ofisinde ısınma ihtiyaçları için baymak kombi ürünlerini kullananlar, 0 – 5 yaş arasında bulunan cihazları için istedikleri zaman ek garanti paketi alarak, yıllık bakımlarının ve diğer onarımların garanti kapsamında yapılmasını sağlayabilir.

https://www.baymakservisi.com.tr/garanti-suresi-uzatma/ erişimleri yaparak güncel paket seçenekleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Baymak firması, tüm müşterilerini, hangi şartların garanti kapsamı haricinde olduğu konusunda bilgilendirme yapıyor.

Baymak garanti şartlarını inceleyenler, ürünün garanti kapsamı dışında kalmasına neden olan hususları öğreniyor ve hem montaj hem de kullanımda daha dikkatli olmaya çalışıyor.

Baymak ek garanti paketlerini satın alan müşteriler, garanti süresi içerisinde kombilerinin yıllık periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılmasını, yedek parça değişimi gibi bakım hizmetlerinin ücretsiz olarak sunulmasını sağlayabiliyor.

Baymak Servis WhatsApp

Baymak servisi hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, teknikusta.com sitemizde göstermiş olduğumuz +90 546 451 15 97 WhatsApp numarasından bizimle hemen iletişime geçebiliyor. Whatsapp numaramız her zaman açıktır ve tüm müşterilerimiz taleplerini kolaylıkla iletebilmektedir.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

Baymak Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Baymak ürünlerinin güvenli kullanımı ve verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetinin %100 olabilmesi için kesintisiz hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Tüm müşterilerimiz, bize haftanın her günü ulaşabilir, bakım için randevu oluşturarak, istedikleri anda servis hizmeti alabilirler.

Baymak servisi hizmetlerinden nasıl faydalanabilirim diye merak edenler, iletişim numaralarımızı arayabilir ya da teknikusta.com sitemizi ziyaret edebilir. Servis hizmetlerinden her zaman faydalanılabilmesi için teknik usta baymak servisi hafta sonu da açıktır ve hizmet vermektedir.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik Baymak Servis Hizmeti

Isınma ve soğutma sistemleri için kullanılan cihazlarda meydana gelen arızalar en kısa sürede giderilmelidir. Meydana gelen arızalar onarılmadığında daha büyük masraflı arızalara ve çeşitli olumsuzluklara neden olabilecektir. Sorun yaşanmaması, mağduriyetin giderilmesi ve cihazların en iyi performansta çalışabilmesi için uzman ekiplerimizle hizmet veriyoruz.

Teknik usta, baymak servis hizmetleri ile diğer markaların, kombi, merkezi ısıtma sistemi, klima, beyaz eşya servis hizmetlerini anında karşılamaktadır. Tüm hizmetlerimizi, müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri ile ekonomik, güvenilir ve kaliteli olarak sunmayı amaçlıyoruz.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN