Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

Evinizde kullanmış olduğunuz tüm Arçelik marka ürünler için güvenilir Arçelik servisi hizmetleri almak her zaman önemlidir. Teknikusta.com hizmetlerinden faydalanarak, Arçelik marka ürünlerinizin kurulum, montaj, bakım ve arıza onarım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Online sitemiz üzerinden servis hizmet taleplerinde bulunabilir ve güvenilir hizmetleri en kısa sürede alabilirsiniz. Uygun fiyatlı servis hizmetlerimiz, sizlere güvenilir hizmetleri en ekonomik şekilde ulaştırmamızı sağlıyor.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Arçelik Servisi bulunmaktadır. Yapacağınız arama ile kolayca randevu oluşturabilir, dakikalar içerisinde daha hızlı daha ekonomik ve daha kaliteli hizmetlere Teknik Usta güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Arçelik Klima Servisi Arçelik Kombi Servisi Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik Hakkında Kısa Bilgi

Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç tarafından kurulmuş ve beyaz eşya sektöründe üretimler yapmaya başlamıştır. 1959 yılında ilk çamaşır makinesini üretmeye başlamış ve 1960 yılında da ilk buzdolabını üretmeye başlayarak ürün çeşitliliğini arttırmaya başlamıştır.

Türkiye merkezli beyaz eşya ve teknoloji şirketi olarak üretim yaparken Türkiye dışında da farklı ülkelerde üretim tesisleri bulunuyor. Arçelik markası ile üretime başlayan firma günümüzde 10 farklı markayla beyaz eşya ve elektronik cihaz üretimi yapıyor. Koç Holding’e ait bir markadır ve tüm ürünleri için yetkili servisleri ile destek veriyor.

Web Sitesi: https://www.arcelik.com.tr

Arçelik Servisi Nerede?

Yaşam kalitesinin ve konforunun artmasını sağlayan Arçelik marka tüm ürünleriniz için servis hizmetlerinden anında faydalanabilirsiniz. Servis hizmetlerine ulaşmada sorun yapamayacak, alanında uzman ekiplerimiz, talepte bulunduğunuz anda hemen yanınızda olacaktır. Arçelik servisi nerede ve hangi hizmetler veriliyor sorusunun cevabı her zaman teknikusta.com adresinde.

Arçelik Servis Randevu

Buzdolabı, çamaşır makinası, fırın gibi tüm beyaz eşya ürünlerinizde yaşadığınız sorunların çözümü için randevu oluşturarak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Arçelik servis randevu alma işlemleri için web sitemiz üzerinden taleplerinizi hemen iletebilirsiniz. Randevu oluşturma için +90 546 451 15 97 numarasını arayınız ve servis elemanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Arçelik Servisi Hangi Markalara Bakıyor?

Arçelik servisi olarak sunduğumuz hizmetlerimizde, müşterilerimizin kullanmış olduğu diğer marka cihazlarının da her türlü bakımlarını ve arıza onarımlarını yapıyoruz. Arçelik markasının alt kuruluşları olan, Beko, Altus, Grundig, Dawlence, Defy gibi markalar ve Ariston, bosch, Siemens, Profilo gibi marka ürünlerinde bakımlarını yapıyoruz. İletişim numaralarımızı arayarak servis hizmeti verdiğimiz tüm markalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Arçelik Servis Çalışma Saatleri

Arçelik servis hizmetleri haftanın her günü sunuluyor. Sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için Arçelik servisi çalışma saatlerimiz 07:00 – 23:00 arasında gerçekleştirilmektedir. Acil durumlarda ise 7/24 Uzman ekiplerimiz, randevu saatinde adresinize gelecek ve sorunlarınıza çözüm bulacaktır.

Arçelik Servisi Nereye Şikayet Edebilirim?

Arçelik ürünlerinizde meydana gelen her türlü arızanın giderilmesi için teknikusta.com hizmetlerimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulmakta ve sorunlara en iyi çözümler bulunmalıdır. Almış olduğunuz servis hizmetlerinden dolayı bir şikayetiniz olduğunda, Web sayfamız üzerinden şikayet edebilirsiniz.

Tüm şikayetlerinizde sizlere hemen geri dönüşler yapılacak ve şikayetlerin giderilmesi ve sorunlarınıza daha iyi çözümler bulunması için çalışmalar yapılacaktır. Arçelik servis şikayetlerinizi, sitemizde yer alan öneri & şikayet mail adresimize yazılı olarak iletebilirsiniz. Aynı şekilde telefon numaralarımızı da arayabilirsiniz.

Arçelik Servisi Kaça Kadar Açık?

Teknikusta.com hizmetleri, tüm müşterilerimize kesintisiz olarak sunulmaya çalışılıyor. Çalışma saatlerimiz arasında telefonla bizlere ulaşarak, cihazlarınızda karşılaşmış olduğunuz sorunları bildirebilir, sorunlar ve nedenleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda bakım için randevu oluşturabiliyorsunuz. Tüm müşterilerimize hizmet verebilmek ve sorunlarına çözüm bulabilmek için her zaman erişilebilir olmaya çalışıyoruz. Arçelik servisi olarak her gün akşam 23:00’a kadar açıktır. Acil durumlarda ise 7/24 hizmet vermekteyiz.

Arçelik Servisi Kaç Günde Gelir?

Arçelik beyaz eşyalar, günlük hayatı kolaylaştıran ve yaşam konforu sunan cihazlardır. Bu cihazlarda yaşanacak olan arızalar, çeşitli sorunların yaşanmasına neden olacaktır. Tüm ekiplerimiz bu konuda hassas davranıyor ve müşterilerimin servis taleplerine en kısa sürede dönüş yapmaya özen gösteriyor.

Hizmetlerimizin büyük bir bölümünü aynı gün içerisinde sunuyoruz. İş yoğunluğu gibi aksi durumlarda en fazla 24 saat içerisinde servis talebinde bulunan müşterimize ulaşıyoruz. Aynı gün içerisinde hizmet sunabilmek için günlük çalışma saat aralığını geniş tutuyoruz.

Arçelik Servis Ücreti Ne Kadar?

Arçelik hizmetlerimizde her zaman uygun fiyat seçenekleri sunmaya gayret ediyoruz. Servis bakım hizmetlerimiz cihaz türüne göre değişiyor ve 75 TL – 150 TL aralığındadır.

Arçelik servis ücretleri listesi şu şekildedir;

 • Arıza tespiti: Ücretsiz,
 • Arçelik servis ücreti: 75 TL – 150 TL,
 • Arçelik buzdolabı arıza tamiri: Değişimi yapılacak yedek parça ücreti,
 • Arçelik çamaşır makinası arıza tamiri: Arıza tamiri için değişimi yapılacak yedek parça ücreti,

(konum ve servis durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Detay için bilgi alın)

Her yedek parçanın fiyatı farklıdır ve müşterilerimize Arçelik orijinal yedek parça seçeneği sunulur.

Arçelik Servis Süresi Ne Kadar?

Arçelik servis hizmeti süresi hakkında bilgi almak istediğinizde, bakım hizmetlerinin aynı gün içerisinde verildiği bilgisini alırsınız.

 • Servis kaydınız alındıktan sonra: Servis kaydınızı oluşturduğunuz andan itibaren en fazla 24 saat içerisinde,
 • Arıza tespiti yapıldıktan sonra: 3 gün içerisinde cihazınızın arızası giderilir ve cihaz teslimi gerçekleşir. (yedek parça temini nedeniyle belirtilen sürede değişiklik olabiliyor ve bu durum müşteriye bildiriliyor.)

Detaylı bilgi için +90 546 451 15 97 numarasını arayınız…

Arçelik Servis Ne Zaman Gelir?

Teknikusta.com hizmetlerinden her zaman faydalanabilirsiniz. Arçelik ürünleriniz için randevu oluşturduğunuz ekiplerimiz aynı gün içerisinde size ulaşacaktır. Servis kaydınızı saat 18:00 sonrası yaptığınızda iş yoğunluğundan dolayı servis hizmeti bir sonraki gün verilebilecektir. 18:00 öncesi yapılan tüm taleplere aynı gün servis hizmeti sağlanmaktadır. Randevu doluluk oranını öğrenmek için arayın.

Arçelik Servis Müşteri Hizmetleri

TeknikUsta “Arçelik Servis İletişim Numarası+90 546 451 15 97 numarasından bizlere ulaşabilir ve hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaralarımız ve e-posta adreslerimiz ile 7/24 hizmet vermeye çalışıyoruz.

TeknikUsta Müşteri Hizmetleri

Arçelik Servis En Yakın

Teknikusta.com sitemiz üzerinden, hizmetlerimiz hakkında bilgi alırken, bizimle iletişime geçerek anında servis randevusu oluşturabiliyorsunuz. Size en yakın Arçelik servisi hizmetini almaya başlayabileceksiniz. Tüm ekiplerimiz ile müşterilerimize en yakınlarındaki Arçelik servisi olduğumuzu gösteriyoruz. Web sitemiz üzerinden servis talep formunu dolduranlar, adres bölümünü doldurduklarında, kendilerine en yakın yerde olduğumuzu görebileceklerdir. Teknikusta.com her yerdedir ve her zaman yanı başınızdadır.

Arçelik Servis Yedek Parça

Arçelik servis hizmetlerimizde, arıza onarımlarında yedek parça değişimi yapmak zorunda kalabiliyoruz. Arçelik yedek parça ürünlerini her zaman orijinal ürünler ve uygun fiyat seçeneklerini kullanıyoruz. Yedek parça değişimlerinde müşterilerimize garanti veriyoruz.

Arçelik Servis Ürün Takip

Arçelik servis hizmetlerimizde, ürünlerinizde meydana gelen arızaların giderilmesi için bazı tamir işlemleri birkaç gün zaman alabiliyor. Arıza onarımları, yedek parça temini ve parça tamir işlemlerine göre farklı sürelerde tamamlanabiliyor. Ürünleriniz ile ilgili yapılan tüm işlemleri takip edebiliyorsunuz.

Teknikusta.com web sitemizdeki iletişim bölümünden ürün takibi için her türlü bilgiyi hemen alabilirsiniz. Ürün takibi yapmak için telefon numaralarımızı direk olarak arayabilir, WhatsApp hattımızı kullanabilir ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Arçelik marka ürünlerinizin, tamir aşaması, yedek parça teminin yapılıp yapılmadığı konularında hemen bilgi alabilirsiniz.

Arçelik Servis Garanti Şartları

Arçelik, Türkiye’nin yerli ve en güvenilir beyaz eşya markasıdır. Tüm ürünleri için müşterilerine en iyi garanti seçeneklerini sunuyor. Tüm ürün türleri için garanti süreleri ve şartları ayrı ayrı belirlenmiştir.

Arçelik servis garanti şartları şunlardır;

 • Statik buzdolabı ürünleri için montaj tarihinden itibaren 6 ay ve +4 yıl garanti seçeneği sunuluyor. + 4 yıl garanti için 349 TL, montaj tarihi itibariyle 36 ay +4 yıl için 449 TL ücret tavsiye ediliyor.
 • No-frost buzdolabı ürünleri için, montaj tarihinden sonra 6 ay +4 için 449TL, montaj sonrası 36 ay +4 yıl için 549 TL garanti ücreti,
 • Gardırop tipi buzdolabı için montaj tarihi itibariyle 6 ay + 4 yıl ek garanti için 649 TL, montaj yapıldıktan sonra 36 ay +4 yıl ek garanti için 699 TL perakende ücreti tavsiye ediliyor.
 • Çamaşır makinası için montaj yapıldığı andan itibaren 6 ay + 4 yıl ek garanti için 499 TL perakende tavsiye edilirken, montaj sonrası 36 aya kadar + 4 yıl ek garanti 549 TL perakende ücreti tavsiye ediliyor.
 • Arçelik kurutma makinesi satın alma işlemlerinde, ürünün montajından itibaren 6 ay içinde +4 yıl ek garanti için 349 TL, montaj sonrası 36 ay ve +4 yıl ek garanti 399 TL olarak öneriliyor.
 • Arçelik marka, fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi ürünleri için 6 ay içinde ve +4 yıl ek garanti için 299 TL, 36 ay +4 yıl ek garanti için 349 TL perakende ücreti tavsiye ediliyor.
 • Arçelik ocakla için 6 ay sonrası +4 yıl ek garanti ücreti 249 TL, 24 ay ve +4 yıl ek garanti ücreti 299 TL olarak tavsiye ediliyor.
 • Arçelik marka klima ürünleri için 6 ay sonrası için +4 yıl için 549 TL ve 36 aya kadar +4 yıl garanti ücreti 599 TL’dir. Arçelik beyaz eşya ürünlerinin tümü için müşterilere +2 yıl garanti seçenekleri de sunuluyor. Garanti süresi ek ücret miktarları, garanti süresine göre değişiyor.

Arçelik müşterileri, ürün satın aldıkları yetkili satıcılardan, ürünleri için ek garanti süresi satın alma işlemi yapabiliyor. Satın alınan garanti için garanti sözleşmesi ve ödeme faturasını almayı unutmamalıdır. Garanti sertifikası, yetkili servise mutlaka onaylatılmış olmalıdır. Ek garanti uygulamaları uygulanan ürünlerin hangileri olduğunu web sitesi üzerinden ya da iletişim numaraları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Arçelik Servis Garanti Şartlarını Buradan İndirebilirsiniz: Arçelik Servis Garanti Şartları.PDF

Arçelik Servis WhatsApp

Teknikusta.com Arçelik servisi hizmetlerimizden faydalanmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istediğinizde +90 546 451 15 97 WhatsApp numarasından bizimle iletişim kurabilirsiniz. Web sitesindeki whatsapp ikonunu seçerek whatsapp numaramızı görebilir, uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

TeknikUsta Whatsapp Destek Hattı!

Arçelik Servis Hafta Sonu Açık Mı?

Arçelik ürünleri kullanıcısı olan müşterilerimizin yanında olmaya çalışıyor ve haftanın her günü hizmet veriyoruz. Yeni ürün satın alanlar, montaj ve kurulum hizmetleri talebinde bulunurken, ürün kullanıcıları, periyodik bakımlar ya da arıza tamirleri için hizmet talebinde bulunabiliyor. Haftanın her günü uzman ekiplerimiz ile hizmet veriyor ve sorunlara çözüm buluyoruz. Teknikusta.com Arçelik servisi, hafta sonu da açıktır ve en güvenilir hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

TeknikUsta.com Kaliteli ve Ekonomik Arçelik Servis Hizmeti

Arçelik marka ürünlerin bakım ve arıza tamirleri için güvenilir servis hizmeti almaya hakkınız vardır. Servis hizmetlerimizde, her zaman uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz. İletişim seçeneklerimiz ile tüm müşterilerimizin yanında olmaya ve her türlü taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Teknik Usta; Beyaz eşya, klima, kombi ve televizyon servisi ihtiyaçlarınızı anında karşılayarak sizlere ekonomik, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Garantili Arçelik Servisi

Teknik usta, Arçelik ürün kullanıcısı olan müşterilerine tüm servis hizmetlerini garantili olarak sunuyor. İşçilik garantisi seçeneğinin yanı sıra arıza tamirlerinde yedek parça değişimlerine firma garantisi veriyoruz. 7/24 iletişim kurabiliyor ve hizmetlerimiz, garanti şartlarımız ve çalışma saatlerimiz hakkında bilgi alabiliyorsunuz.

Servis

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN